איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים שדרות

חברי מועצת העיתונות בישראל באים להזדהות עם תושבי שדרות

במסגרת סדרת המפגשים של חברי מועצת העיתונות ברחבי ארץ ישראל, יגיעו העיתונאים לעיר שדרות, כאורחיו של ראש העירייה, מר אלון דוידי וחברי הנהלת העיר. בהדרכתו של רכז הביטחון בעיר, מר קובי הרוש, יעלו אל תצפית גבעת קובי ◄העיתונאים, יזכו  אף לביקור ב'מרכז טיפולי עם בעלי חיים' שכונות חדשות, פארק הילדים ועוד.
כב' שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות בישראל, ברקע תצפית גבעת קובי, שדרות | עיבוד צילום: שולי סונגו
דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות

המתח והסכנות הביטחוניות המטרידות את תושבי העיר שדרות ואת כל אזור דרום הארץ, מצד ארגון הטרור של החמאס ברצועת עזה, זה שנים, ככל הנראה, אינם מרתיעים את חברי מועצת העיתונות בישראל, שיגיעו לקראת סוף החודש (יום שני, 27 במאי 2019) להביע הזהות עם תושבי שדרות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

ביקור ההזדהות עם תושבי שדרות, הנו במסגרת סדרת המפגשים של חברי מועצת העיתונות ברחבי ארץ ישראל.

הפעם, יגיעו העיתונאים לעיר שדרות, כאורחיו של ראש העירייה, מר אלון דוידי וחברי הנהלת העיר.

במהלך יום הביקור, יתקיים סיור מודרך עם הסברים מקיפים על האזור כולו בהדרכתו של ראש העיר, כמו גם עם רכז הביטחון בעיר שדרות, מר קובי הרוש, אתו יעלו אל “תצפית גבעת קובי” גבעה של 97 מ’ ובמרכזה קו מתח גבוה הממוקמת בחלקה הצפון מערבי של העיר שדרות שולטת על כל האיזור.

על פי תפוז מדובר בתצפית מדהימה מזרחה וכמובן מערבה לעבר רצועת עזה בימי “מבצע עופרת יצוקה” המקום היה אתר עלייה לרגל כל מי שרצה לצפות בגיחות מטוסי חיל האוויר מסוקים והפגזות התותחים וכמובן שיגור גרדים וקסמים הגיע לכאן.

אגב, גבעה זו, שימשה עוד לפני כן מקום להזמנת אחמי’ם שבאו לראות מקרוב את שיגור הקסמים על שדרות. שווה צפייה.

מאוחר יותר, יתקיים מפגש ושיחה חופשית עם חברי מועצת הנוער העירונית של שדרות.

מפגש מיוחד עם תלמידי ישיבת ההסדר הגדולה ביותר בארץ ישראל.

אם לא די בכך, העיתונאים, יזכו  אף לביקור ב-מרכז טיפולי עם בעלי חיים, שכונות חדשות, פארק הילדים ועוד.

חברי מועצת העיתונות בישראל, ייפגשו גם עם בני נוער מקומי ל”רב שיח” והעיתונאים הסקרנים ייחשפו למפגן יצירות של ‘יריד תוצרים של תלמידי שדרות’ זאת במסגרת ‘שבוע המצוינות בחינוך’.

מנכל מועצת העיתונות והתקשורת בישראל הסופר והעיתונאי הוותיק מר מוטי רוזנבלום, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; כמו כן, יתקיים מפגש מיוחד עם תלמידי ישיבת ההסדר בעיר, הקיימת מזה 20 שנה והיא נחשבת לישיבה הגדולה ביותר בארץ ישראל.

ראש הישיבה הוא הרב דוד פנדל והתלמידים, העוסקים בפעילות התנדבותית בעיר, מתגייסים לצהל, בעיקר ליחידות הקרביות וחלקם משתלבים בתפקידי פיקוד וקצונה.

בסיום יום ההזדהות הגדוש של מועצת העיתונות והתקשורת בישראל בתושבי העיר שדרות, הצפוי לעיתונאים, תתקיים ישיבה משותפת וחגיגית לחברי מועצת העיתונות עם הנהלת העיר שדרות.

נשיאת מועצת העיתונות בישראל, כב’ שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר ומר אלון דוידי ראש עיריית שדרות, יישאו דברי הברכה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן