"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל משה נעים עיתונות | תקשורת המונים

חן חן ניצן חן על הטיפול התקשורתי בביקור הנשיא

אין ספק, כי 'לשכת העיתונות הממשלתית' מרגע ההכנות לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב מר טראמפ, אימצה אל לבה, את האִמְרָה, כי; "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת..." אולי בגלל זה ראוי מנהל הלשכה העיתונאי מר ניצן חן, אשר חש שְׂבֵעַ נַחַת ושְׂבֵעַ רָצוֹן, יחד עם אנשיו ויכולים להתגאות ולהרגיש בהחלט שהם נִמְצָאים עַל גַּג הָעוֹלָם, על הביצועים שלהם...

אולי זה בגלל שלראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מאד, אבל מאד מאד וזאת בלשון המעטה חשובה דרך סיקור של העיתונות בארץ ובחוץ לארץ, כדי להראות את פניה האמיתיות מדינת ישראל, כן, גם מהצד היפה שלה והעיקר הדמוקרטי שלה אצל אנשי אימפריית "הממלכה השביעית" או "המעצמה השביעית" שנקראת תקשורת.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

עם הסיום המוצלח של ביקור נשיא ארה"ב מר דונלד טראמפ בישראל, לו אחראית 'לשכת העיתונות הממשלתית' מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת, עבור העיתונאים הזרים מהווה לע"מ, לדברי אנשיה ממשק מרכזי להתנהלות מול מוסדות המדינה והצבא בעוד לע"מ, מצדה מנסה לרתום את הקשר השוטף עם התקשורת הזרה לצרכי ההסברה של מדינת ישראל.

כעת עם "שוך הסערה התקשורתית" מביקור הנשיא האמריקאי, מסכמת לשכת העיתונות הממשלתית את המבצע המורכב והמוצלח שזכה לסיקור נרחב ברחבי העולם והגיע למיליוני צופים במגוון פלטפורמות שידור.

אין ספק, כי 'לשכת העיתונות הממשלתית' מרגע ההכנות לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב מר טראמפ, אימצה אל לבה, את האִמְרָה; "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת". (עבודה זרה ג,א) בתרגום עממי; מי שיעבוד בחריצות, יקבל את התמורה וזאת כנראה, גם התוצאה לה זכתה לשכת העיתונות הממשלתית ובצדק רב.

 מטרתה העיקרית של לשכת העיתונות הממשלתית לשפר את דימויה של מדינת ישראל בתקשורת העולמית

אולי זה בגלל המכונה המשומנת שעשתה ימים ולילות בלי חשבון, כדי להביא להקמת מרכז תקשורת בינלאומי, או אולי זה בגלל הרצון להביא ולארגן עשרות צוותי תקשורת בשידור חי לעולם, אולי זה בגלל הבאתם של למעלה מ-20 מיליון צופים (!) ב-שידור אינטרנטי באיכות גבוהה, אולי זה בגלל הבאתם של העיתונאים הרבים לשבח את הארגון ואת קבלת הפנים בארץ שאותה חוו כשהם מקבלים את התמונה המלאה של ישראל.

חן חן ניצן חן ולשכת העיתונות בטיפול התקשורתי בביקור הנשיא | צילום: לעמ
חן חן ניצן חן ולשכת העיתונות בטיפול התקשורתי בביקור הנשיא | צילום: לעמ

אולי זה בגלל שמישהו ארגן זאת כמו שצריך, מישהו תיאם ופעל כדי שמכונת ההסברה הישראלית תעשה זאת כמו שצריך למרות האמצעים ולמרות מה שקרוי בשפת העם ה"קפריזות" של אנשי הנשיא וראש הממשלה באתרי הביקור ובעיקר בלוח הזמנים…

"מטרתה העיקרית של לשכת העיתונות הממשלתית היא לשפר את דימויה של מדינת ישראל בתקשורת העולמית" – כתב מנהל הלשכה העיתונאי ניצן חן באתר הלשכה.  כך הוא ואנשי לשכתו היעילים והמוכשרים בעיקר, עשו זאת הפעם בהצלחה ובגדול בראשותו.

אולי בגלל זה ראוי מנהל הלשכה העיתונאי מר ניצן חן, אשר חש שְׂבֵעַ נַחַת ושְׂבֵעַ רָצוֹן, יחד עם אנשיו היכולים להתגאות ולהרגיש בהחלט שהם נִמְצָאים עַל גַּג הָעוֹלָם, בשל הביצועים שלהם וגם אם היו פה ושם תקלות ולא הרגשנו בהם, גם זו אומנות בפני עצמה.

אם הפרזנו אז לפחות ראוי מנהל לשכת העיתונות הממשלתית העיתונאי מר ניצן חן. לפירגון מן העיתונות המקומית הישראלית אשר בדרך כלל מקמצת / מקנאה במתן של מחמאות כשמגיע באמת.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון כאן של היערכות לע"מ למבצע המורכב והענק לסיקור ביקורו של נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל, בתאריך שייכנס להיסטוריה; 22-23-05-17.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן