"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות בחירות לרשויות המקומיות 18' פרדס חנה-כרכור

יואב קעטבי – ליכוד – יתמודד על ראשות פרדס חנה-כרכור

קעטבי, הצהיר רשמית, כי יתמודד על תפקיד ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור; "זהו יום מרגש עבורי. שנים ארוכות אני עושה למען הקהילה ולמען הציבור בפרדס חנה-כרכור ולאחר פרישתו של ידידי וחברי חיים געש החלטתי להמשיך את הדרך שהתחלנו ולקדם את היישוב במלוא המרץ קדימה...".
יואב קעטבי, מועמד הליכוד
יואב קעטבי, מועמד הליכוד

אחרי 25 שנה של עשייה ציבורית כחבר מועצה וסגן ראש המועצה, החליט איש העסקים מר יואב קעטבי להביא את כל הניסיון שצבר ולהתמודד על ראשות מועצת פרדס חנה-כרכור.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קעטבי, הצהיר, כי יתמודד על ראשות מועצת פרדס חנה כרכור ומיד עם הצהרתו התייצב בראש רשימת המועמדים כאיש הציבור בעל הניסיון הציבורי הארוך ביותר.

קעטבי (69), נשוי ואב לחמישה ילדים (ואלה שמות; עודד, מרגנית, אורית, יאיר ו-סיוון) שירת בצבא כלוחם בחיל התותחנים, השתתף במלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה, מלחמת יום כיפור.

לאחר שחרורו מצהל, פנה אל השוק הפרטי, והקים וטיפח את חברת י.כ. פלסט בערבון מוגבל, מהמובילות בתחום אריזות המזון בארץ.

כיום, 30 שנה אחרי הקמת החברה, משמש מר קעטבי כמנכל ובעלים.

את השליחות הציבורית שלו הוא מעיד על עצמו החל לפני כ-25 שנה, כאשר שימש כיושב ראש ועד הורים יישובי, כאשר במשמרתו הוביל לשיפוצם ושדרוגם של בתי ספר שונים שמצבם היה בכי רע.

בשנת 2003, נבחר קעטבי ל-מליאת המועצה המקומית וכעבור זמן קצר מונה לממלא מקום וסגן בהתנדבות של ראש מועצת פרדס חנה כרכור דאז מר חיים געש.

בקדנציה הראשונה רשם קעטבי את אחד מהישגיו הבולטים כאשר בהובלתו של ראש המועצה מר געש, הצליחו לייצב את מצבה הפיננסי הגרוע של המועצה המקומית שהייתה באותה תקופה תחת פיקוחו של 'חשב מלווה'.

 יואב קעטבי; אם תבחרו בי, תבחרו בעצמכם

במשך השנים טיפח קעטבי, מערכת יחסים וקשרים עם ראשי מפלגת הליכוד, חברי כנסת ושרי ממשלה, קשרים שהלכו והתהדקו אשר עם השנים ואט אט הפך לאחד מאנשי הליכוד המשפיעים ביישוב.

בשנת 2015, נקרא קעטבי שוב לדגל על ידי ראש המועצה מר געש לשמש שמינה אותו לסגנו, אך פרש מתפקיד זה. לפני קצת יותר מחצי שנה, לאחר שראש המועצה חיים געש, פרש מתפקידו בנסיבות בריאותיות.

עם כניסתו של ראש המועצה הנוכחי, הבין קעטבי הוותיק והמנוסה, כי דרכו אינה כשל ראש המועצה הקודם, עימו הלך כברת דרך ארוכה ויחד הגיעו לאינספור הישגים.

ההישג האחרון נרשם בשבוע שעבר כאשר השר לביטחון פנים חבר כנסת גלעד ארדן, הודיע, כי אושרה הקמתו של 'מערך אכיפה עירוני' בעקבות פגישתם של געש וקעטבי, עימו לפני כשנתיים ולכן, החליט להניח את המפתחות ולהתפטר מתפקידו כסגן ראש המועצה.

השבוע, הצהיר, כי יתמודד על תפקיד ראש מועצת פרדס חנה-כרכור, לאחר שקיבל את ברכת הדרך מרעייתו ובני משפחתו שגם הם הבינו, כי היישוב צריך מנהיג שמייצג את כולם ומי שיבחר בו, יבחר למעשה, בעצמו.

למרות ניסיונו הרב, היה יואב קעטבי, נרגש בעת ההצהרה ואמר; "זהו יום מרגש עבורי. שנים ארוכות אני עושה למען הקהילה ולמען הציבור בפרדס חנה כרכור ולאחר פרישתו של ידידי וחברי חיים געש החלטתי להמשיך את הדרך שהתחלנו ולקדם את היישוב במלוא המרץ קדימה.

אנחנו הרשימה היחידה שמייצגת את כלל האוכלוסייה ולא משנה גזע, דת מין או עמדה פוליטית. אם תבחרו בי – תבחרו בעצמכם". סיכם מועמד הליכוד לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור מר קעטבי.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן