חדשות יופי נעים לאישה

איפור חורפי עם הגוון המפתיע שמשתלט על השפתיים | ירין שחף

נשים: בין ימים קשים לגרועים, משהו קטן, טוב ויפה, כדי להחיות את הנפש... ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות היופי, עם המראה הנכון לאיפור חורפי 2023-24 וגם עם הגוון המפתיע שמשתלט על השפתיים שלך ◄ סגנון האיפור – מוקפד. שילובי החוּמים השונים יוצרים תמהיל נכון. היפרדו מן השפתון האדום והתחברו לגוני העור, כי לפעמים "לס איז מור…".
0
0
ירין שחף, מציג: איפור חורפי עם הגוון המפתיע שמשתלט על השפתיים, דוגמנית; אווה mc2, שיער; מיכל שיף, איפור; ירין שחף, צילום; בן לאון | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ירין שחף

על רקע ‘מלחמת חרבות ברזל’ כל יום שיעובר עלינו הוא כמו נצח. אנחנו נעים בין חדשות רעות לרעות יותר. אבל את האישה הנחשקת שבחן מתלבשת יודעת שלפעמים את צריכה רגע לעצמך, לתת הפוּגה ללב הדואב ולהפיג מתח עם דברים קטנים שאת אוהבת כמו ‘איפור’.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מנהל בתי הספר המובילים ליופי בערים; תל אביב וחיפה, מאפר אופנה מר ירין שחף הוא מאפר, מרצה על איפור, חזאי טרנדים, ובעל בית ספר למקצועות האיפור, ובעל בית ספר למקצועות האיפור, הסטיילינג והתרסקות, מסביר; “החורף כבר כאן ואיתו טרנד הגוונים החממים של העונה הקרה. הצבעים נעים בין חוּמים ועד סגול חציל“.

צבע חוּם, הוא כוכב העונה

חום קרמל, חום בז’, חום סגלגל, מבריק או מט? באיזה גוון או מרקם שתבחרי. הגוונים החוּמים, משדרים הרבה חום, סקרנות ומסתורין.

אלה כיכבו כאן בשנות התשעים. ה’שטיק‘ המאפיין של אותו עשור, היה צללית חזקה ושפתון חום, שהיה מזוּהה יותר מכל עם סינדי קרופורד (Cindy Crawford) דוגמנית-על אמריקאית שהייתה מהמצליחות ביותר בתחומה בשנות ה-80 וה-90.

השיער המגוהץ, היווה מסגרת לתפאורה החוּמה. לא לחינם, משייכים אליו המיסטיקנים סוג של ‘חום אנרגטי‘. כשבוחרים להתאפר בצבע זה, קשה להיחשד בניסיון לבלוט מדי, כי הוא אישי ומתוחכם.

הגוונים החומים, שייכים ל’צבע העור‘ ומעניקים לשפתיים רכות טבעית. הצלליות הכהות על העפעפיים נראה שהן ‘מחזקות‘ את המבנה האנטומי של העין ויוצרות מראה חושני.

צלליות בהירות‘ מדגישות את חריצי העפעף ואילו ‘צלליות כהות‘ מטיבות למראה אלגנטי.

סגנון האיפורמוקפד. שילובי החוּמים השונים יוצרים תמהיל נכון. היפרדו מן השפתון האדום והתחברו לגוני העור, כי לפעמים; “לס איז מור (Les Is More)…”

איפור איך עושים זאת נכון?

 1. מכינים את הפנים לאיפור במריחת קרם לחוּת קליל.
 2. משתמשים במינימום המייק-אפ הדרוש על מנת לשוות לעור מראה חלק ואחיד.
 3. במידת הצורך, מוסיפים קונסילר למקומות הכהים מתחת לעיניים.
 4. מפדרים קלות את אזור ה-T (מצח ולאורך האף) ובצידי הלחיים.
 5. מניחים צללית חוּם כרמל על כל שטח העפעף.
 6. את קו הריסים העליון והתחתון מדגישים עם עיפרון שחור.
 7. מותחים פס אליינר על קו הריסים.

    8.מברישים את הריסים במסקרה שחורה.

   9. מניחים סומק בגוון חוּם חלוּדה.

10. מושחים שפתון חוּם מעוּדן.

________

 • דוגמנית; אווה mc2,
 • שיער; מיכל שיף,
 • איפור; ירין שחף,
 • צילום; בן לאון.
0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן