חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדרה

חדרה אימצה יוזמת שר הפנים תִּתֵּן הנחה בארנונה למילואימניקים

המשנה לראש העיר חדרה ויושב ראש ועדת ההנחות בארנונה מר בועז ביטון; "זוהי הדרך שלנו להוקיר את משרתי המילואים ולהקל עליהם את יוקר המחיה" ◄ היוזמה של שר הפנים הרב אריה דרעי, להעניק 5 אחוזי הנחה בארנונה לתושבים משרתי מילואים שתכנס לתוקף החל מתחילת שנת 2019 מועצת העיר חדרה אישרה את ההנחה בישיבתה האחרונה.
0
0
בועז ביטון, המשנה לראש העיר חדרה
בועז ביטון, המשנה לראש העיר חדרה

מועצת העיר חדרה, אישרה בישיבתה האחרונה, את היוזמה של שר הפנים הרב אריה (מכלוף) דרעי להעניק 5 אחוזי הנחה בארנונה לחיילי מילואים תושבי העיר חדרה, אשר תכנס לתוקף מתחילת שנת 2019.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתן ההנחה, מתאפשר בעקבות תיקון שהוכנס בחודש מרץ 2018 ל’חוק ההסדרים במשק המדינה’ על ידי שר הפנים ויושב ראש תנועת ש”ס הרב אריה דרעי.

על  פי הצעת החוק; “מועצה רשאית לקבוע הנחה בשיעור של עד 5% (אחוזים), מסכום הארנונה הכללית שהוטלה באותה שנת כספים על מחזיק בנכס שהוא חייל מילואים פעיל, חייל מילואים כהגדרתו בחוק שירות המילואים התשס”ח2008, המחזיק בתעודת משרת מילואים פעילים פעיל תקפה שנתן לו צבא הגנה לישראל או באישור תקף שנתן לו צבא הגנה לישראל על כך שהוא משרת מילואים פעיל“.

האישור של שר הפנים, מקנה לכל רשות מקומית את הזכות לקבוע את גובה ההנחה, אם בכלל, שבכוונת הרשות להעניק.

מאז חתימת שר הפנים, על התקנות נערכה עיריית חדרה מבחינה מנהלית ותקציבית למתן הנחה בגובה המקסימלי של עד 5% (אחוזים).

█ בועז ביטון; “זוהי הדרך שלנו להוקיר את משרתי המילואים ולהקל עליהם את יוקר המחיה”.

בישיבת המועצה של עיריית חדרה, האחרונה, כאמור, של הקדנציה היוצאת, שהתקיימה בשבוע שעבר, הובא הנושא לאישור מועצת העיר חדרה בישיבה שלא מן המניין, על מנת שניתן יהיה לכלול את ההנחה לחיילי מילואים כבר ב-צו הארנונה הקרוב שיכנס לתוקף החל מתחילת שנת 2019.

לדברי המשנה לראש העיר חדרה ויושב ראש ועדת ההנחות בארנונה מר בועז ביטון; “זוהי הדרך שלנו להוקיר את משרתי המילואים ולהקל עליהם את יוקר המחיה.

משרתי המילואים, תורמים לביטחון המדינה וראוי, כי נסייע להם ונעניק להם הנחה בתשלומי הארנונה״. סיכם  מר ביטון.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן