איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות חריש חדשות

חריש חנכה נקודת הזנקה ואמבולנס קהילתי חדש של מגן דוד אדום

חריש, זכתה בשדרוג משמעותי ביותר בתחום בריאות הציבור", אמר ראש עיריית חריש מר קשת; "לצדי עומד אמבולנס חדש של מדא שישרת את תושבי חריש 24/7 על ידי מתנדבי מדא היקרים, יחד עם כלי הרכב הנוספים של מגן דוד אדום בהמשך, המטרה שלנו להקים תחנה גדולה של מדא שתשרת את תושבי חריש".
יצחק קשת ראש העיר חריש עם אנשי ומתנדבי מדא בחנוכת נקודת הזנקה קהילתי | צילום: דובר מדא
יצחק קשת עם אנשי מדא

אמבולנס קהילתי חדש של מגן דוד אדום, נחנך שלשום (ראשון, כ”ו חשוון תש”ף) בעיר חריש. האמבולנס הקהילתי החדש, מצטרף לאמבולנס שכבר פועל בעיר 24/7, זאת כחלק מהפעולות הננקטות במגן דוד אדום כל העת, לקיצור זמני ההגעה למטופלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

על פי אתר ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש‘ נודע, כי בנוסף, נקודת ההזנקה של מדא בחריש, הועברה למתנס חריש ברחוב שוהם. מלבד שני האמבולנסים, פועלים בעיר שני אופנועי חירום ו-בימבולנס של מדא.

דובר מדא מר זכי הלר, הוסיף מסר לכתב אתר ‘חריש נט’ בטקס לחנוכת נקודת ההזנקה והאמבולנס הקהילתי, השתתפו ראש העיר חריש מר יצחק קשת ובכירים בעירייה, סגן מנהל מרחב שרון במדא מר עמית דיליאון, עובדי ומתנדבי מדא בעיר.

חריש, זכתה בשדרוג משמעותי ביותר בתחום בריאות הציבור“, אמר ראש עיריית חריש מר קשת; “לצדי עומד אמבולנס חדש של מדא שישרת את תושבי חריש 24/7 על ידי מתנדבי מדא היקרים, יחד עם כלי הרכב הנוספים של מגן דוד אדום.

בהמשך, המטרה שלנו להקים תחנה גדולה של מדא שתשרת את תושבי חריש. העיר, הולכת וגדלה, כשחיים בה אלפים רבים של תושבים.

נקודת ההזנקה, יחד עם האמבולנס הקהילתי החדש, יסייעו לנו לקצר את זמני התגובה וההגעה אל המטופלים בתחומי העיר ובסביבתה” – אמר סגן מנהל מרחב שרון במדא מר עמית דיליאון; “אני מודה לעיריית חריש בראשות מר יצחק קשת על שיתוף הפעולה הטוב ועל הדאגה לשלומם של תושבי העיר”.
דילוג לתוכן