101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

כאן בית שמש מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ פלילים

חשוד בתקיפה ועבירות מין באישה בשנות ה-70 בביתה שבבית שמש

החשוד תושב השטחים כבן 37, נעצר, לאחר שעל פי החשד, הגיע לביתה של האישה (שנות ה -70) שבעיר בית שמש, במטרה לקחת מספר חפצים לאחר שהתגורר בעבר ביחידת דיור השייכת לה. בשלב מסוים, עולה בחקירה, החשד החל החשוד לתקוף את האישה תוך שמאיים עליה בסכין, וזאת בניסיון לבצע בה לפי החשד עבירות מין.
0
0
גבר מאיים בסכין על אישה זקנה, אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
גבר מאיים בסכין על זקנה

נגד חשוד בתקיפה ועבירות מין באישה בשנות ה 70, בביתה שבעיר בית שמש, הוגשה הבוקר (שישי, כ”ה בתמוז התש”פ) הצהרת תובע.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

החשוד תושב השטחים הפלסטיניים כבן 37, נעצר בתאריך ה- 12.7.20, לאחר שעל פי החשד, הגיע לביתה של האישה (שנות ה- 70) שבעיר בית שמש, במטרה לקחת מספר חפצים לאחר שהתגורר בעבר ביחידת דיור השייכת לה.

בשלב מסוים, עולה בחקירה, החשד החל החשוד לתקוף את האישה תוך שמאיים עליה בסכין וזאת בניסיון לבצע בה לפי החשד עבירות מין. עקב זעקותיה הרמות של הקשישה אחד השכנים הגיע אל ביתה או אז החשוד נמלט מן המקום .

מטעם דוברות המשטרה (ירושלים)  באמצעות עופר סלומון, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי חוקרי המשטרה, ביצעו פעולות חקירה מהירות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים.

הפעולות שנעשו הן שהובילו לאיתור מיקומו של החשוד ומעצרו לחקירה בחשד ל’עבירות של בעילה‘ שלא בהסכמה חופשית ופציעה כשעבריין מזוין.

מעצרו של החשוד בן ה-37, כאמור, תושב השטחים הפלסטיניים (שטחי הרשות הפלסטינית) הוארך מעת לעת והיום לפני זמן קצר, לאור הראיות והממצאים שנאספו על ידי חוקרי המשטרה, הגישה נגדו הפרקליטות ‘הצהרת תובע’ ומעצרו.

הצהרת תובע היא כלי במשפט המאפשר החזקת חשוד במעצר בתקופה שלאחר תום החקירה, בטרם הוגש כתב אישום וזאת לתקופה של עד חמישה ימים) הוארך עד לתאריך 21.7.20.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן