ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חריש חדשות מופעים

חריש סוגרת את הקיץ בשפע מופעים בהם ישי ריבו והזמרת שירי מימון

שי ריבּוֹ, הזמר והמוזיקאי דתי-ישראלי יופיע ביום ראשון, ח' באלול, התשע"ח (ה-19.8.18) והזמרת המצליחה שירי מימון "(אקס פקטור") ביום שלישי י' באלול התשע"ח (ה-21.8.18) ◄הכניסה חופשית לאירועים בפארק לתושבי חריש ואין כל צורך בהרשמה מראש. אין ספק, כי אירועי הקיץ בחריש השנה (תשע"ח) היוו קפיצת מדרגה לתושבים ולמועצה המקומית.
הזמרת שירי מימון הזמר ישי ריבו
הזמרת שירי מימון, הזמר ישי ריבו

חריש, נועלת את אירועי קיץ התשע”ח, כאשר בשבוע הבא, יתקיימו שני מופעי ענק עם אמנים ענקיים; ישי ריבּוֹ, זמר ומוזיקאי דתי-ישראלי הזוכה להצלחה רבה ביום ראשון, ח’ באלול, התשע”ח (ה-19.8.18) והזמרת שירי מימון, הזמרת המצליחה, כוכבת “אקס פקטור” רגע לפני שהיא מתחילה לככב במחזמר “שיקגו” בתאטרון ברודווי, ניו יורק, ביום שלישי י’ באלול התשע”ח (ה-21.8.18) בפארק מועצת/עיר חריש, הכניסה חופשית לאירועים ואין צורך בהרשמה מראש.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

זו הפעם הראשונה בהשוואה לשנים עברו שמארגני האירוע מטעם המועצה המקומית חריש, מקיימים שני מופעים ענקיים באותו שבוע ובאותה עונה, זאת בעקבות הגידול באוכלוסייה המגוונת של חילוניים ודתיים המתיישבת באחרונה בחריש.

אין ספק, כי אירועי הקיץ בחריש השנה (תשע”ח) היוו קפיצת מדרגה לתושבים ולמועצה המקומית.

אירועים אלו הקיץ, היוו אלטרנטיבה מגוונת ועשירה לילדים, נוער, מבוגרים ולכל המשפחה.

יצוין, כי לראשונה, חריש, הביאה לעיר פעילויות רבות שכללו הופעות לילדים, שעת סיפור, טיולים לנוער, הופעות סטאנד-אפ.

 באירועי הפארק; ישי ריבו והזמרת שירי מימון, הכניסה חופשית לתושבי חריש 

כאמור, בשבוע הבא עלינו לטובה, ינעלו אירועי הקיץ התשע”ח  (2018) בעיר עם שתי הופעות ענק של הזמרים האהודים והמצליחים.

דוברת המועצה חריש הגב’ נועה ספיר סיפרה לאתר ‘חריש נט’ בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’ כי אישרה לשאלת כתב פורטל חריש נט, כי העלות כוללת של המופעים מסתכמת בסכום של למעלה 200,000 ₪.

הדוברת ספיר, הוסיפה, בדבריה, כי; “כל האירועים, נבחרו בקפידה והצליחו לשלב למעשה בין לחם ושעשועים לבין ערך מוסף.

בין הפעילויות הרבות שהוצגו היו; שעות סיפור לילדים, הופעות סטנד-אפ, חוגי העשרה, סרטים, טיולים לנוער ועוד. אין ספק, כי אירועי הקיץ בחריש השנה (תשע”ח) היוו קפיצת מדרגה לתושבים ולמועצה המקומית. “ככה סוגרים את הקיץ” בחריש“.

הכניסה חופשית לאירועים בפארק לתושבי חריש ואין כל צורך בהרשמה מראש.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן