בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חריש חדשות עובדים | תעסוקה | כוח אדם

חריש חושבת תעסוקה פועלת להקמת מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי

בימים אלו פועלים בחריש להקמת מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי אשר יסייע לתושבי חריש במציאת תעסוקה איכותית, השתלבות בהכשרה מקצועית ופיתוח עסקים ויזמות ◄ ראש מועצת חריש מר יצחק קשת; "העתיד של חריש בנוי על התעסוקה והשכלה של התושבים, אנו משקיעים משאבים רבים בהקמת מרכז תעסוקתי חדש למען תושבי חריש".
יצחק קשת ראש הרשות המקומית חריש
יצחק קשת ראש הרשות המקומית חריש

'מרכז הכוון תעסוקתי השכלתי' אשר יסייע לתושבים חדשים וותיקים ב'חריש' ובסביבתה במציאת תעסוקה איכותית וטובה השתלבות בהכשרה מקצועית ופיתוח עסקים ויזמות, מוקם בימים אלה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל'חריש נט' בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המרכז החדש, הינו נדבך חשוב ופורץ דרך בקידום המואץ של העיר אשר חרטה על דגלה להעצים ולחזק את תושביה בחוסן כלכלי, תעסוקתי וחברתי על ידי פיתוח האינטליגנציה המקצועית, מתן כישורים, מיומנויות ויכולות ל'עולם התעסוקתי' המשתנה והדינאמי במאה ה-21.

במרכז הכוון תעסוקתי השכלתי, יפעלו בשלושה מעגלים שונים שיסייעו לכלל התושבים;

המעגל הראשון, יעסוק בקידום והעצמת ההון האנושי המצוין הקיים בחריש – הכשרות מקצועיות ולימודים אקדמאים.

בימים אלו, ישנם מגעים ראשונים לפתיחת שלוחה אקדמאית של אוניברסיטת חיפה.

המעגל השני, הוא חשיבה על הצרכים המקומיים בעתיד, הכנת העובדים לצרכי המעסיקים והארגונים הספציפיים שיגיעו לעיר.

המעגל השלישי, הוא חשיבה לטווח ארוך בתחום הטכנולוגי דווקא. המרכז, ישקיע בהכשרת תושבים לעולם התעסוקתי על מנת למשוך חברות סטרטאפ וחברות טכנולוגיות שיפתחו מרכזי מחקר ופיתוח ומעבדות טכנולוגיות דווקא בחריש.

דוברת המועצה חריש הגב' נועה ספיר סיפרה לאתר 'חריש נט' בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’ כי; מדובר במהלך שיאפשר לתושבים "לעבוד צמוד לבית" וישפר את איכות חייהם של התושבים.

ראש מועצת חריש מר יצחק קשת; "העתיד של חריש בנוי על התעסוקה והשכלה של התושבים, אנו משקיעים משאבים רבים בהקמת מרכז הכוון תעסוקתי חדש למען תושבי חריש.

לאחרונה, צירפנו לצוות המועצה 'רכזת תעסוקה' שכבר עושה הכל להביא הישגים לתושבים, אני מאחל לה הצלחה רבה ובטוח, כי בקרוב נראה פירות".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן