"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות 18' חדרה

חדרה – אין הכרעה בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר

5 ימים לפני הכרעת הבוחר חדרתי בבחירות לראשות העיר חדרה, מתברר, כי אין מנצח בסיבוב הראשון חרף העובדה שחדרה, אוהדת את המועמד לראשות העיר עורך הדין אוהד מרחב, הממוקם שני במשאל רחוב שערך 'כאן ישראל' | ’כאן נעים’ עיתון האינטרנט של כל המדינה ◄המועמד ש"הפתיע" בחולשתו היה דווקא ראש העיר המכהן, מר צבי גנדלמן (רשימת "חדרה בתנופה") שהשיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים ◄המועמד השלישי שהפתיע; גדי אריאלי (הליכוד) שהחל בקמפיין לפני כחודש וצבר 19%.

צבי גנדלמן, אוהד מרחב וגדי אריאלי

בעיר חדרה אין הכרעה בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר חדרה, יתקיימו ביום ג' הבא ה-30 באוקטובר 2018 (כ"א בחשוון ה'תשע"ט). זאת לאחר תוצאות משאל רחוב שערך 'כאן ישראל' | ’כאן נעים’ עיתון האינטרנט של כל המדינה, ממנו עולה, כי בעיר חדרה, יערך סיבוב שני, בו יתמודדו ראש העיר המכהן מר צבי גנדלמן, החשוד בפלילים (סיעת "בתנופה"), מול עורך הדין אוהד מרחב, מרשימת "רוב העיר – חדרה" הממוקם שני במשאל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

האם בכך נרשמת הפתעה גדולה, לדעתנו, לא. זאת משום ריבוי המתמודדים הנוגסים זה מנתחו של זה מקהל הבוחרים החדרתי ובך למעשה נוצר "ערפל בחירות" סמיך המקשה על הצפי מי יהיה המנצח הגדול אך בכל המפלגות נשבעו לנו, כי הם ורק הם המנצחים הוודאיים למרות תוצאות משאל הרחוב וסקרים אחרים.

לראשות העיר חדרה, כידוע, מתמודדים 6 מועמדים. אם אף אחד מן המועמדים לראשות הרשות המקומית חדרה, לא יעבור את רף 40% (אחוזים) מקולות המצביעים, יתקיים סיבוב שני לבחירה זו בלבד ב-13 בנובמבר 2018.

מתוצאות משאל הרחוב, מתברר, כי חדרה אוהדת את אוהד מרחב במשאל רחוב, מר מרחב, קיבל 22% מכלל הקולות שנשאלו והשיבו. אכן, מדובר ללא ספק הישג מרשים ועוד נותרו 5 ימים ל"יום הבוחר".

המועמד ש"הפתיע" בחולשתו היה דווקא ראש העיר המכהן, מר צבי גנדלמן (רשימת "חדרה בתנופה") אשר השיג רק 27% מכלל קולות הנשאלים.

אם נהייה ישרים מאז נחתה על ראשו של ראש העיר חדרה, מר צבי (צביקה) גנדלמן, "פצצה" כשהמשטרה, עצרה אותו בחשד, כי הוא קיבל שוחד מקבלן שבונה בחדרה והאזור ובתמורה סייע לאותו קבלן.

גנדלמן, חשוד גם בביצוע עבירות מס ובמרמה וכן הפרת אמונים.

 גנדלמן, הוא ראש העיר ה-3 של חדרה שנחקר בחשד לעבירות שחיתות – שניים מהם שיגר הציבור או החוק, הביתה!

חרף מצבו הפלילי העגום הפתיעו רוב מתחריו ב"התחשבותם" במצבו כחשוד בפלילים ולא הרבו בקמפיין שלהם לתקוף אותו ואת מעשיו ולחדד את יתרונם מולו

גנדלמן הוא ראש העיר השלישי של חדרה שנחקר בחשד לעבירות שחיתות – את שניים מהם שיגר הציבור או החוק, הביתה! ביום ג' הבא, נדע מה החליט הרוחב החדרתי.

המועמד השלישי שהפתיע הוא גדי אריאלי (מפלגת הליכודמחל) שהחל בקמפיין לראשות העיר לפני כחודש וצבר 19% מכלל הנשאלים עם מגמה חיובית כלפי מעלה והיד המצביעה עוד נטויה.

שלושת המועמדים הנוספים מדשדשים בין 6% ל-2% כאשר המועמד יניב דרי ("מחוברים לתושב"), מאכזב בגדול ולמרות זאת ישנה תחושה באוויר, כי עוד לא אמר את המילה האחרונה.

האישה היחידה במירוץ העיקש ל"כיסא ראש העיר חדרה" היא הגב' שירלי עודד ברשימה עצמאית ("שקיפות"), אף היא מאכזבת בכוחה הדל, כנראה גם הכספי…

את רשימת המועמדים, סוגר מר איקי צור (ברשימה עצמאית ’איקי צור למען חדרה') עם 2%. גם צור החל את הקמפיין שלו באיחור ניכר, למרות המסרים המעולים שלו.

יצוין, כי 8% מכלל הנשאלים, סרבו להשיב ו-10% טרם החליטו למי יצביעו.

ביום שני הבא, נביא אליכם את המשאל האחרון לראשות העיר חדרה ובו שיכלול גם חלוקת המנדטים למועצת העיר חדרה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן