קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדרה קהילה

חדרה: הרב מתנאל בלדב – מצטיין ארצי השירות האזרחי

פרויקט השירות האזרחי, אותו מוביל בעיר חדרה המשנה לראש העיר בועז ביטון, קוצר פירות; תושב שכונת גבעת אולגה, הרב מתנאל בלדב, נבחר למצטיין שנתי של שירות בתי הסוהר, יחד עם שמונה בני שירות נוספים מגופים מקבילים ◄בלדב, משרת במסגרת שירות האזרחי בחדרה אותו ייסד והקים בחדרה המשנה לראש העיר ר' בועז ביטון. מטרת הפרויקט הוא שבני שירות הנמצאים במעמד “בן ישיבה” (בגילאים; 21-28) ישרתו הקהילה במגוון תפקידים ציבוריים וחינוכיים. את הפרויקט בחדרה מנהל הרב ישראל ברדוגו.
השר אורי אריאל עם שר-שלום ג'רבי, והרב מתנאל בלדב
השר אורי אריאל עם שר-שלום ג'רבי והרב מתנאל בלדב

במסגרת אירוע הוקרה למשרתי השירות הלאומי האזרחי, במעמד שר החקלאות חבר כנסת אורי אריאל השר הממונה על השירות הלאומי אזרחי ומנכל רשות השירות הלאומי אזרחי שר-שלום ג'רבי, נבחר בן השירות הרב מתנאל בלדב תושב שכונת גבעת אולגה שבעיר חדרה, ל'מצטיין שנתי של שירות בתי הסוהר' יחד עם שמונה בני שירות נוספים מגופים מקבילים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בט

הרב מתנאל בלדב המבצע את שירותו ב'בית הסוהר רימונים' מהווה חלק בלתי נפרד ממערך של בית הסוהר, יד ימינו של רב כלאי יניב דר רב הכלא, מעביר שיעורי תורה לאסירים, מראיין אסירים ל'רשות שיקום האסיר' תכניות לשיקום תורני ליווי מתנדבים ופעילויות נוספות רבות.

הרב מתנאל בלדב משמש דוגמא למופת לבני השירות המשרתים בארגון ולאנשי הסגל בכלל.

 מטרת הפרויקט הוא שבני שירות הנמצאים במעמד "בן ישיבה" (בין הגילאים; 21-28) ישרתו את הקהילה

המשנה לראש העיר חדרה מר בועז ביטון, האחראי על פרויקט השירות האזרחי בעיר חדרה, רב הכלא, רב כלאי יניב דר ורכז בני השירות מהמגזר החרדי, כלאי משה באלאס, מודים למתנאל על שירותו המשמעותי החשוב והפורה וכן מאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו.

כזכור, לפני כשנתיים, החל הפרויקט לקרום עור וגידים בחדרה ביוזמת המשנה לראש העיר חדרה ויושב ראש סניף ש"ס בחדרה ר' בועז ביטון באמצעות תוכנית 'עיר ללא אלימות' בראשותה של הגב' דבורה עמר ובשיתוף המחלקה לתרבות וקהילה ומתנס מורשת ישראל ובניהול עמותת 'חברים'.

מטרת הפרויקט הוא שבני שירות הנמצאים במעמד "בן ישיבה" (בין הגילאים; 21-28) ישרתו את הקהילה במגוון תפקידים ציבוריים וחינוכיים. את הפרויקט בחדרה מנהל הרב ישראל ברדוגו.

מתנדבים נוספים מהעיר חדרה שהשתתפו באירוע; בנימין וקנין, אביאסף חסן, אבי ביטון, שמחה אלכס לנדוב, נתנאל ישראל ג׳אן, טל חנין, שלמה דיין, מתנאל בלדב, יעקב לוי, יהודה שמעון יצחק ואנונו.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן