איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מינויים במשק נדל"ן

חיים מסילתי: אנו נמשיך בקדנציה הזו לחזק את מעמדו של השמאי

חיים מסילתי, נבחר לקדנציה שנייה, כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין’ לאחר שגבר בהצבעה חשאית של כשמונה מאות שמאים מרחבי המדינה על המועמדים; מר אמנון נזרי והגב' דליה עסיס ◄ מסילתי; "נשלים בעזרת השם, טיפול בנושאים שנותרו פתוחים, כדי לחזק ולייעל את ענף השמאות" הוסיף השמאי הנבחר, כיושב ראש 'לשכת שמאי מקרקעין'.
חיים מסילתי, שמאי מקרקעין | רקע: לוגו לשכת שמאי מקרקעין | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
חיים מסילתי

“אני מודה לכל השמאים על האמון בדרך ועל הזכות להמשיך ולייצג אותם. אנחנו לא מתכוונים לשקוט על השמרים וגם בקדנציה הזו נמשיך לחזק את מעמדו של ה’שמאי'” – כך הצהיר השמאי מר חיים מסילתי אשר נבחר אמש (חמישי, י”ט בטבת תש”פ) ברוב של למעלה מ-50% לקדנציה שנייה כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין’ וימשיך לכהן בתפקיד בשלוש השנים הבאות. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מסילתי, נבחר לאחר שגבר בהצבעה חשאית של כשמונה מאות שמאים מרחבי המדינה על המועמדים; מר אמנון נזרי והגב’ דליה עסיס.

“נשלים בעזרת השם, טיפול בנושאים שנותרו פתוחים, כדי לחזק ולייעל את ענף השמאות” הוסיף השמאי הנבחר, כיושב ראש ‘לשכת שמאי מקרקעין‘ מר מסילתי.

בשלוש השנים האחרונות פעל שמאי מקרקעין מומחה מר מסילתי בעל חברת חיים מסילתי חברה לשמאות מקרקעין בעירבון מוגבל לקידום מעמד השמאים.

בין היתר קידם מסילתי את התקינה הבינלאומית בתחום השמאות והכניס את מדינת ישראל כחברה רשמית במועמת השמאות הבינלאומית (ivsc).

כמו כן, קידם את נושא שכר הטרחה לשמאים על בסיס הצלחה, פעל מסילתי לשיפור שכר השמאים במגזר הציבורי.

כיושב ראש פעל מסילתי גם בנושא הכנסת תחרות לתחום ביטוח אחריות מקצועית ובמהלך הכהונה הראשונה שלו נכנסה חברת ביטוח נוספת לתחום ובעקבות התחרות הופחתו עלויות למשרדי השמאים.

לשכת שמאי מקרקעיןפעלה גם למען הצרכנים הסופיים, כאשר יזמה חקיקה בנושא השוּמות המוּסכמות.

חברי וועד לשכת שמאי מקרקעיןשנבחרו, הם; מר סער פלד שיכהן כסגן היושב ראש, מר חזקיה העצני, הגב’ תמר אברהם, מר שחם עידו, הגב’ מוריה רבני לוי, מר איל דוד, הגב’ איריס כדרי מר שלומוביץ, מישל אשור, מר פנחס ארגוב ומר חננאל ברהום.

לתפקיד יושבת ראש ועדת הביקורת, נבחרה הגב’ נחמה בוגין.

לתפקיד יושב ראש בית הדין בלשכת שמאי מקרקעין, נבחר מר שאול רוזנברג.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן