ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חינוך חינוך חריש מינויים במגזר הציבורי

חריש בחרה בגב’ מיכל מדמון להוביל את כל מערך החינוך בעיר

לגב' מיכל מדמון, כרטיס ביקור מרשים ביותר. היא ‏שימשה מנהלת קהילה‏ ב-‏חינוך 2020 - למערכת חינוך אפקטיבית יותר‏, ‏מורה למתמטיקה‏ לשעבר ב-‏אולפנת הדר גנים‏, ‏‏מורה למתמטיקה ורכזת תקשוב‏ לשעבר ב-‏‎Amit Noga School‎‏, למדה ‏מתמטיקה‏ ב-‏אוניברסיטת בר-אילן‏ ולמדה '‏מנהיגות מתמטית‏' ב-‏מכון ויצמן למדע ◄מיכל מדמון, ייסדה את קהילת "חינוך 2020 – למערכת חינוך אפקטיבית יותר" ואף נבחרה לאחת מבין 100 המשפיעים בישראל.

הגב’ מיכל מדמון, אחת מהדמויות המובילות בקהילה הצומחת של אלפי מורים, הורים ותלמידים אשר מבקשים לעשות שינוי משמעותי במערכת החינוך בישראל, מונתה לתפקיד המנהלת של מחלקת בתי הספר ולהובלת מערך החינוך היסודי והעל יסודי בעיר חריש, המתפתחת – כך הודיע, אמש (ראשון, כ”ד באב התשע”ט) מר יצחק קשת ראש הרשות המקומית חריש.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לאתר ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מיכל מדמון מנהלת מחלקת בתי הספר ומובילת מערך החינוך היסודי והעל יסודי בעיר חריש עם ראש העיר יצחק קשת | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
מיכל מדמון עם יצחק קשת

עם “רכש שכזה בחינוך” שהיא יכולה להיות הסיבה המוצדקת ביותר לעבור לגור בחריש, איזו פתיחה מעודדת ומרשימה לשנת הלימודים החדשה, תשפ; הגב’ מיכל מדמוןמייסדת חינוך 2020‏

לדברי ראש העיר מר קשת; “נפגשתי איתה הבוקר (א‘) ודנו בקידום החזון החינוכי של העיר… חריש, פורצת דרך בחינוך – בזכות האנשים. שמח לבשר, כי מי שנבחרה לנהל את מחלקת בתי הספר ולהוביל את מערך החינוך היסודי והעל יסודי בחריש היא; הגב’ מיכל מדמון.

מיכל, ייסדה את קהילת “חינוך 2020 – למערכת חינוך אפקטיבית יותר” ואף נבחרה לאחת מבין 100 המשפיעים בישראל של עיתון “דה מרקר” לשנת 2018.

הגב’ מיכל מדמון, אימא ל-4 ילדים. למדמון, תואר שני בהוראת מתמטיקה וניסיון של 15 שנים בתפקיד.

מיכל מדמון, ייסדה את קהילת “חינוך 2020 – למערכת חינוך אפקטיבית יותר” ואף נבחרה לאחת מבין 100 המשפיעים בישראל

היא בעלת ותק של 16 שנה בתחום החינוך, הכולל; הוראת מתמטיקה, הנחיית מורים ומנהלים, פיתוח תכניות, ניהול השתלמויות והובלת מיזמים לימודיים וחינוכיים, ובהם שילוב תקשוב בהוראה, חדשנות פדגוגית, מתמטיקה מבוססת רובוטיקה ועוד.

בהצלחה, מיכל!”. סיכם וכתב בשביעות לא מוסתרת ראש העיר חריש מר קשת.

לגב’ מדמון, כרטיס ביקור מרשים ביותר. היא ‏שימשה מנהלת קהילה‏ ב-‏חינוך 2020למערכת חינוך אפקטיבית יותר‏, ‏מורה למתמטיקה‏ לשעבר ב-‏אולפנת הדר גנים‏, ‏‏מורה למתמטיקה ורכזת תקשוב‏ לשעבר ב-‏‎Amit Noga School‎‏, למדה ‏מתמטיקה‏ ב-‏אוניברסיטת בר-אילן‏ ולמדה ‘‏מנהיגות מתמטית‏’ ב-‏מכון ויצמן למדע.

הגב’ מיכל מדמון, מ-‏אשתאול שעברה מאוחר יותר אל העיר רעננה, עסקה בהדרכת מורים‏ ב-‏משרד החינוך‏‏, ‏‏מנחה‏ ב-‏ברנקו וייס – Branco Weiss‏‏‏ ו‏‏שימשה מורה למתמטיקה‏ ב-‏אולפנת צביה הרצליה‏‏‏.

בתפקידיה הקודמים; ‏אולפנת הדר גנים‏ ורכזת פרויקטים‏ ב-‏הטכניון – (מכון טכנולוגי לישראל | Technion‏) וכן למדה ‏מתמטיקה‏ ב-‏אוניברסיטת בר-אילן‏.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן