ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

בחירות לרשויות המקומיות 18' חדרה חדשות

חדרה, הליכוד חוזר עם גדי אריאלי מועמדו לראשות העיר

גדי אריאלי, מועמד הליכוד לראשות העיר חדרה; "יש כאן כל כך הרבה פוטנציאל לא מנוצל, צריך רק מנהיגות אחראית ומנוסה שתעשה את העבודה. בלי רעש, בלי צלצולים אבל עם המון מקצועיות, ניסיון, יושרה וחיבורים למשרדי הממשלה. לכן, החלטתי לעמוד בראש תנועת 'הליכוד בחדרה' ולהתמודד על ראשות העיר, העיר שאני כל כך אוהב... ◄כמנהל בכיר במגזר הציבורי והפרטי אני מביא עימי קבלות אמיתיות של עשייה, הישגים והבנה במערכות כלכליות גדולות".
0
0
גדי אריאלי, מועמד הליכוד לראשות העיר חדרה
גדי אריאלי, מועמד הליכוד

“העיר חדרה עברה בשנים האחרונות טלטלות רבות. הגיע הזמן להחזיר את השפיות, השקט והיציבות לעיר שלנו” כך במילים אלה ועוד פתח מר גדי אריאלי, מועמד הליכוד לראשות העיר חדרה את הודעתו על ריצתו לראשות העיר בדף הפייסבוק שלו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מבלי להיכנס לתיאורים צבעוניים על סאגת בחירת הרשימה של סניף הליכוד בעיר חדרה שגם עתה עומד בפני הכרעות משפטיות, מי יהיה מועמד הרשימה וחבריה למועצת עיריית חדרה וכיצד היא תתייצב בפני הבוחר בבחירות המוניציפאליות הקרובות שיערכו בסוף אוקטובר 2018.

מר אריאלי, מתעלם מרעשי הרקע, ממשיך וכותב; “יש כאן כל כך הרבה פוטנציאל לא מנוצל, צריך רק מנהיגות אחראית ומנוסה שתעשה את העבודה.

בלי רעש, בלי צלצולים אבל עם הרבה מקצועיות, ניסיון, יושרה וחיבורים למשרדי הממשלה. לכן, החלטתי לעמוד בראש תנועת ‘הליכוד בחדרה’ ולהתמודד על ראשות העיר, העיר שאני כל כך אוהב“.

המועמד לפי שעה מר גדי אריאלי, החוגג היום (שני, כ”ה באב התשע”ח) את יום הולדתו ה-62, שימש כעשור כמנכל ‘תנועת הליכוד’ בראשות ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, נשוי למוכשרת הגב’ חומי מנהלת מרכז יום לקשיש‏ ב-‏אקים חדרה‏ ואב לשלושה ילדים.

█ גדי אריאלי; “בעוד שלושה חודשים, נוכל לשנות את עתידה של העיר…”

אריאלי, מעיד על עצמו כחבר מפלגת הליכוד, מזה 40 שנה ובתפקיד האחרון, שימש כמנכל ‘המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי’. ארגון ממשלתי-פרטי, שהוקם בשנת 1958, התומך ומסייע ליצואנים ישראלים ומאז הקמתו מהווה המכון בית עבור היצואנים הישראליים ומעניק בכל שנה שירותים לאלפי יצואנים ואנשי עסקים בישראל.

מר אריאלי, ביקש לצאת לחופשה ללא תשלום מסוף חודש אוגוסט וזאת עד לאחר הבחירות המוניציפליות. בקשתו אושרה.

בעבר שימש בתפקידים; יושב ראש דירקטוריון הקונגרס היהודי העולמי, סמנכל ניהול ופיתוח עסקי ברשת אופנה בין לאומית Kenvelo ומילא תפקידי ניהול, תפעול ופיתוח עסקי בתחום הטקסטיל ובמערכי הפצה ומכירה לרשתות בינלאומיות.

מר אריאלי, מועמד הליכוד לראשות העיר חדרה, אמר בשיחה כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; “כמנהל בכיר במגזר הציבורי והפרטי, אני מביא עימי קבלות אמיתיות של עשייה, הישגים והבנה במערכות כלכליות גדולות.

לחדרה, הוא מדגיש; מגיע הטוב ביותר. בעוד שלושה חודשים, נוכל לשנות את עתידה של העיר ולהחזיר אותה למסלול צמיחה אמיתי. יחד ננצח“! – סיכם מר גדי אריאלי, מועמד הליכוד לראשות העיר חדרה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן