איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן נתניה קהילה

טרגדיה כפולה ב-נתניה, הורים ו-4 ילדיהם ללא קורת גג וחסרי כל

האחים רפאל ואלעזר אוחנה זכרם לברכה, נשרפו למוות בכניסת השבת בביתם שבעיר נתניה. נוסף לשכול הכבד עתה מתברר, כי ההורים נותרו ללא קורת גג. ארגון החסד הגדול בישראל 'חסדי נעמי' פתח בקמפיין גיוסים עבור המשפחה, במוקד ׳חסדי נעמי׳ 1800-677-777 ◄תרומות באתר גיוסים לקהילה; https://www.giusim.co.il/he/projects/2310/ ◄או במוקד ׳חסדי נעמי׳ טלפון; 1800-677-777. על כל תרומה תשלח קבלה במייל (הקבלה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46).
רפאל ואלעזר אוחנה זכרם לברכה שנספו באסון השריפה בעיר נתניה | צילום רקע: כבאות והצלה לישראל | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
רפאל ואלעזר אוחנה זכרם לברכה

האש והעשן הרב שאפפו את הטרגדיה האיומה והמחרידה מהשריפה בסוף השבוע שעבר, (שישי, כ”ה חשון תש”פ), בעיר נתניה, ארוע בו נספו שני האחים רפאל (3) ואלעזר אוחנה (5) זכרם לברכה, עדיין לא נמוגו במחשבות ואפילו ממשיכים להכות בלי רחם, במשפחת אוחנה, שזמן קצר מאוד לאחר הטרגדיה, התברר, כי נחתה על המשפחה’ עוד מכה; ההורים וארבעת ילדיהם הנוספים נותרו ללא קורת גג והם חסרי כל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כזכור, סמוך לכניסת השבת שעברה בשריפה שאירעה בביתם, הצליחה האימא (ציפי אוחנה) במסירות נפש עצומה לחלץ רק את ארבעת ילדיה. למרבה הצער, בסופו של מבצע החילוץ, שני הילדים הקטנים רפאל ואלעזר זכרם לברכה, נספו בשריפה הנוראית שפרצה בליל שבת בביתם שבנתניה.

הלב נשבר ואין מילים לתאר את גודל השבר של ההורים שקוברים שני אחים קטנים. שתי נשמות קטנות וטהורות.

ועכשיו אחרי הלוויה, יושבים שבעה. אבל מה יהיה בעוד שבוע? לאן ההורים השבורים, יחזרו?

אין להם לאן לחזור הבית נשרף כליל ביחד עם הזיכרונות הכי יקרים עלי אדמות, שני הילדים – האחים הקדושים רפאל ואלעזר זכרם לברכה.

המשפחה האוּמללה, נותרה חסרת כל! אנא אל תעמדו מנגד. עזרו למשפחה השכוּלה והכאוּבה.

נוסף לשכול הכבד, עתה מתברר, כי ההורים נותרו ללא קורת גג. מנכל ארגון החסד הגדול במדינה “חסדי נעמי” בראשות הרב משה כהן, הודיע, כי פתח בקמפיין גיוסים עבור המשפחה.

לתרומות באתר גיוסים לקהילה;

https://www.giusim.co.il/he/projects/2310/

או במוקד ׳חסדי נעמי׳ טלפון; 1800-677-777. על כל תרומה תשלח קבלה במייל (הקבלה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46).

https://www.facebook.com/IsraelFireServices/videos/440769253306706/

אודות חסדי נעמי

בשנת 1984, הקים יוסף כהן את “חסדי נעמי“. כששלח את ילדיו הקטנים לבית הספר, הבחין בילדים המגיעים עם תיקים קרועים ובגדים בלויים ורחמיו נכמרו על המשפחות המסכנות.

כהן, במו ידיו, עבר מבית לבית, אסף מצרכי מזון וחילק אותם לעניים. עם הזמן נוסף מערך התנדבותי שלם, הוקמו מחסני איסוף, פוזרו ניידות לאיסוף מוצרים.

כיום, נתמכים על ידי חסדי נעמי למעלה מ-10,000 משפחות באופן קבוע ועוד רבים נוספים מעת לעת.

מערך ההתנדבות של “חסדי נעמי” כולל למעלה מ-20,000 מתנדבים ומתנדבות הפועלים בכ-40 נקודות חלוקה ברחבי הארץ.

בין המתנדבים, נוספים נציגי בנינים האמונים על איסוף מצרכי מזון לנזקקים בין השכנים והעברתם על ידי נהגי העמותה של “חסדי נעמי” למרכזי המיון והאריזה ומשם לחלוקה למשפחות.

הארגזים הניתנים למשפחות ולאלמנות הנזקקות, נשלחים אליהם על ידי שליח מחברת משלוחים, זאת על-מנת להסוות את מטרת השליחות ולמנוע מבוכה מן האישה והילדים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן