מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

אור עקיבא | Or Akiva בחירות לרשויות המקומיות 18'

יעקב אדרי מביס את שמחה יוסיפוב בבחירות באור עקיבא

לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם "שתו לו, אכלו לו..." ◄המועמד מר ארקדי גדילוב,, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את "הבוס" שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.
0
0

אדרי, יוסיפוב, גדילוב, שמאילוב וצללית

תושבי אור עקיבא החליטו לאמץ את הרעיון בו בחמש השנים הבאות ממשיכים את העשייה עם יעקב אדרי. כך ניתן להבין על פי משאל רחוב בעיר אור עקיבא שנערך בשבועיים האחרונים ואם נדייק מאז ביקורו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו באור עקיבא שבסופו של מפגש קרא מר נתניהו לתושבים לתמוך במועמד הליכוד (מחל) לראשות העיר מר יעקב אדרי. מן המשאל, עולה, כי מר אדרי, מביס יריבו מר שמחה יוסיפוב, כבר בסיבוב הראשון בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר שיתקיימו ביום ג’ הבא ה-30 באוקטובר 2018 (כ”א בחשוון ה’תשע”ט) באור עקיבא וחוסך מעצמו כאבי ראש נוספים אם יהיה סיבוב שני.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לראשות העיר אור עקיבא, כידוע, מתמודדים 4 מועמדים. נציין, כי אם אף אחד מן המועמדים לראשות הרשות המקומית אור עקיבא, לא יחלוף על פני רף 40% (אחוזים) מקולות המצביעים, יתקיים סיבוב שני לבחירה זו בלבד ב-13 בנובמבר 2018.

מתוצאות משאל הרחוב של אתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, מתברר, כי אור עקיבא מעדיפה גם ב-5 השנים הבאות לראות על כיסא ראש העיר את יעקב אדרי והעניקו לו 49% מכלל הקולות שנשאלו והשיבו. אכן, מדובר ללא ספק הישג מרשים מאד זאת ועוד כשנותרו 4 ימים ל”יום הבוחר“.

המועמד ש”הפתיע” בחולשתו, היה דווקא מר שמחה יוסיפוב שכיהן בעבר כראש העיר. בחירת הרשימה בראשות מר משה ביטון המוכשר, היא טובה ומביאה פנים ואנשים חדשים ומנוסים. קשה אם כן, להבין מדוע קמפיין הפרסום שלו לאורך החודש האחרון היה דיאטתי וחלבי.

או האם היה מדובר בחוסר משאבים – תשובות לקמפיין הכושל של יוסיפוב, נדע, כנראה, יותר לאחר הבחירות בשבוע הבא.

בינתיים מר יוסיפוב, חיזק את תדמיתו של מר אדרי מזה שנים רבות, כי האיש הוא; טֶפְלוֹן.

ולכן לא הופתענו לגלות במשאל הרחוב, כי מר שמחה יוסיפוב השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים, עד יום הבחירות ובארגון מטה ראוי ולא מעט מזומנים, הוא עשוי לשפר את מצבו, אבל לא יותר מכך כדי רק לצמצם את הפער, כי עוד פעם “שתו לו, אכלו לו…”.

 גדילוב, בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את “הבוס” שלו…

שני המועמדים הנוספים אל המקום השלישי, הגיע המועמד מר ארקדי גדילוב, ‏סגן ראש העיר‏ ב-‏עיריית אור עקיבא‏ וכיום גם יושב ראש סיעת “התנופה” עם 8% (אחוזים).

על פי מבט ראשוני, ניכר, כי המועמד מר גדילוב, שהוא איש עשייה בשירות הציבור, לא התכונן כנדרש בלשון המעטה למירוץ לראשות העיר.

ההבטחה שלו במהלך הקמפיין, כי; “אנחנו הולכים בכל הכח – עד הסוף גם וגם!!! גם לחברות מועצת העיר וגם לראשות העיר…“. הייתה ריקה מתוכן ולא הקפיצה את התושבים המנומנמים לטובת קמפיין חסר הברק שלו.

מר גדילוב, הוא בעל פוטנציאל, אך מצער, כי לא הכין את שיעורי הבית שלו לבחירות, כמי שרוצה לרשת את “הבוס” שלו מר אדרי, שצמח את כל הדרך אל כס השלטון באור עקיבא בזכות ולא בחסד וסיסמאות חלולות מתוכן.

אל המקום ה-4 הגיע עוזר ראש העיר‏ לשעבר ב-‏עיריית אור עקיבא‏, המועמד הנוח והסימפתי, עורך דין ובעלים של משרד עורכי דין, המתמחה בתחום המקרקעין, הצוואות והירושות, מר נוח שמאילוב יושב ראש רשימת “באנו לשנות“.

ייתכן וכל רצונו של המועמד עורך דין שמאילוב על פי הקמפיין שניהל להשתמש היה לנצל ולהשתמש בפלטפורמת הריצה לראשות העיר, כדי להיכנס למועצת העיר, צעד נבון של חשיפה אך יקר כלכלית.

יצוין, כי 7% מכלל הנשאלים, סרבו להשיב ו-5% טרם החליטו למי יצביעו.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן