קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה בלי עין הרע

יופיטר בנסיגה במזל עקרב הקשיבו למה שהיקום מציע

צדק, באסטרולוגיה מהווה את הכוכב הראשון שאיננו נחשב לכוכב אישי ולכן הוא נוגע יותר בנושאים חברתיים מאשר בנושאים אישיים. יש הרואים בו דמות של מורה ובאסטרולוגיה ההודית הוא מכונה גורו, שפירושו מורה, בתחזיות שנתיות מקבל יופיטר תואר של כוכב המיטיב באותה שנה. כניסתו למזל מסוים בדרך כלל קשורה במזל טוב ושנה אופטימית לבני אותו מזל. כאשר הוא נכנס לנסיגה השפעתו החיובית תתהפך ותהיה שלילית בצורה קשה.
יופיטר נכנס לנסיגה במזל עקרב הקשיבו למה שהיקום מציע לכם
יופיטר נכנס לנסיגה במזל עקרב

בשבוע שעבר נכנס יופיטר לנסיגה  במזל עקרב וישהה שם, עד לחודש אוגוסט 2018 יופיטר הוא אחד מהכוכבים היותר אהודים והמוכר גם בשמו  צדק. בדרך כלל כוכב זה נותן זמן של שנה למימוש הזדמנויות ופוטנציאל, אלא שבכל תהליך של נסיגה דווקא הקיצוניות מודגשת ולכן חשוב כפליים לשמור על פרופורציה במצב זה. .

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

באסטרולוגיה הקלאסית יופיטר מתואר כ"מיטיב הגדול", הוא נחשב לנקודת מזל ומיקומו מראה על הצלחה, שפע, גדילה ומזל בחיים. צדק, באסטרולוגיה מהווה את הכוכב הראשון שאיננו נחשב לכוכב אישי ולכן הוא נוגע יותר בנושאים חברתיים מאשר בנושאים אישיים. יש הרואים בו דמות של מורה ובאסטרולוגיה ההודית הוא מכונה גורו, שפירושו מורה.

בתחזיות שנתיות מקבל יופיטר תואר של כוכב המיטיב באותה שנה. כניסתו למזל מסוים בדרך כלל קשורה במזל טוב ושנה אופטימית לבני אותו מזל. כאשר הוא נכנס לנסיגה השפעתו החיובית תתהפך ותהיה שלילית בצורה קשה. לאחר יציאת הכוכב מהנסיגה חשוב מאוד שלא תפספסו שום הזדמנות ותקשיבו להצעות שהיקום נותן לכם.

 להלן ההזדמנויות שעשויות להגיע לכל מזל ותחומי השינוי לכל המזלות

מזל טלה

מזל טלה – Aries; נראה כי עומדים להגיע אליכם ממקומות שונים שיעזרו לכם להתמודד עם כל הקשיים שחוויתם לאחרונה. זה יפתח לכם אופקים חדשים ותקופה חדשה עומדת לפניכם. נצלו אותה!

מזל שור

מזל שור – Taurus; אתם המזל שייהנו מיחסים בין אישיים מוצלחים במיוחד בתקופה הקרובה. יש לכם הזדמנות להכיר את האנשים המתאימים לכם ביותר או לשדרג את היחסים עם הקיימים.

 מזל תאומים

 מזל תאומים – Gemini; בשנה הקרובה תוכלו לקדם עצמכם בכל נושא הקשור לענייני העבודה. תפתחנה לכם הזדמנויות חדשות בתחומים אלה ותוכלו להרשות לעצמכם לגוון ולשנות.

מזל סרטן

מזל סרטן – Cancer; ילדים והקשר שלכם אתם יעסיקו אתם מאוד כיוון שהם אלה אשר בסופו של דבר יכריעו את הכף כאשר תצטרכו לקבל החלטות משמעותיות.

מזל אריה

מזל אריה – Leoאצלכם תיתכן פריצת דרך בכל הקשור לנושאי המשפחה . השקיעו זמן ומרץ בניסיון לגרום לכך שכל הנוגעים בדבר ייהנו מההתחדשות שלכם.

מזל בתולה

מזל בתולה – virgo; זוהי תקופה מצוינת לקידום עצמכם  והסביבה תוכלו לשפץ כל תחום כדי להפוך את החיים לנוחים לכם יותר. זה הזמן להגגיל ראש ולחשוב מחוץ לקופסא.

מזל מאזנים

מזל מאזניים – Libra; סוף סוף אתם יכולים ליהנות מבחינה כלכלית כתוצאה מביקור כוכב השפע. אל תפחדו לשנות תחומי עיסוק – הכסף הגדול עדיין לפניכם.

מזל עקרב

מזל עקרב – Scorpio; זוהי השנה שלכם לקידום עצמכם בכל הנוגע להתחלות חדשות. ההזדמנות תגיע עבורכם השנה ועליכם ללמוד לקטוף את ההזדמנויות.

מזל קשת

מזל קשת – Sagittarius; השנה תוכלו להיות יותר יצירתיים בתחומכם. היכולת שלכם להגיע לתובנות רגשיות עמוקות תגבר ותוכלו להתגבר על משקעים שעצרו אתכם.

מזל גדי

מזל גדי – Capricorn; בתקופה הקרובה תוכלו להשלים עם האנשים הקרובים אליכם בתוך  המערכת החברתית הסובבת אתכם ותרגישו רווחה והתחלה חדשה .

מזל דלי

מזל דלי – Aquarius; בשנה זו זה הזמן שלכם לעשות שינויים בכל הקשור לקריירה שלכם וייתכן שאתם בהחלט יכולים לקבל העלאה במקרה ותדרשו אותה.

מזל דגים

מזל דגים – Pisces; התובנות העמוקות שאתם רוכשים יכולים לעזור לכם במימוש עצמכם ותכניותיכם. במידה וקיימת בעיה משפטית – תצליחו לפתור אותה.

לכל בני כל המזלות שלוחה ברכת מזל טוב.
  • דילוג לתוכן