קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים שדרות

חברי מועצת העיתונות בישראל באים להזדהות עם תושבי שדרות

במסגרת סדרת המפגשים של חברי מועצת העיתונות ברחבי ארץ ישראל, יגיעו העיתונאים לעיר שדרות, כאורחיו של ראש העירייה, מר אלון דוידי וחברי הנהלת העיר. בהדרכתו של רכז הביטחון בעיר, מר קובי הרוש, יעלו אל תצפית גבעת קובי ◄העיתונאים, יזכו  אף לביקור ב'מרכז טיפולי עם בעלי חיים' שכונות חדשות, פארק הילדים ועוד.
כב' שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות בישראל, ברקע תצפית גבעת קובי, שדרות | עיבוד צילום: שולי סונגו
דליה דורנר נשיאת מועצת העיתונות

המתח והסכנות הביטחוניות המטרידות את תושבי העיר שדרות ואת כל אזור דרום הארץ, מצד ארגון הטרור של החמאס ברצועת עזה, זה שנים, ככל הנראה, אינם מרתיעים את חברי מועצת העיתונות בישראל, שיגיעו לקראת סוף החודש (יום שני, 27 במאי 2019) להביע הזהות עם תושבי שדרות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

ביקור ההזדהות עם תושבי שדרות, הנו במסגרת סדרת המפגשים של חברי מועצת העיתונות ברחבי ארץ ישראל.

הפעם, יגיעו העיתונאים לעיר שדרות, כאורחיו של ראש העירייה, מר אלון דוידי וחברי הנהלת העיר.

במהלך יום הביקור, יתקיים סיור מודרך עם הסברים מקיפים על האזור כולו בהדרכתו של ראש העיר, כמו גם עם רכז הביטחון בעיר שדרות, מר קובי הרוש, אתו יעלו אל "תצפית גבעת קובי" גבעה של 97 מ' ובמרכזה קו מתח גבוה הממוקמת בחלקה הצפון מערבי של העיר שדרות שולטת על כל האיזור.

על פי תפוז מדובר בתצפית מדהימה מזרחה וכמובן מערבה לעבר רצועת עזה בימי "מבצע עופרת יצוקה" המקום היה אתר עלייה לרגל כל מי שרצה לצפות בגיחות מטוסי חיל האוויר מסוקים והפגזות התותחים וכמובן שיגור גרדים וקסמים הגיע לכאן.

אגב, גבעה זו, שימשה עוד לפני כן מקום להזמנת אחמי'ם שבאו לראות מקרוב את שיגור הקסמים על שדרות. שווה צפייה.

מאוחר יותר, יתקיים מפגש ושיחה חופשית עם חברי מועצת הנוער העירונית של שדרות.

מפגש מיוחד עם תלמידי ישיבת ההסדר הגדולה ביותר בארץ ישראל.

אם לא די בכך, העיתונאים, יזכו  אף לביקור ב-מרכז טיפולי עם בעלי חיים, שכונות חדשות, פארק הילדים ועוד.

חברי מועצת העיתונות בישראל, ייפגשו גם עם בני נוער מקומי ל"רב שיח" והעיתונאים הסקרנים ייחשפו למפגן יצירות של 'יריד תוצרים של תלמידי שדרות' זאת במסגרת 'שבוע המצוינות בחינוך'.

מנכל מועצת העיתונות והתקשורת בישראל הסופר והעיתונאי הוותיק מר מוטי רוזנבלום, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; כמו כן, יתקיים מפגש מיוחד עם תלמידי ישיבת ההסדר בעיר, הקיימת מזה 20 שנה והיא נחשבת לישיבה הגדולה ביותר בארץ ישראל.

ראש הישיבה הוא הרב דוד פנדל והתלמידים, העוסקים בפעילות התנדבותית בעיר, מתגייסים לצהל, בעיקר ליחידות הקרביות וחלקם משתלבים בתפקידי פיקוד וקצונה.

בסיום יום ההזדהות הגדוש של מועצת העיתונות והתקשורת בישראל בתושבי העיר שדרות, הצפוי לעיתונאים, תתקיים ישיבה משותפת וחגיגית לחברי מועצת העיתונות עם הנהלת העיר שדרות.

נשיאת מועצת העיתונות בישראל, כב' שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר ומר אלון דוידי ראש עיריית שדרות, יישאו דברי הברכה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן