קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה: עבודות שיפוץ המקווה בשכונת יצחק-נווה חיים בסיומם

'מקווה הטהרה בשכונת יצחק– נווה חיים - חדרה' שופץ בעלות של כחצי מיליון שקלים ◄בשבועות הקרובים, יסתיימו עבודות השיפוץ ומקווה הטהרה המפואר, יחנך במעמד מרשים ומרומם ◄המשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון: "אחרי ארבע שנים של עשיה, תחום הטהרה קיבל תפנית חדה ביותר, אבל זה לא הסוף, מקוואות הטהרה בשכונת גבעת אולגה ושכ' בית אליעזר, הם היעד הבא".
המשנה לראש העיר חדרה בועז ביטון במקווה של שכונת יצחק-נווה חיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
המשנה לראש העיר חדרה בועז ביטון במקווה של שכונת יצחק-נווה חיים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בקרוב, יחנך מקווה הטהרה ב'שכונת יצחק – נווה חיים בעיר חדרה' ששופץ באופן יסודי והורחב בעלות של כחצי מליון שקלים. כזכור, לפני כשנתיים בעקבות התערבותם של הרב הגאון ישראל מאיר ביטון, רב המקוואות הרב אבשלום סויסה והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, נמצא תורם שהסכים להשקיע בשיפוץ מקווה בשכונת הפארק 300 אלף שקלים, המרכז לטהרת הבית בראשותו של הגאון רבי בן ציון מוצפי שיזכה לאורך ימים טובים אמן, גם כן התגייסה לפרויקט ותרמה סכום של 200 אלף שקלים, עוד 300 אלף שקלים גויסו מתורמים ואנשי עסקים בעיר חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפ

"עם קבלת האחריות על שירותי הדת והמועצה הדתית, נעשה מהפכה אמיתית במקוואות, ונעלה על דרך המלך את כל שירותי הדת בעיר" – בהובלת המשנה לראש העיר בועז ביטון ויושב ראש המועצה הדתית חדרה ר' מאיר לוגסי.

חברי סיעת תנועת שס, הבטיחו בתחילת הקדנציה ושנתיים לאחר שנחנך המקווה החדש בשכונת הפארק בחדרה, ושנה לאחר ששופץ מקווה הטהרה לגברים בשכונת גבעת אולגה בעלות של 100 אלף שקלים,

כזכור, לאחר כחצי שנה של שיפוצים, חנכה העיר חדרה את המקווה המפואר בתולדותיה, מקווה "טהרת ציון" בשכונת הפארק בחדרה.

באירוע המרומם והמרגש שהתקיים במעמד הגאון רבי בן ציון מוצפי שיזכה לאורך ימים טובים אמן, נשיא 'ארגון "טהרת הבית' והשר לשירותי דת חבר הכנסת הרב דוד אזולאי רבנים ואישי ציבור נכבדים, נחשף הציבור הרחב לפאר והדר של המקווה המפואר ביותר בחדרה.

 בחודש האחרון, הוחלף הקבלן ועבודות השיפוץ עומדים בימים אלו לפני סיומם

לפני למעלה משנה, בעקבות פעילותם המאומצת של המשנה לראש העיר בעיריית חדרה, ר' בועז ביטון, ויושב ראש המועצה הדתית חדרה ר' מאיר לוגסי, התקבלה הבשורה מ'המשרד לשירותי דת' בראשותו של השר חבר הכנסת הרב דוד אזולאי, על קבלת תקציב שיפוצים ל'מקווה הגברים' בשכונת גבעת אולגה בעלות של 100 אלף שקלים.

מקווה של שכונת יצחק-נווה חיים בעיר חדרה לקראת סיום עבודות שיפוץ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מקווה של שכונת יצחק-נווה חיים בעיר חדרה לקראת סיום עבודות שיפוץ | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

או אז בוצעו השיפוצים במקווה הטהרה לגברים; בור הטהרה עצמו נבנה מחדש ושופץ לבלי הכר, השירותים והמקלחות חודשו לחלוטין, דלתות השירותים והמחיצות  של המקלחות הוחלפו, רצפת המקווה כולה נבנתה מחדש, הקירות והתקרה נצבעו ובוצעו שיפורים נוספים לרווחת ציבור הטובלים.

לפני כחצי שנה לערך, החלו עבודות מקיפות לשיפוץ המקווה בשכונת יצחק – נווה חיים באופן יסודי ובעלות של כחצי מיליון שקלים, על עבודות השיפוץ עמד מקרוב יושב ראש המועצה הדתית-חדרה ר' מאיר לוגסי, ובפיקוחם ההלכתי של רב המקוואות הרב אבשלום סויסה שיזכה לאורך ימים טובים אמן, הרב הגאון ישראל מאיר ביטון שיזכה לאורך ימים טובים אמן ובהתווייתו של המרא דאתרא הגאון רבי שלמה ביטון, שיזכה לאורך ימים טובים אמן.

יצוין, כי עבודות השיפוץ, נמשכו מעבר למתוכנן, בשל בעיות לא צפויות ועיכובים שונים ומשונים, אך בחודש האחרון, הוחלף הקבלן ועבודות השיפוץ עומדים בימים אלו לפני סיומם.

במועצה הדתית ובלשכת המשנה לראש העיר חדרה, מתכננים בימים אלו, את מעמד חנוכת 'מקווה הטהרה בשכונת יצחק– נווה חיים, שיחנך במעמד רבנים ואישי ציבור וברוב פאר והדר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן