חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

גבר | Man כל הכותבים לאישה מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ רונית מלמד

יום הגבר הבינלאומי, גברים לא צריכים חגים, הם חוגגים כל הזמן

רונית מלמד מראיינת, מאמנת, מנחה ומובילה סדנאות בתחום התקשורת בטור אישי; יש אברים אצל גברים שנראים כמו פְּרִי, מעניין למה אף אחד לא חשב לעשות עליהם פרסומת. בגדול, אין תופעה מקבילה אצל גברים, כלומר, אנחנו לא נראה גֶּבֶר בצורת בָּנָנָה או סֻפְגָּנִיָּה, כי גבר לא מקלפים, לא סוחטים, ולא נותנים בו ביס וסביר שאף אחת לא תשיר על גבר שהוא "חם כמו עוגייה" (כמו השיר של סטטיק ובן אל שהוחרם לשידור). כשאברים של נשים עוברים הַחְפָּצָה, זה אומר, שנשים הן פחות מבן אדם שלם, הן רק פרצוף יפה, רק חָזֶה, או רק זוג רגליים עטוף בגרביון שקוף.
0
0
רונית מלמד מראיינת, מאמנת, מנחה ומובילה סדנאות בתחום התקשורת | ברקע: כרזה ליום הגבר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רונית מלמד

יום הגֶּבֶר הבינלאומי בישראל💪, נחוג אתמול (חמישי, יום חמישי ג’ בכסלו התשפ”א, 19.11.2020) הוא לא ממש נחגג, יתכן פה ושם באירועים סגורים, אולי כי גברים לא צריכים חגים, הם חוגגים כל הזמן… למה אני מספרת לכם על זה?

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כי ראיתי את הפרסומת האסתטית מאוד של “רולדין” רשת קונדיטוריות הגדולה ביותר בישראל שבה פרצופה של אִשָּׁה מקושר לציפוי של סֻפְגָּנִיָּה 🍩.

זה קצת הזכיר לי את שנות התשעים שבה פרצופה של אישה יפה היה תּוּתּ 🍓 (בפרסומת למעדן פרילי) או חָזֶה של אישה בחולצת טריקו שקופה, היה מקושר למיץ תפוזים (תפוזינה) או לאשכוליות (אין גבול).

אגב, יש אֵבָרִים אצל גברים שנראים כמו פְּרִי, מעניין למה אף אחד לא חשב לעשות עליהם פרסומת.

בגדול, אין תופעה מקבילה אצל גברים, כלומר, אנחנו לא נראה גֶּבֶר בצורת בָּנָנָה 🍌 או סֻפְגָּנִיָּה 🍩, כי גבר לא מקלפים, לא סוחטים, ולא נוגסים בו ביס.

סביר שאף אחת לא תשיר על גבר שהוא “חם כמו עוגייה” (כמו השיר של סטטיק ובן אל שהוחרם לשידור).

כשאברים של נשים עוברים הַחְפָּצָה 🛠, זה אומר, שנשים הן פחות מבן אדם שלם, הן רק פרצוף יפה, רק חָזֶה, או רק זוג רגליים עטופות בגרביון שקוף 👠.

וכשהמסרים האלו עוברים בתקשורת, זה מסביר למה עדיין נשים💄 מרוויחות 33% פחות מגברים שעובדים באותו מקצוע ועדיין לא דיברתי על אלימות נגד נשים.

שורה תחתונה, תעשו פרסומות אסתטיות, אבל לפני שאתם שוקלים להחפיץ נשים, תחשבו, האם הייתם עושים את אותו הדבר לגבר?

עכשו תחשבו על אִמָּא שלכם, על האישה שלכם, על הבת שלכם, עלינו כחֶבְרֶה ועל הקלוריות שיש בסופגנייה 🍩...

עכשיו ברצינות, לאף מגזר לא מגיע להיות מוּשפל ו… תתקדמו, אנחנו כבר בסוף שנת 2020.

0
0אודות הכותב

רונית מלמד

רונית מלמד, ילידת רמת גן. תושבת תל אביב. בי"ס תיכון למדה ב-‏‎Ohel Shem, Ramat Gan, למדה אוניברסיטת תל-אביב.

משמשת מנכ"ל‏ ב-‏רונית מלמד: הכנה לראיון טלוויזיה ולפרזנטציה‏. ‏מנכ"ל‏ ב-‏רונית מלמד: הכנה לראיון טלוויזיה ולפרזנטציה ‏Ronit Melamed

מלמד, מראיינת, מאמנת, מייעצת ומכינה אנשי עסקים, חברות, ולקוחות עסקיים איך "לעבור מסך" ו"לצאת טוב" בראיון טלוויזיוני. כמו כן, מכינה אנשי עסקים לקראת פרזנטציה והופעה מול קהל.

רונית מלמד, מרצה במוסדות אקדמיים, מנחה ומובילה סדנאות בתחום התקשורת ביניהם: הופעה מול מצלמה, הופעה מול קהל, לימדתי הגשה טלוויזיונית בקורס מגישי הטלוויזיה של "רשת" ערוץ 2, והיתה לי פינת טלוויזיה ב"רדיו דרום".

דילוג לתוכן