"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה: עבודות שיפוץ המקווה בשכונת יצחק-נווה חיים בסיומם

'מקווה הטהרה בשכונת יצחק– נווה חיים - חדרה' שופץ בעלות של כחצי מיליון שקלים ◄בשבועות הקרובים, יסתיימו עבודות השיפוץ ומקווה הטהרה המפואר, יחנך במעמד מרשים ומרומם ◄המשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון: "אחרי ארבע שנים של עשיה, תחום הטהרה קיבל תפנית חדה ביותר, אבל זה לא הסוף, מקוואות הטהרה בשכונת גבעת אולגה ושכ' בית אליעזר, הם היעד הבא".
המשנה לראש העיר חדרה בועז ביטון במקווה של שכונת יצחק-נווה חיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
המשנה לראש העיר חדרה בועז ביטון במקווה של שכונת יצחק-נווה חיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בקרוב, יחנך מקווה הטהרה ב'שכונת יצחק – נווה חיים בעיר חדרה' ששופץ באופן יסודי והורחב בעלות של כחצי מליון שקלים. כזכור, לפני כשנתיים בעקבות התערבותם של הרב הגאון ישראל מאיר ביטון, רב המקוואות הרב אבשלום סויסה והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, נמצא תורם שהסכים להשקיע בשיפוץ מקווה בשכונת הפארק 300 אלף שקלים, המרכז לטהרת הבית בראשותו של הגאון רבי בן ציון מוצפי שיזכה לאורך ימים טובים אמן, גם כן התגייסה לפרויקט ותרמה סכום של 200 אלף שקלים, עוד 300 אלף שקלים גויסו מתורמים ואנשי עסקים בעיר חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפ

"עם קבלת האחריות על שירותי הדת והמועצה הדתית, נעשה מהפכה אמיתית במקוואות, ונעלה על דרך המלך את כל שירותי הדת בעיר" – בהובלת המשנה לראש העיר בועז ביטון ויושב ראש המועצה הדתית חדרה ר' מאיר לוגסי.

חברי סיעת תנועת שס, הבטיחו בתחילת הקדנציה ושנתיים לאחר שנחנך המקווה החדש בשכונת הפארק בחדרה, ושנה לאחר ששופץ מקווה הטהרה לגברים בשכונת גבעת אולגה בעלות של 100 אלף שקלים,

כזכור, לאחר כחצי שנה של שיפוצים, חנכה העיר חדרה את המקווה המפואר בתולדותיה, מקווה "טהרת ציון" בשכונת הפארק בחדרה.

באירוע המרומם והמרגש שהתקיים במעמד הגאון רבי בן ציון מוצפי שיזכה לאורך ימים טובים אמן, נשיא 'ארגון "טהרת הבית' והשר לשירותי דת חבר הכנסת הרב דוד אזולאי רבנים ואישי ציבור נכבדים, נחשף הציבור הרחב לפאר והדר של המקווה המפואר ביותר בחדרה.

 בחודש האחרון, הוחלף הקבלן ועבודות השיפוץ עומדים בימים אלו לפני סיומם

לפני למעלה משנה, בעקבות פעילותם המאומצת של המשנה לראש העיר בעיריית חדרה, ר' בועז ביטון, ויושב ראש המועצה הדתית חדרה ר' מאיר לוגסי, התקבלה הבשורה מ'המשרד לשירותי דת' בראשותו של השר חבר הכנסת הרב דוד אזולאי, על קבלת תקציב שיפוצים ל'מקווה הגברים' בשכונת גבעת אולגה בעלות של 100 אלף שקלים.

מקווה של שכונת יצחק-נווה חיים בעיר חדרה לקראת סיום עבודות שיפוץ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מקווה של שכונת יצחק-נווה חיים בעיר חדרה לקראת סיום עבודות שיפוץ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

או אז בוצעו השיפוצים במקווה הטהרה לגברים; בור הטהרה עצמו נבנה מחדש ושופץ לבלי הכר, השירותים והמקלחות חודשו לחלוטין, דלתות השירותים והמחיצות  של המקלחות הוחלפו, רצפת המקווה כולה נבנתה מחדש, הקירות והתקרה נצבעו ובוצעו שיפורים נוספים לרווחת ציבור הטובלים.

לפני כחצי שנה לערך, החלו עבודות מקיפות לשיפוץ המקווה בשכונת יצחק – נווה חיים באופן יסודי ובעלות של כחצי מיליון שקלים, על עבודות השיפוץ עמד מקרוב יושב ראש המועצה הדתית-חדרה ר' מאיר לוגסי, ובפיקוחם ההלכתי של רב המקוואות הרב אבשלום סויסה שיזכה לאורך ימים טובים אמן, הרב הגאון ישראל מאיר ביטון שיזכה לאורך ימים טובים אמן ובהתווייתו של המרא דאתרא הגאון רבי שלמה ביטון, שיזכה לאורך ימים טובים אמן.

יצוין, כי עבודות השיפוץ, נמשכו מעבר למתוכנן, בשל בעיות לא צפויות ועיכובים שונים ומשונים, אך בחודש האחרון, הוחלף הקבלן ועבודות השיפוץ עומדים בימים אלו לפני סיומם.

במועצה הדתית ובלשכת המשנה לראש העיר חדרה, מתכננים בימים אלו, את מעמד חנוכת 'מקווה הטהרה בשכונת יצחק– נווה חיים, שיחנך במעמד רבנים ואישי ציבור וברוב פאר והדר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן