קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה: מקוואות חינם בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים

ההחלטה לאפשר מקוואות חינם בעיר חדרה בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים, אומצה על ידי יושב ראש המועצה הדתית מר מאיר לוגסי ובגיבוי מלא של יושב ראש תנועת ש"ס המשנה לראש העיר והממונה על המועצה הדתית חדרה ר' בועז ביטון, במטרה להקל על תושבים רבים, בהוצאה הכספית.
חדרה מציעה כניסה אל 'מקוואות הגברים' חינם בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
חדרה מציעה כניסה אל 'מקוואות הגברים' חינם בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

כבר שנה שנייה ברציפות ש ציגי תנועת ש"ס, יושב ראש המועצה הדתית בחדרה מר מאיר לוגסי, יחד עם גזבר המועצה משה אלמליח, הנהיגו עם כניסתם לתפקיד לפני כשנה, יוזמה ברוכה שעוררה הדים רבים ברחבי העיר, כניסה אל 'מקוואות הגברים' בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים שתהיה ב'חינם'. גם השנה, תונהג יוזמה זו, והטבילה במקוואו הטהרה תהיה ללא כל תשלום.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ההחלטה נתקבלה על ידי ראשי המועצה הדתית ובגיבוי מלא של יושב ראש תנועת ש"ס המשנה לראש העיר חדרה והממונה על המועצה הדתית חדרה ר' בועז ביטון, במטרה להקל על תושבים רבים, ובהם משפחות ברוכות-ילדים, בהוצאה הכספית לרגל חגי תשרי.

כזכור, בערב יום-הכיפורים, מגיע אל מקוואות מספר גדול של תושבים מרחבי העיר ושכונותיה מן המקובל ודמי הכניסה למשפחות גדולות, עלול להגיע לסכומים כספיים גדולים. אין ספק, כי הכניסה חינם, תקל משמעותית בעומס הכלכלי של המשפחות.

ההחלטה על הכניסה חינם, שנתקבלה בתיאום עם המרא דאתרא הגאון רבי שמעון ביטון שְלִיטָ"א, שיחיה לאורך ימים טובים אמן, הרב הראשי של העיר חדרה, הוחלה על כל מקוואות הגברים העירוניים בכל רחבי העיר; מקווה הגברים ברחוב לבוצקין 9 חדרה ובמקווה הגברים ברחוב האמוראים 9 בשכונת גבעת אולגה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן