"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן יבנה נדל"ן

יבנה משנה את פניו של המרכז המסחרי ב'שדרות דואני'

ראש העיר, יבנה מר צבי גוב-ארי, מקיים את הבטחתו לקדם ולדאוג להתחדשות אזוריה הוותיקים של העיר לצד בניית השכונות החדשות. בפגישה שנערכה בלשכתו עם עשרות סוחרים ובעלי חנויות במרכז המסחרי הישן בשדרות דואני, הציג ראש עירית יבנה את התכנית אותה הוא מוביל לשדרוג וחידוש המתחם שיהפוך לנעים, מזמין ומודרני.
ראש העיר יבנה מר צבי גוב-ארי ברקע הדמיה לשינוי המרכז המסחרי ב'שדרות דואני' | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ראש העיר יבנה מר צבי גוב-ארי ברקע: הדמיה לשינוי המרכז המסחרי ב'שדרות דואני' | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

על-פי התכנית שהציג ראש עירית יבנה מר צבי גוב-ארי, מתחם הקניות והמסחר שבמרכז העיר, יעבור בחודשים הקרובים שינוי דרמטי של ממש ויהפוך למרכז עירוני שוקק חיים ומוקד משיכה לבני כל הגילאים. המקום יאפשר ויעודד פעילות מגוונת של בילוי, מסחר, שהייה ומנוחה.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראש העיר מר גוב-ארי, אישר את התכנית אשר מהווה סיום תהליך תכנוני שנמשך כשלושה חודשים. תחילת העבודות מתוכננות לינואר 2018, לאחר תכנון מפורט, סיכום כתבי הכמויות, מכרז וקביעת החברה הקבלנית.

הפרויקט כולל את מתחם שדרות דואני בחלק שבין שד' העצמאות ועד רחוב שבזי, כאשר התכנון מתמקד בכמה נושאים מרכזיים;

█ חידוש השדרה המרכזית – שדרות דואני;

יצירת שני נתיבי תנועת רכב ואזור חניה מרוצפים באבן מיוחדת, ריצוף חדש במדרכות, שדרוג אי-התנועה, שתילת עצים חדשים, טיפול בעצים הקיימים והוספת ריהוט רחוב.

█ מתחם החנויות במרכז המסחרי לאורך שדרות דואני 

שיפוץ חזית החנויות ליצירת חוויית קניות איכותית, מודרנית ומזמינה לקהל, הריצוף והמדרגות יוחלפו וישודרגו, מערכות החשמל והתקשורת יחודשו ויותקנו מערכות שילוט חדשות לכל חנות.

המדרכה העליונה תורחב, הקיר המפריד בין המדרכה העליונה והתחתונה יוחלף בקיר חדש דקורטיבי, גגון הבטון הקיים, ייהרס ובמקומו תתוכנן פרגולה חדשה גבוהה עם רפפות אלומיניום שיאפשרו הצללה והגנה מגשם.

 רחבת בית עיריית יבנה; 

הרחבה תשודרג ליצירת מוקד פעילות ומקום משיכה לבני כל הגילאים, במרכז הרחבה יוצב פסל "טריו" עם כדורים צבעוניים וסביבם מזרקת מים, יתווספו מקומות מוצלים לשהייה ומנוחה, הריצוף הקיים יוחלף בחדש, יישתלו עצים חדשים סביב הרחבה חדשה ודגש, יינתן לנושא התאורה, המדרגות הקיימות, יועתקו לקדמת הרחבה, תתווסף פרגולה להצללה וסדרת גינות עם מעברים.

מרכז עירוני שוקק בעיר יבנה | הדמיות: ישי-וילסון ארכיטקטורה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מרכז עירוני שוקק בעיר יבנה | הדמיות: ישי-וילסון ארכיטקטורה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

הסוחרים ובעלי החנויות שהשתתפו בפגישה, הביעו שביעות רצון רבה מהתכנית שמקדם ראש העיר יבנה, הודו לו על ההשקעה והבטיחו לעשות הכל על-מנת לסייע בקידומה. בעלי החנויות בשדרה, צפויים להשתתף בחלק מעלויות המימון הנוגעות לחלונות הראווה (וויטרינות) שבבעלותם.

ראש העיר יבנה, מר צבי גוב-ארי, הבהיר, כי; "התכנית תשפיע בצורה משמעותית הן על בעלי העסקים והן על התושבים. קבענו לעצמנו יעד ברור של התחדשות העיר, בנייה חדשה וקליטת אלפי תושבים, אך כל זאת ייעשה לצד השקעה והתחדשות השכונות הוותיקות, טיפול בתשתיות קיימות, שמירה ופיתוח הקיים.

אני רואה בכך יעד מרכזי, כאשר המרכז המסחרי הוא נדבך נוסף בעשייה זו. עיריית יבנה, תעניק ליווי צמוד ותסייע לבעלי העסקים לאורך כל התהליך, מתוך רצון אמיתי לקדם את הפרויקט שישנה את פני הרחוב, המרכז המסחרי והרחבה".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן