ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ מחוז הצפון פלילים

ילדה בת 7 נאנסה, על ידי גבר בן 59, החשוד מאחת הקריות, נעצר

עולה, כי בהתאם לממצאים שנאספו בזירת אונס ילדה בת 7 נאנסה, ובביתו, הוארך מעת לעת מעצרו של החשוד בן 59, הוארך והבוקר (שישי), כאמור, הגישה פרקליטות מחוז חיפה, נגד החשוד הצהרת תובע, לבית משפט השלום בעיר חיפה. בימים הקרובים, יוגשו נגד החשוד כתב אישום ובקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים ◄ בהתאם להוראות החוק, הוטל בפרשה זו, צו איסור פרסום, ממנו מובהר, כי אין לפרסם כל פרט העלול לזהות את הקורבן בת השבע.
0
0
פדופיל נושא עימו ילדה, ברקע: בניין דירות משותף בצפון הארץ, אילוסטרציה | צילום רקע: דוברות עיריית חיפה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
פדופיל עם ילדה

בתום חקירת משטרת ישראל, הוגשה הבוקר (יום שישי ד’ באייר התשפ”א) הצהרת תובע (המאפשרת החזקת חשוד במעצר בתקופה שלאחר תום החקירה, בטרם הוגש כתב אישום) נגד תושב אחת הקריות בחשד לביצוע אונס בקטינה כבת 7.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המשטרה פתחה בחקירה לפני מספר שבועות עם קבלת תלוּנה ב‘תחנת משטרת זבולון’ בדבר חשד ל-אונס קטינה כבת 7 במחסן הבניין בו היא מתגוררת על ידי אדם המתגורר בשכנוּת לקורבן האונס.

במסגרת חקירה מורכבת ומאומצת שניהלה תחנת משטרת זבולון, וכללה עד כה מגוון פעולות ובהן איסוף ממצאים וגביית עדויות, עצרו בלשי תחנת משטרת זבולון את החשוד, תושב אחת הקריות, בן 59, אשר על פי החשד ביצע את המעשה.

מטעם דוברות משטרת ישראל (מנשה) נמסר על ידי הגב’ הילה צמח כרמל לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי הוא נעצר, כאשר בחיפוש בביתו של החשוד, נתפסו חומרים פורנוגרפיים של קטינים.

עוד עולה, כי בהתאם לממצאים שנאספו בזירת האונס ובביתו, הוארך מעת לעת מעצרו של החשוד בן 59, הוארך והבוקר (שישי), כאמור, הגישה פרקליטות מחוז חיפה, נגד החשוד הצהרת תובע, לבית משפט השלום בעיר חיפה. בימים הקרובים, יוגשו נגד החשוד כתב אישום ובקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים.

הצהרת תובע, מדובר באחד הכלים במשפט הישראלי לתקופה של עד חמישה ימים, המאפשר החזקת חשוד במעצר בתקופה שלאחר תום החקירה, בטרם הוגש כתב אישום, לתקופה של עד חמישה ימים.

על פי חוק המעצרים בהצהרת תובע, ניתן להחזיק אדם במעצר, רק אם עדיין מתקיימת חקירה נגדו, בה הוא נחשב “חשוּד” או שכבר הוגש נגדו כתב אישום, אז הוא נקרא “נֶאֱשָׁם” ומוּחזק במעצר עד תום ההליכים.

בהתאם להוראות החוק, הוטל בפרשה זו, צו איסור פרסום, ממנו מובהר, כי אין לפרסם כל פרט העלול לזהות את הקורבן בת השבע.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן