פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות מינויים במגזר הציבורי

יפעת גודינר סמנכלית מחשוב ומערכות מידע של אוני’ בן-גוריון

יפעת גודינר בעברה מנהלת בכירה של קבוצת דליברי בטבע, במסגרת התפקיד ניהלה לקוחות פנים ארגוניים וסיפקה פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה ◄ גודינר היא בעלת תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה ובוגרת קורסים רבים ביניהם: קורס דירקטורים וקורס CIO.
יפעת גודינר סמנכל מחשוב ומערכות מידע של אוניברסטית בן-גוריון בנגב צילום: שירי גרופר | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
 יפעת גודינר

יפעת גודינר, מונתה לתפקיד סָמַנְכָּל מחשוב ומערכות מידע של של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומחליפה בתפקיד את מר מוטי מרגלית אשר סיים את תפקידו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

גודינר, שהחלה את התפקיד לאחרונה, בעלת תואר ראשון B.Sc ב-מדעי המחשב ומתמטיקה ובוגרת קורסים רבים ביניהם;  קורס דירקטורים וקורס CIO.

הגב’ גודינר, מביאה עמה ידע עשיר וניסיון רב בניהול מערכות מידע גלובליות בהיקפים של אלפי משתמשים, בהובלת חדשנוּת דיגיטלית ובהובלת תהליכים למימוש אסטרטגיות עסקיות וארגוניות.

בעברה הייתה גודינר, מנהלת בכירה של קבוצת דליברי ב’טבע‘ במסגרת התפקיד ניהלה לקוחות פנים ארגוניים וסיפקה פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה.

עוזר דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב גיל בן יוסף, מסר לאתרכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בנוסף, ניהלה יועצים בתחום ה-ERP ב’קבוצת יעל תוכנה‘ ועסקה בהקמה וליווי של ‘פרוייקטי ERP.

“יפעת, מצטרפת אלינו בתפקיד מכריע ובתקופה חשובה בה אנו מפתחים את אוניברסיטת  בן-גוריון בנגב לקראת העשור הבא, עשור שכולו מתוכנן פיתוח וצמיחה.

אני סמוך ובטוח, כי עם הידע והניסיון שצברה תוכל להצעיד את האוניברסיטה, קדימה בתחום המחשוב ומערכות המידע, לשימוש ולנוחיות החוקרים ולקידום המחקר.

אני מאחל לה הצלחה רבה” – אמר מנכל אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מר דוד ברקת.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן