"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט חדשות

חברת Gong.io ב- 100 חברות התוכנה הטובות בעולם

ברשימת 100 חברות התוכנה הטובות בעולם, שכללה 3 חברות תוכנה כחול-לבן, בלטו גם WIX ו- Samanage לצד Gong.io - כך קובע אתר ביקורות התוכנה העולמי G2 Crowd ◄מייסד ומנכל Gong.io, מר עמית בן-דב; "אנו גאים ומוקירים תודה על כך שהמוצר של 'Gong.io' זכה להכרה עולמית כאחד מפתרונות התוכנה המובילים בעולם ובפרט על המעמד להיות אחת משלוש חברות ישראליות בלבד ברשימה היוקרתית והמכובדת...".

גאווה ישראלית; חברת 'Gong.io' הישראלית שפיתחה תוכנה ייחודית להקלטה, תמלול וניתוח שיחות מכירה המסייעת בהשבחת תהליכי המכירה בארגונים, נכנסה לרשימת 100 חברות התוכנה הטובות בעולם לשנת 2018 – כך קבע, אתר ביקורות התוכנה העולמי המוביל 'G2 Crowd'.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל פורטלכאן ישראל  | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר

יצוין, כי ברשימה של 100 חברות התוכנה הטובות בעולם לשנת 2018, נכללו 3 חברות תוכנה כחול-לבן, בלטו גם WIX ו- Samanage לצד Gong.io.

עמית בן-דב, מייסד ומנכל Gong.io | עיבוד: שולי סונגו ©
עמית בן-דב, מייסד ומנכל Gong.io | עיבוד: שולי סונגו ©

חברת Gong.io הישראלית פיתחה תוכנה ייחודית להקלטה, תמלול וניתוח שיחות מכירה המסייעת בהשבחת תהליכי המכירה בארגונים, נכנסה לרשימת 100 חברות התוכנה הטובות בעולם לשנת 2018 של חברת G2 Crowd העולמית, המפעילה אתר מוביל לביקורות משתמשים על מוצרי תוכנה.

מייסד ומנכל Gong.io, מר עמית בן-דב, מגיב בשביעות רצון לא מוסתרת; "אנו גאים ומוקירים תודה על כך שהמוצר של 'Gong.io' זכה להכרה עולמית כאחד מפתרונות התוכנה המובילים בעולם ובפרט על המעמד להיות אחת משלוש חברות ישראליות בלבד ברשימה היוקרתית והמכובדת…".

בן-דב, מוסיף, כי; שנת 2017, היתה השנה הראשונה שלנו במכירות, עם צמיחה עצומה של הקבוצה וגידול להיקף של מאות לקוחות ואלפי משתמשים מרוצים. שנת 2018, צפויה להיות מדהימה לא פחות".

אתר ביקורות התוכנה העולמי המוביל 'G2 Crowd' מבסס את רשימתו היוקרתית על דירוג של מאות עד אלפי ביקורות של משתמשים אמיתיים לכל חברה שעל בסיסו נקבע הציון המשוקלל של החברה ובהתאם לכך מקומה בדירוג הכללי.

אל ראש הרשימה הגיעה הפלטפורמה למסרים ארגוניים Slack ושמות מוכרים נוספים, ביניהם; גוגל, מיקרוסופט, לינקדאין, אדובי ועוד. חברת Gong.io הישראלית גייסה 26 מיליון דולר מהמשקיע המיליארדר ויזם ההייטק סדרתי ואנג'ל ישראלי מר שלמה קרמר ומהקרנות Norwest NextWorld ו-Wing.

המוצר פורץ הדרך של Gong, מאפשר להקליט, לתמלל ולנתח שיחות מכירה, תוך פענוח הסאבטקסט והרגשות שעולים בשיחה, לטובת השבחת תהליך המכירה בארגון.

חברת Gong.io, החלה לשווק את מוצריה לפני קצת יותר משנה וכבר הגיעה למאות לקוחות ואל אלפי משתמשים מרוצים, כפי שמשתקף מהדירוג שפורסם בשבוע שעבר.

אל הרשימה המלאה של 100 חברות התוכנה הטובות בעולם לשנת 2018 – לחץ כאן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן