בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל חדרה חדשות פלילים

יער חדרה, מארגנת מסיבת טבע סומכת על זיכרון קצר של הציבור

הזיכרון הרע "פסטיבל נובה" עוד לא נמחק; תושבים הגרים ליד יער חדרה, התלוננו על רעש חזק ומטריד שהגיע מכיוון היער. משטרת תחנת חדרה בראשות ניצב עמית פולק, הגיבה מיד לדיווחים וגילתה מסיבת טבע פיראטית עם עשרות משתתפים. שוטרי משטרת חדרה שמו מיידית קץ למסיבת הטבע הפיראטית. והחרימו את הציוד ו”עיכבו" לחקירה את מארגנת המסיבה...
0
0
סגן ניצב עמית פולק, מפקד משטרת חדרה | ברקע: מסיבת הטבע ביער חדרה שהופסקה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
סנ”צ עמית פולק

נראה שהציבור עדיין לא למד את הלקח. רק לפני שלושה חודשים, התקיימה מסיבת טבע ליד קיבוץ רעים. לאחר הטבח הטראגי ב”פסטיבל נובה” של ארגון הטרור חמאס ב-7 באוקטובר 2023, יש כאלה שלא יכולים בלי מסיבות טבע, עם רישיון וגם בלי… כמו שקרה בסוף השבוע, סמוך ליער חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

בעבר הלא רחוק התרחשו פיגועים קשים בעיר חדרה. למרות הקרבה לשטחי יהודה ושומרון ויישובים ערביים המוכרים כמארחים מחבלים, נערכה בסוף השבוע מסיבת טבע ביער חדרה בלי רישיון.

תושבים המתגוררים ליד יער חדרה, התלוננו על רעש חזק ומטריד שהגיע מכיוון היער.

משטרת תחנת חדרה בראשות ניצב עמית פולק, הגיבה מיד לדיווחים וגילתה מסיבת טבע פיראטית עם עשרות משתתפים.

בניגוד מוחלט ל”פסטיבל נובה“, שבו האירוע אוּשר כהלכה חודשים מראש, ובכל זאת התרחשה הטרגדיה הקשה בתולדות הפיגועים המדינה.

שוטרי מחוז חוף של משטרת חדרה שמו מיידית קץ למסיבת הטבע הפיראטית ליד יער חדרה.

הם החרימו את הציוד ו”עיכבו” לחקירה בנוגע למעורבותה בארגון האירוע את מארגנת המסיבה, תושבת צוּר יִצְחָק מהיישוב קהילתי של המועצה אזורית דרום השרון.

מטעם דוברות משטרת ישראל נמסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה על ידי מר איהאב חלבי , כי בסופו של דבר מארגנת המסיבה, שוחררה בתנאים מגבילים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן