קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חינוך חריש חדשות

חריש – כנס החינוך וקהילה ה-3 לתושבים עם פרופ' יורם יוֹבֵל

כנס החינוך וקהילה השלישי, יתקיים בשבוע הבא (יום שלישי י"ז אלול, ה-28.8.18, בבית הספר תלמי רון ברשות המקומית חריש); השנה, אנשי אגף החינוך וצוות מנהלי בתי הספר בחריש, בחרו להביא את פרופ' יורם יוֹבֵל הפסיכואנליטיקאי, פסיכיאטר וחוקר מוח, פרופסור מרצה בפקולטה לרפואה ובמחלקה לפסיכולוגיה של האוניברסיטה העברית בירושלים וחבר האגף לרפואת המוח בבית החולים הדסה עין כרם, אשר יעביר את הרצאתו המפורסמת והמצליחה; "מדעי ההצלחה - איך לגדל ילד מצליחן?"
פרופ' יורם יוֹבֵל, מרצה
פרופ' יורם יוֹבֵל, מרצה

כנס חינוך וקהילה השלישי של תושבי חריש, יתקיים בשבוע הבא (יום שלישי י"ז אלול, התשע"ח, ה-28.8.18) בבית הספר תלמי רון, כמיטב המסורת גם השנה ובו יזכו להכיר את אגף החינוך, מנהלי בתי הספר ולשמוע הרצאה מרתקת של פרופ' יורם יובל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל'חריש נט' אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אנשי אגף החינוך וצוות מנהלי בתי הספר בחריש, מבינים, כי להורים לא פשוט לעבור לעיר חדשה ובטח כשיש ילדים. ההשתלבות בעיר וקליטתם המיטבית של הילדים במוסדות החינוך, מציף חששות ופחדים רבים עבור ההורים והילדים כאחד.

כחלק מהרצון לקלוט את תושבי חריש, החדשים ולהעניק להם תמיכה קלה החלה הרשות המקומית חריש לקיים מדי שנה, אירוע קליטה וחינוך שבו ניתן להכיר את אגף החינוך וצוות מנהלי בתי הספר.

במהלך האירוע, יתקיים פאנל עם מנהלי בתי הספר בחריש שבו הם יספרו על בתי הספר, הצוות ועל הצפוי להיות במהלך שנת הלימודים הקרובה התשע"ט. הצלחת הכנס בשנים הקודמות הייתה בזכות הגעתם של אושיות בתחום החינוך שהעבירו הרצאות בתחום.

השנה, אנשי אגף החינוך וצוות מנהלי בתי הספר בחריש, בחרו להביא את אחד המרצים המבוקשים והפופולריים בישראל, פרופ' יורם יוֹבֵל, הפסיכואנליטיקאי, פסיכיאטר וחוקר מוח, פרופסור מרצה בפקולטה לרפואה ובמחלקה לפסיכולוגיה של האוניברסיטה העברית בירושלים וחבר האגף לרפואת המוח בבית החולים הדסה עין כרם.

פרופ’ יובל הוא מחברם של רבי המכר ‘סערת נפש’ ו’מה זאת אהבה’ (הוצאת קשת).

 פרופ' יורם יוֹבֵל, יעביר בחריש את הרצאתו המפורסמת והמצליחה; "מדעי ההצלחה – איך לגדל ילד מצליחן"?

פרופ' יוֹבֵל, היה יועץ מדעי לסדרות הטלוויזיה ('קשת'); “איך להיות מאושר בשישה שיעורים”, “איך להצליח בשישה שיעורים”, ו”משפחה מאושרת בשישה שיעורים”.

פרופ' יורם יוֹבֵל מרצה מבוקש
פרופ' יורם יוֹבֵל מרצה מבוקש

בשנים האחרונות הוא מנחה את תכנית הראיונות המצליחה ‘שיחת נפש’טלוויזיה החינוכית וערוץ 8).

הכשרתו הרפואית והמדעית ותחומי הידע בהם הוא שולט, בשילוב יכולתו ללמד נושאים מדעיים מורכבים בשפה מובנת לכל מאזין, הפכו את פרופ’ יוֹבֵל למרצה מבוקש בישראל.

פרופ' יורם יוֹבֵל, יעביר בחריש את הרצאתו המפורסמת והמצליחה; "מדעי ההצלחה – איך לגדל ילד מצליחן"?

תגובת הרשות המקומית חריש; "אנו שמחים לקיים זו השנה השלישית את כנס החינוך והקהילה מספר 3, התשע"ח.

הכנס, מאפשר לנו להציג לתושבי הרשות המקומית חריש את מערכת החינוך הנפלאה שלנו, את מנהלי בתי הספר ואת התכניות הפדגוגיות לשנת הלימודים הבאה, התשע"ט.

הכנס, כאמור, יתקיים ביום שלישי, ה-28.8.18, י"ז אלול בשעה 19:30 בבית הספר תלמי רון ברחוב ברקת 13.

הכנס הייחודי, הינו חלק מתהליך קליטה ייחודי שהרשות המקומית חריש, בנתה כדי לספק לכל 'תושב חדש בחריש' מעבר קל ונעים. בברכת שנת לימודים פורייה ומהנה".

ניתן להירשם ל'כנס חינוך וקהילה מספר 3 של חריש' היכנסו באמצעות הלינק הבא; https://www.harish.muni.il/events/462/.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן