ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

חדשות טיפים מדינת ישראל בת 74 מתכונים ליום העצמאות

טיפים, כך תעשו מנגל נכון בחג מטעם התאחדות המלונות בישראל

השף קובי אביטן ממלון קראון פלאזה גויס בהתנדבות על ידי התאחדות המלונות ארגון על, המייצג את בתי המלון בישראל, לפנק אתכם בטיפים של גרילרים מקצוענים, כדי שתרימו גריל עצמאות שייקח אתכם עד לאליפות! ◄ החלו בהכנות כשעתיים לפני, הכניסו את השתייה למקרר, הכינו את הסלטים והכי חשוב הדליקו את הפחמים כ-30 דקות לפני הגעת האורחים ותחסכו מהם את העשן והריח העז של הגחלים. ניקיון המנגל ובמיוחד רשת המנגל.
0
0
טיפים איך לעשות מנגל
מנגל

לקראת יום העצמאות הבא עלינו לטובה, “מצוינות מעל המנגל או במילים אחרות נפנפו כאילו אתם מתכוונים לזה! אנחנו מצפים מכם למאה אחוז ולצורך כך, גויס השף קובי אביטן (Kobi Avitan) ממלון קראון פלאזה התנדב לפנק אתכם בטיפים של גרילרים מקצוענים, כדי שתרימו גריל עצמאות שייקח אתכם עד לאליפות!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

⚖️ חישוב כמויות >> בממוצע אדם אוכל ב”על האש” כ-300 גרם בשר, לכן יש לספור את כמות המוזמנים ואז להכפיל, תיקחו בחשבון שילד אוכל כ-150 גרם.

אבל תדעו לחשב נכון את כמות הסטייקים והצלעות שנחשב במנגל הישראלי יותר איכותי ואנשים מחכים להם בשקיקה ולא תמיד נופלים בפתיחים של קבב או מרגז ?.

? בשר איכותי >> זה המפתח ל-“על האש” בוננזה! אל תתפתו לקנות דברים זולים ותשקיעו. בשר טרי, תמיד בעדיפות ראשונה.

אבל, גם אם קניתם בשר או דגים יש אופציה להקפיא רק תדאגו לאריזה טובה והפשרה סבלנית. לרוב בשר טוב לא צריך יותר ממלח ופלפל.

?‍? הכנות או לא להיות >> החלו בהכנות כשעתיים לפני, הכניסו את השתייה למקרר, הכינו את הסלטים והכי חשוב הדליקו את הפחמים כ- 30 דקות לפני הגעת האורחים ותחסכו מהם את העשן והריח העז של הגחלים.
ניקיון המנגל ובמיוחד רשת המנגל.

⚠️ חשוב ביותר לפני שמתחילים לנקות טוב את רשת המנגל מהפעם האחרונה, לרוב מצטברים שאריות על רשת הברזל אשר עלולות להכיל מזהמים.

לכן, חשוב לנקות טוב טרם הנחת בשרים חדשים, להניח את הברז על הגחלים ולתת לרשת כ-5 דקות להתחמם ואז להתחיל למנגל.

? כשהבשר יורד מהאש, חותכים לרצועות ומגישים לאורחים על קרש או מגש. באופן זה, כולם טועמים מהכול וכך קל יותר להמשיך ולאכול בהנאה ונמנעים מזריקה מיותרת של בשר.

◄הטיפ הובא באדיבות התאחדות המלונות בישראל.

התאחדות המלונות היא ארגון על, המייצג את בתי המלון בישראל. מטרתו היא לפעול למען קידום, פיתוח והרחבת התיירות בישראל.

שביעות רצון התיירים, מבית ומחוץ, היא שתקבע את מעמדה של ישראל כיעד תיירותי ולכן פועלים בהתאחדות המלונות בקביעות, כדי לשמר ולהעלות את רמת בתי המלון בישראל.

בתאבון וחג שמח.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן