קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל משה נעים עיתונות | תקשורת המונים

חן חן ניצן חן על הטיפול התקשורתי בביקור הנשיא

אין ספק, כי 'לשכת העיתונות הממשלתית' מרגע ההכנות לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב מר טראמפ, אימצה אל לבה, את האִמְרָה, כי; "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת..." אולי בגלל זה ראוי מנהל הלשכה העיתונאי מר ניצן חן, אשר חש שְׂבֵעַ נַחַת ושְׂבֵעַ רָצוֹן, יחד עם אנשיו ויכולים להתגאות ולהרגיש בהחלט שהם נִמְצָאים עַל גַּג הָעוֹלָם, על הביצועים שלהם...

אולי זה בגלל שלראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מאד, אבל מאד מאד וזאת בלשון המעטה חשובה דרך סיקור של העיתונות בארץ ובחוץ לארץ, כדי להראות את פניה האמיתיות מדינת ישראל, כן, גם מהצד היפה שלה והעיקר הדמוקרטי שלה אצל אנשי אימפריית "הממלכה השביעית" או "המעצמה השביעית" שנקראת תקשורת.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

עם הסיום המוצלח של ביקור נשיא ארה"ב מר דונלד טראמפ בישראל, לו אחראית 'לשכת העיתונות הממשלתית' מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת, עבור העיתונאים הזרים מהווה לע"מ, לדברי אנשיה ממשק מרכזי להתנהלות מול מוסדות המדינה והצבא בעוד לע"מ, מצדה מנסה לרתום את הקשר השוטף עם התקשורת הזרה לצרכי ההסברה של מדינת ישראל.

כעת עם "שוך הסערה התקשורתית" מביקור הנשיא האמריקאי, מסכמת לשכת העיתונות הממשלתית את המבצע המורכב והמוצלח שזכה לסיקור נרחב ברחבי העולם והגיע למיליוני צופים במגוון פלטפורמות שידור.

אין ספק, כי 'לשכת העיתונות הממשלתית' מרגע ההכנות לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב מר טראמפ, אימצה אל לבה, את האִמְרָה; "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת". (עבודה זרה ג,א) בתרגום עממי; מי שיעבוד בחריצות, יקבל את התמורה וזאת כנראה, גם התוצאה לה זכתה לשכת העיתונות הממשלתית ובצדק רב.

 מטרתה העיקרית של לשכת העיתונות הממשלתית לשפר את דימויה של מדינת ישראל בתקשורת העולמית

אולי זה בגלל המכונה המשומנת שעשתה ימים ולילות בלי חשבון, כדי להביא להקמת מרכז תקשורת בינלאומי, או אולי זה בגלל הרצון להביא ולארגן עשרות צוותי תקשורת בשידור חי לעולם, אולי זה בגלל הבאתם של למעלה מ-20 מיליון צופים (!) ב-שידור אינטרנטי באיכות גבוהה, אולי זה בגלל הבאתם של העיתונאים הרבים לשבח את הארגון ואת קבלת הפנים בארץ שאותה חוו כשהם מקבלים את התמונה המלאה של ישראל.

חן חן ניצן חן ולשכת העיתונות בטיפול התקשורתי בביקור הנשיא | צילום: לעמ
חן חן ניצן חן ולשכת העיתונות בטיפול התקשורתי בביקור הנשיא | צילום: לעמ

אולי זה בגלל שמישהו ארגן זאת כמו שצריך, מישהו תיאם ופעל כדי שמכונת ההסברה הישראלית תעשה זאת כמו שצריך למרות האמצעים ולמרות מה שקרוי בשפת העם ה"קפריזות" של אנשי הנשיא וראש הממשלה באתרי הביקור ובעיקר בלוח הזמנים…

"מטרתה העיקרית של לשכת העיתונות הממשלתית היא לשפר את דימויה של מדינת ישראל בתקשורת העולמית" – כתב מנהל הלשכה העיתונאי ניצן חן באתר הלשכה.  כך הוא ואנשי לשכתו היעילים והמוכשרים בעיקר, עשו זאת הפעם בהצלחה ובגדול בראשותו.

אולי בגלל זה ראוי מנהל הלשכה העיתונאי מר ניצן חן, אשר חש שְׂבֵעַ נַחַת ושְׂבֵעַ רָצוֹן, יחד עם אנשיו היכולים להתגאות ולהרגיש בהחלט שהם נִמְצָאים עַל גַּג הָעוֹלָם, בשל הביצועים שלהם וגם אם היו פה ושם תקלות ולא הרגשנו בהם, גם זו אומנות בפני עצמה.

אם הפרזנו אז לפחות ראוי מנהל לשכת העיתונות הממשלתית העיתונאי מר ניצן חן. לפירגון מן העיתונות המקומית הישראלית אשר בדרך כלל מקמצת / מקנאה במתן של מחמאות כשמגיע באמת.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון כאן של היערכות לע"מ למבצע המורכב והענק לסיקור ביקורו של נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל, בתאריך שייכנס להיסטוריה; 22-23-05-17.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן