איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

לאישה פלילים

זנוּת, סרסרות, הבאת אדם מחוץ לארץ לזנות ועבירות חמורות נוספות

הפרקליטות; "מדובר במי שקשרו קשר (4 נאשמים) לגרום לנשים לעזוב את ארצן על מנת לעסוק בזנות בישראל ואף מימשו את הקשר ופעלו במסגרתו, להבאתן של אחדות מהנשים הללו לארץ לצורך העסקתן בזנות◄הנאשמים העסיקו את הנשים, תוך קביעת תנאים לאופן הספקת שירותי המין, באופן של ניצול ושליטה כלפי הנשים◄היקף הפעילות במשרדיהם של המשיבים, נסיבות הבאתן של הנשים לארץ, התכנון, התחכום במעשיהם של המשיבים, כל אלה מצביעים על חשש ממשי, כי באם ישוחררו, יוסיפו המשיבים לבצע עבירות ממין דומה".
זנאי ואישה העוסקת בזנות מקבלת תשלום עבור שירותיה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
זנאי ואישה בזנות

זנות, סרסרות, הבאת אדם מחוץ לארץ ועבירות נוספות של המקום הכי נמוך בעיר תל אביב. כתבי אישום נגד ארבעה נאשמים; אורן שץ (41) אלכסנדר בוכמן (27) פבל שילוב (32) מיכאל מניחס (41) זאת בגין עבירות גרימה לאדם לעזוב את מדינתו לשם זנות, מעשה מגונה, איומים, הבאת אדם לזנות, סרסרות ופרסום שירותי זנות של בגיר – הוגשו אתמול (ראשון, כ”ו בחשון, התש”פ) על ידי פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מכתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין לילך שטיבל ו-רוית שפיר, עולה כי הנאשמים; שץ ובוכמן, קשרו קשר להבאתן של נשים ממדינות חבר העמים לשעבר אל מדינת ישראל על מנת שתספקנה שירותי מין תמורת תשלום.

כן, קשרו קשר להביא נשים, השוהות בחוץ לארץ ובישראל, לספק שירותי מין במשרד בבעלותו של אורן שץ ובניהולם של שץ ובוכמן, זאת על מנת לקבל חלק מדמי האתנן שניתנו לכל אחת מהנשים, בעד מעשי הזנות.

במהלך חודש יוני 2019, חבר אליהם שילוב אשר התגורר בתקופה הרלוונטית באוקראינה ועסק בגיוס נשים ממדינות חבר העמים השוהות בישראל או מחוצה לה ופעל איתם, ממקום מגוריו ממועד זה ואילך ועד למעצרם של השלושה במסגרת הקשר.

שץ ובוכמן, הקימו אתר אינטרנט בו פרסמו מודעות רבות למתן שירותי מין, בהמשך הקימו קבוצה ב”Telegram” (טלגרם, מערכת מסרים מידיים מבוססת ענן, שהדגש שלה הנו על פרטיות וזמינות במערכות הפעלה שונות), בעצמם ובאמצעות שילוב ופעלו לאיתור נשים לצורך העסקתן בזנות במשרדם.

זאת הן באמצעות שילוב והן באמצעות אחרים, לרבות על דרך של פרסום הצעת עבודה למתן שירותי מין תוך הבטחה לשכר גבוה.

שץ ובוכמן, עסקו בניהול המשרד ובתפעולו, בצוותא-חדא עם אחר, לרבות קבלת שיחות הטלפון מלקוחות, תיאום ההזמנות מול הנשים והנהגים ומעקב אחר דמי האתנן שהתקבלו.

אלימות קשה כלפי אישה | עיבוד: שולי סונגו ©
אלימות קשה כלפי אישה

מטעם דוברת מחוז תל אביב, אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, מסרה עורך דין ניצן שפיר, לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; במסגרת פעילותם הפיקו הנאשמים בצוותא-חדא, הכנסה שאינה פחותה מסך של  11,664,000 ₪.

עורכות הדין לילך שטיבל ו-רוית שפיר; “מדובר במי שקשרו קשר לגרום לנשים לעזוב את ארצן על מנת לעסוק בזנות בישראל…”

בנוסף מואשם בוכמן, כי ביצע מעשה מגונה באחת הנשים שהובאו לישראל לעסוק בזנות ואיים עליה, כי יפיץ את תמונותיה בעירום ברוסיה וכי ישלח אליה אנשים שיבצעו בה מעשה אונס וזאת בכוונה להפחידה או להקניטה.

כתב האישום נגד מניחס כולל 9 אישומים בגין פעילותו במשרד במשך תקופה של כ-18 חודשים לפני יום 29.10.19.

מניחס, הועסק במשרד ונטל חלק מרכזי בתפעול פעילות המשרד, לרבות בקשר מול הנשים אשר הובאו לעיסוק בזנות במסגרתו ובביצוע משימות הקשורות לפעילות השוטפת של המשרד ונהנה מאמונם המיוחד של שץ ובוכמן.

מניחס, ניהל את פעילות המשרד, יחד עם שץ ובוכמן, בין היתר תיאמו הזמנות מול לקוחות, נשים ונהגים וניהלו מעקב אחר דמי האתנן שהתקבלו ומיקומם בכל רגע נתון.

במשך כשבועיים ימים, בין התאריכים; 8.10.19 ועד ליום 25.10.19, שימש מניחס כמחליפו של בוכמן, אשר שהה בחופשה ופעל בהעדרו להנעת נשים השוהות בישראל או מחוצה לה, לצורך עיסוק בזנות.

בנוסף, העסיק מניחס, יחד עם שץ ובוכמן נשים אשר הובאו על ידי אחרים לידי עיסוק בזנות, במשרד וסרסר בהן.

בבקשת המעצר כתבו עורכות הדין לילך שטיבל ו-רוית שפיר; “מדובר במי שקשרו קשר לגרום לנשים לעזוב את ארצן על מנת לעסוק בזנות בישראל ואף מימשו את הקשר ופעלו במסגרתו, להבאתן של אחדות מהנשים הללו לארץ לצורך העסקתן בזנות.

המשיבים העסיקו את הנשים, תוך קביעת תנאים לאופן הספקת שירותי המין, באופן של ניצול ושליטה כלפי הנשים.

היקף הפעילות במשרדיהם של המשיבים, נסיבות הבאתן של הנשים לארץ, התכנון, התחכום במעשיהם של המשיבים, כל אלה מצביעים על חשש ממשי, כי באם ישוחררו, יוסיפו המשיבים לבצע עבירות ממין דומה”.

אל כתבי האישום ובקשות המעצר עד תום ההליכים;

אל בקשת מעצר – מיכאל מניחס.

אל כתב אישם מיכאל מניחס.

אל אורן שץ ואחרים – כתב אישום.

אל בקשת מעצר – אורן שץ ואחרים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן