בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן יבנה סביבה | אקולוגיה

יבנה יוצאת נגד משליכי פסולת במרחב ציבורי

ראש העיר יבנה, מר צבי גוב-ארי, הנחה בשבועות האחרונים להגביר את האכיפה והפיקוח אחר המזהמים את המרחב הציבורי ומשליכים את הפסולת ברשות הרבים; "הרוב המכריע של תושבי העיר מעוניינים ליהנות מעיר יפה ופורחת ואנו משקיעים מאמצעים רבים ומשאבים בכדי לאפשר זאת. הקנסות הן לא הדבר המרכזי אלא רק אמצעי בדרך להבטיח לכולנו עיר יפה ונקייה".
פקחי עיריית יבנה בודקים ביסודיות ממקור האשפה שהושלך על ידי התושבים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
פקחי עיריית יבנה בודקים ביסודיות ממקור האשפה שהושלך על ידי התושבים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

עיריית יבנה, לא מתוכננת לקראת בחירות לרשות המקומית וגם לא נערכת לרגל חג כלשהו אבל היא נחושה לצאת בכל הנחישות והתקיפות נגד משליכי פסולת במרחב ציבורי. עשרות תושבים כבר נקנסו בימים האחרונים זאת לאחר שנתפסו משליכים פסולת ביתית ובניין למרחב הציבורי, שלא בימי הפינוי, בסכומים הנעים בין; 250-730 ₪. 

העירייה, ממשיכה ונוקטת יד קשה גם כנגד חברות קבלניות ושיפוצניקים הפועלים בעיר ואינם מפנים את הפסולת לאתר מורשה. במקרים כאלה נרשמים דו"חות בסך של עד 10,000 ₪ והקבלן נתבע לפנות את הפסולת באופן מיידי.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בשבועות האחרונים הנחה ראש העיר, מר צבי גוב-ארי להגביר את האכיפה והפיקוח אחר המזהמים את המרחב הציבורי ומשליכים את הפסולת ברשות הרבים.

מר גוב-ארי, אמר: "הרוב המכריע של תושבי העיר יבנה, מעוניינים ליהנות מעיר יפה ופורחת ואנו משקיעים מאמצעים רבים ומשאבים בכדי לאפשר זאת.

יבנה נחשבת אחת הערים היפות והמטופחות בישראל ואין כוונה לאפשר לקומץ לפגוע באיכות החיים. הקנסות הן לא הדבר המרכזי אלא רק אמצעי בדרך להבטיח לכולנו עיר יפה ונקייה". סיכם מר גוב-ארי.

פקחי עיריית יבנה, הפועלים לשמירה על הניקיון והסדר הציבורי, נחושים להילחם בתופעת זיהום הסביבה ולצורך כך, מבצעים בשטח בדיקה יסודית של הפסולת המושלכת מחוץ למיכלים.

לאחר הבדיקה מצליחים הפקחים לעלות על עקבותיהם של משליכי האשפה ולהגיע ישירות עד פתח ביתם.

█ יבנה יוצאת נגד משליכי פסולת במרחב ציבורי זבל מי שמלכלך;

מר אפרים אספה מנהל הפיקוח העירוני בעיריית יבנה, מסביר; תושבים מופתעים מכך שאנחנו מצליחים להגיע אליהם והם בדרך כלל מתנצלים, מקבלים בהבנה את הדו"ח ומבטיחים לא לחזור על המעשה".

ברחובות העיר יבנה, פזורים אלפי מיכלי אשפה המיועדים לפינוי פסולת לסוגיה (פסולת ביתית, מכלים לנייר, קרטון, זכוכית, בקבוקים, טקסטיל, מתכת וכו').

בנוסף מפעילה עיריית יבנה, מערך לפינוי גזם וגרוטאות, בהתאם לימי פינוי ספציפיים, בכל שכונה. אי-הקפדה על הנחיות אלה מהווה פגיעה קשה באיכות חיי התושבים בשכונה.

עיריית יבנה, אף מפרסמת דרך קבע את ימי הפינוי בכל איזור וקוראת לתושבים להיות שותפים לשמירת איכות החיים והסביבה.

בעיריית יבנה, מבקשים מהתושבים לדווח בזמן אמיתי למרכז השליטה העירוני (106) בכל מקרה בו הם נתקלים בגורם כלשהו המזהם את המרחב הציבורי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן