101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מינויים במשק נדל"ן

חיים מסילתי: אנו נמשיך בקדנציה הזו לחזק את מעמדו של השמאי

חיים מסילתי, נבחר לקדנציה שנייה, כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין’ לאחר שגבר בהצבעה חשאית של כשמונה מאות שמאים מרחבי המדינה על המועמדים; מר אמנון נזרי והגב' דליה עסיס ◄ מסילתי; "נשלים בעזרת השם, טיפול בנושאים שנותרו פתוחים, כדי לחזק ולייעל את ענף השמאות" הוסיף השמאי הנבחר, כיושב ראש 'לשכת שמאי מקרקעין'.
0
0
חיים מסילתי, שמאי מקרקעין | רקע: לוגו לשכת שמאי מקרקעין | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
חיים מסילתי

“אני מודה לכל השמאים על האמון בדרך ועל הזכות להמשיך ולייצג אותם. אנחנו לא מתכוונים לשקוט על השמרים וגם בקדנציה הזו נמשיך לחזק את מעמדו של ה’שמאי'” – כך הצהיר השמאי מר חיים מסילתי אשר נבחר אמש (חמישי, י”ט בטבת תש”פ) ברוב של למעלה מ-50% לקדנציה שנייה כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין’ וימשיך לכהן בתפקיד בשלוש השנים הבאות. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מסילתי, נבחר לאחר שגבר בהצבעה חשאית של כשמונה מאות שמאים מרחבי המדינה על המועמדים; מר אמנון נזרי והגב’ דליה עסיס.

“נשלים בעזרת השם, טיפול בנושאים שנותרו פתוחים, כדי לחזק ולייעל את ענף השמאות” הוסיף השמאי הנבחר, כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין‘ מר מסילתי.

בשלוש השנים האחרונות פעל שמאי מקרקעין מומחה מר מסילתי בעל חברת חיים מסילתי חברה לשמאות מקרקעין בעירבון מוגבל לקידום מעמד השמאים.

בין היתר קידם מסילתי את התקינה הבינלאומית בתחום השמאות והכניס את מדינת ישראל כחברה רשמית במועמת השמאות הבינלאומית (ivsc).

כמו כן, קידם את נושא שכר הטרחה לשמאים על בסיס הצלחה, פעל מסילתי לשיפור שכר השמאים במגזר הציבורי.

כיושב ראש פעל מסילתי גם בנושא הכנסת תחרות לתחום ביטוח אחריות מקצועית ובמהלך הכהונה הראשונה שלו נכנסה חברת ביטוח נוספת לתחום ובעקבות התחרות הופחתו עלויות למשרדי השמאים.

לשכת שמאי מקרקעיןפעלה גם למען הצרכנים הסופיים, כאשר יזמה חקיקה בנושא השוּמות המוּסכמות.

חברי וועד לשכת שמאי מקרקעיןשנבחרו, הם; מר סער פלד שיכהן כסגן היושב ראש, מר חזקיה העצני, הגב’ תמר אברהם, מר שחם עידו, הגב’ מוריה רבני לוי, מר איל דוד, הגב’ איריס כדרי מר שלומוביץ, מישל אשור, מר פנחס ארגוב ומר חננאל ברהום.

לתפקיד יושבת ראש ועדת הביקורת, נבחרה הגב’ נחמה בוגין.

לתפקיד יושב ראש בית הדין בלשכת שמאי מקרקעין, נבחר מר שאול רוזנברג.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן