איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אור עקיבא | Or Akiva בחירות לרשויות המקומיות 18'

יעקב אדרי מביס את שמחה יוסיפוב בבחירות באור עקיבא

לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם "שתו לו, אכלו לו..." ◄המועמד מר ארקדי גדילוב,, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את "הבוס" שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.

אדרי, יוסיפוב, גדילוב, שמאילוב וצללית

תושבי אור עקיבא החליטו לאמץ את הרעיון בו בחמש השנים הבאות ממשיכים את העשייה עם יעקב אדרי. כך ניתן להבין על פי משאל רחוב בעיר אור עקיבא שנערך בשבועיים האחרונים ואם נדייק מאז ביקורו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו באור עקיבא שבסופו של מפגש קרא מר נתניהו לתושבים לתמוך במועמד הליכוד (מחל) לראשות העיר מר יעקב אדרי. מן המשאל, עולה, כי מר אדרי, מביס יריבו מר שמחה יוסיפוב, כבר בסיבוב הראשון בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר שיתקיימו ביום ג’ הבא ה-30 באוקטובר 2018 (כ”א בחשוון ה’תשע”ט) באור עקיבא וחוסך מעצמו כאבי ראש נוספים אם יהיה סיבוב שני.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לראשות העיר אור עקיבא, כידוע, מתמודדים 4 מועמדים. נציין, כי אם אף אחד מן המועמדים לראשות הרשות המקומית אור עקיבא, לא יחלוף על פני רף 40% (אחוזים) מקולות המצביעים, יתקיים סיבוב שני לבחירה זו בלבד ב-13 בנובמבר 2018.

מתוצאות משאל הרחוב של אתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, מתברר, כי אור עקיבא מעדיפה גם ב-5 השנים הבאות לראות על כיסא ראש העיר את יעקב אדרי והעניקו לו 49% מכלל הקולות שנשאלו והשיבו. אכן, מדובר ללא ספק הישג מרשים מאד זאת ועוד כשנותרו 4 ימים ל”יום הבוחר“.

המועמד ש”הפתיע” בחולשתו, היה דווקא מר שמחה יוסיפוב שכיהן בעבר כראש העיר. בחירת הרשימה בראשות מר משה ביטון המוכשר, היא טובה ומביאה פנים ואנשים חדשים ומנוסים. קשה אם כן, להבין מדוע קמפיין הפרסום שלו לאורך החודש האחרון היה דיאטתי וחלבי.

או האם היה מדובר בחוסר משאבים – תשובות לקמפיין הכושל של יוסיפוב, נדע, כנראה, יותר לאחר הבחירות בשבוע הבא.

בינתיים מר יוסיפוב, חיזק את תדמיתו של מר אדרי מזה שנים רבות, כי האיש הוא; טֶפְלוֹן.

ולכן לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם “שתו לו, אכלו לו…”.

 גדילוב, בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את “הבוס” שלו…

שני המועמדים הנוספים אל המקום השלישי, הגיע המועמד מר ארקדי גדילוב, ‏סגן ראש העיר‏ ב-‏עיריית אור עקיבא‏ וכיום גם יושב ראש סיעת “התנופה” עם 8% (אחוזים).

על פי מבט ראשוני, ניכר, כי המועמד מר גדילוב, שהוא איש עשייה בשירות הציבור, לא התכונן כנדרש בלשון המעטה למירוץ לראשות העיר.

ההבטחה שלו במהלך הקמפיין, כי; “אנחנו הולכים בכל הכח – עד הסוף גם וגם!!! גם לחברות מועצת העיר וגם לראשות העיר…“. הייתה ריקה מתוכן ולא הקפיצה את התושבים המנומנמים לטובת קמפיין חסר הברק שלו.

מר גדילוב, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את “הבוס” שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.

אל המקום ה-4 הגיע עוזר ראש העיר‏ לשעבר ב-‏עיריית אור עקיבא‏, המועמד הנוח והסימפתי, עורך דין ובעלים של משרד עורכי דין, המתמחה בתחום המקרקעין, הצוואות והירושות, מר נוח שמאילוב יושב ראש רשימת “באנו לשנות“.

ייתכן וכל רצונו של המועמד עורך דין שמאילוב על פי הקמפיין שניהל להשתמש היה לנצל ולהשתמש בפלטפורמת הריצה לראשות העיר, כדי להיכנס למועצת העיר, צעד נבון של חשיפה אך יקר כלכלית.

יצוין, כי 7% מכלל הנשאלים, סרבו להשיב ו-5% טרם החליטו למי יצביעו.
דילוג לתוכן