ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

חדשות בריאות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ רעננה

יוחנן לוֹקֶר, יור ‘כללית’ ביקר ב’מרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין’

במסגרת הביקור נפגש לוקר עם דר' חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי, שהציג בפניו את העשייה השיקומית הנרחבת, בנוכחות הנהלת המרכז ומנהלי המחלקות ◄ לאחר מכן סייר מר לוקר במחלקות האשפוז, הוא ביקר במחלקה לשיקום חבלות מוח, בניהולו של דר' ירון סחר ובמחלקה לשיקום ילדים ונוער, בניהולה של דר' שרון שקלאי וכן סייר בשירותי הפיזיותרפיה ובשירותי הריפוי בעיסוק ◄ לוקר הביע את התרשמותו והערכתו הרבה ומסר לעובדים; "בזכות המסירות והמקצועיות של כל אחד ואחת מכם, שמו של 'המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין' הולך לפניו בארץ ובעולם כמוסד מצטיין".
0
0
יוחנן לוקר, יושב ראש הדירקטוריון של "כללית" בביקור ראשון מאז נכנס לתפקידו, במרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין | צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין | עיבוד: שולי סונגו ©
יוחנן לוקר, “כללית”

יוחנן לוקר, יושב ראש הדירקטוריון של שירותי בריאות כללית, הגיע השבוע לביקור ראשון מאז נכנס לתפקידו, ב’מרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין’ בית חולים שיקומי הנמצא בעיר רעננה. מרכז השיקום שייך, כאמור לשירותי הבריאות הכללית והוא מוסד ייחודי בישראל ואחד ממרכזי השיקום המובילים בעולם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בית החולים לוינשטיין, מתמחה בכל תחומי השיקום הפיזיקלי כולל; שיקום של נפגעי ראש, פגיעות אורתופדיות, פגיעות עמוד וחוט שידרה, פגיעות מוח, פגיעות הכרה, וכל ענפי שיקום הילדים.

יוחנן לוֹקֶר, היה קודם לכן, יושב ראש כימיקלים לישראל.  קודם לכן, שירת כנווט קרב בחיל האוויר ובתפקידו האחרון בצהל שירת כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה בדרגת אלוף.

לוקר, נכנס לתפקיד ב-1 במארס 2020, לכהונה שקצובה ל-4 שנים עם אפשרות להארכה ב-4 שנים נוספות. לוֹקֶר, החליף בתפקיד את אלי אדמוני שכיהן בתפקיד 15 שנים.

לוקר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר-אילן (1990) ותואר שני במינהל ציבורי מטעם אוניברסיטת הרווארד (1997) במסגרת תוכנית קרן וקסנר.

כיום עומדים בפניו אתגרים ניהוליים משמעותיים בניהול הקופה שמבטחת מחצית מאזרחי ישראל, מפעילה 14 בתי חולים ומנהלת 45 אלף עובדים.

דוברת בית החולים לוינשטיין, הגב’ דנית שכטר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’, כי במסגרת הביקור נפגש לוקר עם דר’ חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין, שהציג בפניו את העשייה השיקומית הנרחבת, בנוכחות הנהלת המרכז ומנהלי המחלקות.

לאחר מכן, סייר מר לוקר במחלקות האשפוז, הוא ביקר במחלקה לשיקום חבלות מוח, בניהולו של דר’ ירון סחר ובמחלקה לשיקום ילדים ונוער, בניהולה של דר‘ שרון שקלאי, וכן סייר בשירותי הפיזיותרפיה ובשירותי הריפוי בעיסוק.

בסיום הביקור הביע מר יוחנן לוֹקֶר את התרשמותו והערכתו הרבה ומסר לעובדים; “בזכות המסירות והמקצועיות של כל אחד ואחת מכם, שמו של ‘המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין‘ הולך לפניו בארץ ובעולם כמוסד מצטיין“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן