קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חריש חדשות עובדים | תעסוקה | כוח אדם

חריש חושבת תעסוקה פועלת להקמת מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי

בימים אלו פועלים בחריש להקמת מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי אשר יסייע לתושבי חריש במציאת תעסוקה איכותית, השתלבות בהכשרה מקצועית ופיתוח עסקים ויזמות ◄ ראש מועצת חריש מר יצחק קשת; "העתיד של חריש בנוי על התעסוקה והשכלה של התושבים, אנו משקיעים משאבים רבים בהקמת מרכז תעסוקתי חדש למען תושבי חריש".
יצחק קשת ראש הרשות המקומית חריש
יצחק קשת ראש הרשות המקומית חריש

'מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי' אשר יסייע לתושבים חדשים וותיקים ב'חריש' ובסביבתה במציאת תעסוקה איכותית וטובה השתלבות בהכשרה מקצועית ופיתוח עסקים ויזמות, מוקם בימים אלה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל'חריש נט' בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המרכז החדש, הינו נדבך חשוב ופורץ דרך בקידום המואץ של העיר אשר חרטה על דגלה להעצים ולחזק את תושביה בחוסן כלכלי, תעסוקתי וחברתי על ידי פיתוח האינטליגנציה המקצועית, מתן כישורים, מיומנויות ויכולות ל'עולם התעסוקתי' המשתנה והדינאמי במאה ה-21.

במרכז הכוון תעסוקתי השכלתי, יפעלו בשלושה מעגלים שונים שיסייעו לכלל התושבים;

המעגל הראשון, יעסוק בקידום והעצמת ההון האנושי המצוין הקיים בחריש – הכשרות מקצועיות ולימודים אקדמאים.

בימים אלו, ישנם מגעים ראשונים לפתיחת שלוחה אקדמאית של אוניברסיטת חיפה.

המעגל השני, הוא חשיבה על הצרכים המקומיים בעתיד, הכנת העובדים לצרכי המעסיקים והארגונים הספציפיים שיגיעו לעיר.

המעגל השלישי, הוא חשיבה לטווח ארוך בתחום הטכנולוגי דווקא. המרכז, ישקיע בהכשרת תושבים לעולם התעסוקתי על מנת למשוך חברות סטרטאפ וחברות טכנולוגיות שיפתחו מרכזי מחקר ופיתוח ומעבדות טכנולוגיות דווקא בחריש.

דוברת המועצה חריש הגב' נועה ספיר סיפרה לאתר 'חריש נט' בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’ כי; מדובר במהלך שיאפשר לתושבים "לעבוד צמוד לבית" וישפר את איכות חייהם של התושבים.

ראש מועצת חריש מר יצחק קשת; "העתיד של חריש בנוי על התעסוקה והשכלה של התושבים, אנו משקיעים משאבים רבים בהקמת מרכז הכוון תעסוקתי חדש למען תושבי חריש.

לאחרונה, צירפנו לצוות המועצה 'רכזת תעסוקה' שכבר עושה הכל להביא הישגים לתושבים, אני מאחל לה הצלחה רבה ובטוח, כי בקרוב נראה פירות".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן