קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל פסח

יחידות רשות האוכלוסין אלה הם זמני פעילות חול המועד פסח

לקראת החגים הקרבים והחופשות המרוכזות במשרדי הממשלה, קוראת רשות האוכלוסין וההגירה של ישראל לציבור הישראלי לבדוק את תוקף הדרכון מבעוד מועד ◄ דרכונים זמניים יונפקו במקרים חריגים, יונפקו במקרים דחופים בלשכת רשות האוכלוסין בלבד ורק למבקש המוכיח, כי טיסתו בימים העוקבים.
פרופ' שלמה מור־יוסף, מנכל רשות האוכלוסין וההגירה ברקע: דרכון פג תוקף | עיבוד צילום: שולי סונגו
פרופ' שלמה מור־יוסף

רשות האוכלוסין וההגירה של ישראל (Population & Immigration Authority) בראשותו של המנכל פרופסור שלמה מור־יוסף, הודיעה אתמול (חמישי, י"ג בניסן התשע"ט) את זמני פעילות יחידות רשות האוכלוסין – חול המועד פסח התשע"ט.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במהלך חול המועד פסח שבין התאריכים; 21.4.2019 (ט"ז ניסן תשע"ט) – 27.4.2019 (כ"ב ניסן תשע"ט) נמסר לא תתקיים קבלת קהל ביחידות רשות האוכלוסין.

פעילות לשכת הרשות בנמל התעופה הבינלאומי בן-גוריון (נתבג) – הלשכה בנתבג, נודע תנפיק דרכונים זמניים במקרים חריגים, יונפקו במקרים דחופים בלשכת רשות האוכלוסין בלבד ורק למבקש המוכיח, כי טיסתו בימים העוקבים.

מאגף דוברות והסברה של רשות האוכלוסין וההגירה, נמסר, כי לשכת הרשות בנמל התעופה הבינלאומי בן-גוריון, תהיה פתוחה 24 שעות ביממה, למעט בשבתות ובחגים. בערב חג שני, יום חמישי 25.4.19 (כ' ניסן תשע"ט) תיסגר הלשכה בשעה 14:00 ותשוב לפעילות במוצאי שבת 27.4.19 (כ"ב ניסן תשע"ט).

יש להיערך ולוודא, כי הדרכונים שבידיכם, לרבות דרכוני הילדים, בתוקף. הנפקת דרכון מותנית בהצגת דרכון שפג תוקפו, תעודת זהות, ושתי תמונות. התשלום, יתבצע במקום.

לתשומת ❤️רשות האוכלוסין וההגירה של ישראל, על כל היחידות שלה, תשוב לפעילות סדירה ביום ראשון, כ"ג ניסן תשע"ט (28.4.19).

מידע בנושא צווי עיכוב יציאה מהארץ, ניתן לקבל באמצעות המענה הממוחשב ב-מוקד השירות הארצי 3450* או באתר האינטרנט של הרשות.

הציבור מוזמן לבצע מגוון פעולות באתר האינטרנט, גם במהלך חול המועד (בקשות תטופלנה לאחר החג וייתכן, שיהוי בקבלת השירות).
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן