בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חינוך חריש חדשות

חריש – לא יוקם בית הספר הדמוקרטי שכבר תוכנן ואושר

ראש מועצת חריש מר קשת; "ל'בית הספר הדמוקרטי' של חריש, נרשם מספר זעום של תלמידים, לכתה ו' נרשם תלמיד אחד בלבד וגם ביתר שכבות הגיל לא הגענו למספר הילדים המתאים לכתה... לאחר המפגש, הנושא הובא להחלטתי וקבעתי שלאור הביקוש הנמוך - המועצה לא תמשיך ותקדם את פתיחת בית הספר הדמוקרטי. ברור לי שהחלטתי זו תעורר את זעמם של המעוניינים בבית הספר ותנוצל היטב גם למטרות פוליטיות, אבל עם כל הרצון להגשים חלומות, כשהדברים לא מתאפשרים צריך גם את היושר והבגרות ללכת צעד אחד לאחור ולתכנן מסלול מחדש...".
יצחק קשת - ראש מועצת חריש
יצחק קשת – ראש מועצת חריש

ראש מועצת חריש מר יצחק קשת, הודיע, כי 'בית הספר הדמוקרטי של חריש' לא יוקם בשלב זה. הנימוק; "ל'בית הספר הדמוקרטי' שלנו נרשם מספר זעום של תלמידים, לכתה ו' נרשם תלמיד אחד בלבד וגם ביתר שכבות הגיל לא הגענו למספר הילדים המתאים לכתה...".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל'חריש נט' בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

דבריו אלה העלה ראש המועצה מר קשת, בעמוד הפייסבוק שלו בא הסביר את מניעיו חרף העובדה הצליח להשיג את האישורים הנדרשים לפתיחת בית הספר, וחשב, כי בית ספר החדש עומד להיפתח.

וכך כתב ראש מועצת חריש מר יצחק קשת; "לפעמים צריך לקבל החלטה מנהיגותית שידוע מראש שתעורר ביקורת, וזאת עשיתי הערב (שני, כ"ז בתמוז התשע"ח). כידוע לכם, השקענו מאמצים רבים בפתיחת בית ספר דמוקרטי בחריש.

תחילתו של הרעיון ביוזמה של תושבים, שהחלטתי להירתם לה ואכן הצלחתי להשיג את האישורים הנדרשים לפתיחת בית הספר וחשבתי כמו כולם שבית ספר חדש עומד להיפתח.

אלא שתכניות לחוד ומציאות לחוד. בית ספר, צריך תלמידים ובכיתה תקנית דרושים לפחות 20 תלמידים.

 יצחק קשת; "ברור לי שהחלטתי זו תעורר את זעמם של המעוניינים בבית הספר ותנוצל היטב גם למטרות פוליטיות…"

ל'בית הספר הדמוקרטי' שלנו נרשם מספר זעום של תלמידים, לכתה ו' נרשם תלמיד אחד בלבד וגם ביתר שכבות הגיל לא הגענו למספר הילדים המתאים לכתה.

הערב (א') ערכנו מפגש פתוח בנושא, שבו הסבירה מנהלת אגף החינוך במועצה את המצב ואת הקושי לממש את החלום כשאין לו די ביקוש.

הנוכחים הזועמים, שחלקם הם אפילו לא הורים לילדים בגילאים הרלוונטיים, דרשו שנהפוך את בית הספר לאזורי ונפתח אותו לתלמידי אזורים אחרים, על אף שגם כמות המתעניינים בבית הספר מחוץ לחריש – אינה מספקת".

ראש המועצה מר קשת, המשיך וכתב על החלטתו כי; "לאחר המפגש, הנושא הובא להחלטתי וקבעתי שלאור הביקוש הנמוך – המועצה לא תמשיך ותקדם את פתיחת בית הספר.

ברור לי שהחלטתי זו, תעורר את זעמם של המעוניינים בבית הספר ותנוצל היטב גם למטרות פוליטיות, אבל עם כל הרצון להגשים חלומות, כשהדברים לא מתאפשרים צריך גם את היושר והבגרות ללכת צעד אחד לאחור ולתכנן מסלול מחדש.

אמשיך להיות מחויב לרעיון, כשיבשילו התנאים לממשו ובהזדמנות זו, אני קורא לכולם לשמור על דיון מכובד וענייני, במיוחד כשמדובר בתחום החינוך". סיכם ראש מועצת חריש מר יצחק קשת.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן