ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות מינויים במגזר הציבורי

יפעת גודינר סמנכלית מחשוב ומערכות מידע של אוני’ בן-גוריון

יפעת גודינר בעברה מנהלת בכירה של קבוצת דליברי בטבע, במסגרת התפקיד ניהלה לקוחות פנים ארגוניים וסיפקה פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה ◄ גודינר היא בעלת תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה ובוגרת קורסים רבים ביניהם: קורס דירקטורים וקורס CIO.
יפעת גודינר סמנכל מחשוב ומערכות מידע של אוניברסטית בן-גוריון בנגב צילום: שירי גרופר | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
 יפעת גודינר

יפעת גודינר, מונתה לתפקיד סָמַנְכָּל מחשוב ומערכות מידע של של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומחליפה בתפקיד את מר מוטי מרגלית אשר סיים את תפקידו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

גודינר, שהחלה את התפקיד לאחרונה, בעלת תואר ראשון B.Sc ב-מדעי המחשב ומתמטיקה ובוגרת קורסים רבים ביניהם;  קורס דירקטורים וקורס CIO.

הגב’ גודינר, מביאה עמה ידע עשיר וניסיון רב בניהול מערכות מידע גלובליות בהיקפים של אלפי משתמשים, בהובלת חדשנוּת דיגיטלית ובהובלת תהליכים למימוש אסטרטגיות עסקיות וארגוניות.

בעברה הייתה גודינר, מנהלת בכירה של קבוצת דליברי ב’טבע‘ במסגרת התפקיד ניהלה לקוחות פנים ארגוניים וסיפקה פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה.

עוזר דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב גיל בן יוסף, מסר לאתרכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בנוסף, ניהלה יועצים בתחום ה-ERP ב’קבוצת יעל תוכנה‘ ועסקה בהקמה וליווי של ‘פרוייקטי ERP.

“יפעת, מצטרפת אלינו בתפקיד מכריע ובתקופה חשובה בה אנו מפתחים את אוניברסיטת  בן-גוריון בנגב לקראת העשור הבא, עשור שכולו מתוכנן פיתוח וצמיחה.

אני סמוך ובטוח, כי עם הידע והניסיון שצברה תוכל להצעיד את האוניברסיטה, קדימה בתחום המחשוב ומערכות המידע, לשימוש ולנוחיות החוקרים ולקידום המחקר.

אני מאחל לה הצלחה רבה” – אמר מנכל אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מר דוד ברקת.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן