בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אור עקיבא | Or Akiva בחירות לרשויות המקומיות 18'

יעקב אדרי מביס את שמחה יוסיפוב בבחירות באור עקיבא

לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם "שתו לו, אכלו לו..." ◄המועמד מר ארקדי גדילוב,, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את "הבוס" שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.

אדרי, יוסיפוב, גדילוב, שמאילוב וצללית

תושבי אור עקיבא החליטו לאמץ את הרעיון בו בחמש השנים הבאות ממשיכים את העשייה עם יעקב אדרי. כך ניתן להבין על פי משאל רחוב בעיר אור עקיבא שנערך בשבועיים האחרונים ואם נדייק מאז ביקורו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו באור עקיבא שבסופו של מפגש קרא מר נתניהו לתושבים לתמוך במועמד הליכוד (מחל) לראשות העיר מר יעקב אדרי. מן המשאל, עולה, כי מר אדרי, מביס יריבו מר שמחה יוסיפוב, כבר בסיבוב הראשון בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר שיתקיימו ביום ג' הבא ה-30 באוקטובר 2018 (כ"א בחשוון ה'תשע"ט) באור עקיבא וחוסך מעצמו כאבי ראש נוספים אם יהיה סיבוב שני.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לראשות העיר אור עקיבא, כידוע, מתמודדים 4 מועמדים. נציין, כי אם אף אחד מן המועמדים לראשות הרשות המקומית אור עקיבא, לא יחלוף על פני רף 40% (אחוזים) מקולות המצביעים, יתקיים סיבוב שני לבחירה זו בלבד ב-13 בנובמבר 2018.

מתוצאות משאל הרחוב של אתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, מתברר, כי אור עקיבא מעדיפה גם ב-5 השנים הבאות לראות על כיסא ראש העיר את יעקב אדרי והעניקו לו 49% מכלל הקולות שנשאלו והשיבו. אכן, מדובר ללא ספק הישג מרשים מאד זאת ועוד כשנותרו 4 ימים ל"יום הבוחר".

המועמד ש"הפתיע" בחולשתו, היה דווקא מר שמחה יוסיפוב שכיהן בעבר כראש העיר. בחירת הרשימה בראשות מר משה ביטון המוכשר, היא טובה ומביאה פנים ואנשים חדשים ומנוסים. קשה אם כן, להבין מדוע קמפיין הפרסום שלו לאורך החודש האחרון היה דיאטתי וחלבי.

או האם היה מדובר בחוסר משאבים – תשובות לקמפיין הכושל של יוסיפוב, נדע, כנראה, יותר לאחר הבחירות בשבוע הבא.

בינתיים מר יוסיפוב, חיזק את תדמיתו של מר אדרי מזה שנים רבות, כי האיש הוא; טֶפְלוֹן.

ולכן לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם "שתו לו, אכלו לו…".

 גדילוב, בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את "הבוס" שלו…

שני המועמדים הנוספים אל המקום השלישי, הגיע המועמד מר ארקדי גדילוב, ‏סגן ראש העיר‏ ב-‏עיריית אור עקיבא‏ וכיום גם יושב ראש סיעת "התנופה" עם 8% (אחוזים).

על פי מבט ראשוני, ניכר, כי המועמד מר גדילוב, שהוא איש עשייה בשירות הציבור, לא התכונן כנדרש בלשון המעטה למירוץ לראשות העיר.

ההבטחה שלו במהלך הקמפיין, כי; "אנחנו הולכים בכל הכח – עד הסוף גם וגם!!! גם לחברות מועצת העיר וגם לראשות העיר…". הייתה ריקה מתוכן ולא הקפיצה את התושבים המנומנמים לטובת קמפיין חסר הברק שלו.

מר גדילוב, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את "הבוס" שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.

אל המקום ה-4 הגיע עוזר ראש העיר‏ לשעבר ב-‏עיריית אור עקיבא‏, המועמד הנוח והסימפתי, עורך דין ובעלים של משרד עורכי דין, המתמחה בתחום המקרקעין, הצוואות והירושות, מר נוח שמאילוב יושב ראש רשימת "באנו לשנות".

ייתכן וכל רצונו של המועמד עורך דין שמאילוב על פי הקמפיין שניהל להשתמש היה לנצל ולהשתמש בפלטפורמת הריצה לראשות העיר, כדי להיכנס למועצת העיר, צעד נבון של חשיפה אך יקר כלכלית.

יצוין, כי 7% מכלל הנשאלים, סרבו להשיב ו-5% טרם החליטו למי יצביעו.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן