חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות טיפים מתכונים ליום העצמאות

טיפים, כך תעשו מנגל נכון בחג מטעם התאחדות המלונות בישראל

השף קובי אביטן ממלון קראון פלאזה גויס בהתנדבות על ידי התאחדות המלונות ארגון על, המייצג את בתי המלון בישראל, לפנק אתכם בטיפים של גרילרים מקצוענים, כדי שתרימו גריל עצמאות שייקח אתכם עד לאליפות! ◄ החלו בהכנות כשעתיים לפני, הכניסו את השתייה למקרר, הכינו את הסלטים והכי חשוב הדליקו את הפחמים כ-30 דקות לפני הגעת האורחים ותחסכו מהם את העשן והריח העז של הגחלים. ניקיון המנגל ובמיוחד רשת המנגל.
0
0
טיפים איך לעשות מנגל
מנגל

לקראת יום העצמאות הבא עלינו לטובה, “מצוינות מעל המנגל או במילים אחרות נפנפו כאילו אתם מתכוונים לזה! אנחנו מצפים מכם למאה אחוז ולצורך כך, גויס השף קובי אביטן (Kobi Avitan) ממלון קראון פלאזה התנדב לפנק אתכם בטיפים של גרילרים מקצוענים, כדי שתרימו גריל עצמאות שייקח אתכם עד לאליפות!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

⚖️ חישוב כמויות >> בממוצע אדם אוכל ב”על האש” כ-300 גרם בשר, לכן יש לספור את כמות המוזמנים ואז להכפיל, תיקחו בחשבון שילד אוכל כ-150 גרם.

אבל תדעו לחשב נכון את כמות הסטייקים והצלעות שנחשב במנגל הישראלי יותר איכותי ואנשים מחכים להם בשקיקה ולא תמיד נופלים בפתיחים של קבב או מרגז ?.

? בשר איכותי >> זה המפתח ל-“על האש” בוננזה! אל תתפתו לקנות דברים זולים ותשקיעו. בשר טרי, תמיד בעדיפות ראשונה.

אבל, גם אם קניתם בשר או דגים יש אופציה להקפיא רק תדאגו לאריזה טובה והפשרה סבלנית. לרוב בשר טוב לא צריך יותר ממלח ופלפל.

?‍? הכנות או לא להיות >> החלו בהכנות כשעתיים לפני, הכניסו את השתייה למקרר, הכינו את הסלטים והכי חשוב הדליקו את הפחמים כ- 30 דקות לפני הגעת האורחים ותחסכו מהם את העשן והריח העז של הגחלים.
ניקיון המנגל ובמיוחד רשת המנגל.

⚠️ חשוב ביותר לפני שמתחילים לנקות טוב את רשת המנגל מהפעם האחרונה, לרוב מצטברים שאריות על רשת הברזל אשר עלולות להכיל מזהמים.

לכן, חשוב לנקות טוב טרם הנחת בשרים חדשים, להניח את הברז על הגחלים ולתת לרשת כ-5 דקות להתחמם ואז להתחיל למנגל.

? כשהבשר יורד מהאש, חותכים לרצועות ומגישים לאורחים על קרש או מגש. באופן זה, כולם טועמים מהכול וכך קל יותר להמשיך ולאכול בהנאה ונמנעים מזריקה מיותרת של בשר.

◄הטיפ הובא באדיבות התאחדות המלונות בישראל.

התאחדות המלונות היא ארגון על, המייצג את בתי המלון בישראל. מטרתו היא לפעול למען קידום, פיתוח והרחבת התיירות בישראל.

שביעות רצון התיירים, מבית ומחוץ, היא שתקבע את מעמדה של ישראל כיעד תיירותי ולכן פועלים בהתאחדות המלונות בקביעות, כדי לשמר ולהעלות את רמת בתי המלון בישראל.

בתאבון וחג שמח.

0
0דילוג לתוכן