101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

גיל הזהב | זקנה | גרונטולוגיה ירושלים פלילים

זוג ניצולי שואה בני 80-90 לחייהם נוצלו ונגנבו מידי עובדת זרה

לאחר מגוון פעולות חקירה והצלבות מידע שערכו חוקרי משטרת ישראל בשיתוף עם חברות האשראי והבנק, עלה החשד כנגד עובדת זרה החשוּדה שעבדה אצל זוג הקשישים כמטפלת ◄ עם התקדמות החקירה הסמויה אשר כללה פעילות מגוונות, חשפו חוקרי משטרת ירושלים את דרך פעולתה של המטפלת הזרה שכללה משיכת כספים בסכומים של עשרות אלפי שקלים לאורך החודש האחרון שהסתכם בסכום של כ-100,000 ₪ אשר גנבה.
0
0
זוג קשישים, | צילום: הדמייה, ברקע: שטרות הכסף הישראלי שנתפסו | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: שולי סונגו ©
זוג קשישים ושטרות הכסף שנתפסו

זוג ניצולי שואה בשנות ה- 80-90 לחייהם, נוצלו ונגנבו בידי עובדת זרה בשנות ה40, אשר מהלך עבודתה כמטפלת, גנבה מהם את כרטיס האשראי שלהם ובאמצעותו משכה כ-100,000 מחשבונם, נעצרה היום (יום חמישי, י”ח חשוון ה’תשפ”א) לאחר פעילות משטרת ישראל ואנשי משמר הגבול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בעקבות תלוּנה של ‘זוג ניצולי שואה‘ תושבי שכונת רחביה, שכונה מוצלחת ואמידה, בעיר ירושלים, לאחר פניה של סניף הבנק בעקבות משיכות חריגות של כסף מזוּמן באמצעות כרטיס האשראי של בני הזוג הקשישים, נפתחה החקירה הסמויה.

התברר, כי לאחר מגוון פעולות חקירה והצלבות מידע שערכו חוקרי משטרת ישראל בשיתוף עם חברות האשראי והבנק, עלה החשד כנגד עובדת זרה החשוּדה שעבדה אצל זוג הקשישים כמטפלת.

עם התקדמות החקירה הסמויה אשר כללה פעילות מגוונות, חשפו חוקרי משטרת ירושלים את דרך פעולתה של המטפלת הזרה שכללה משיכת כספים בסכומים של עשרות אלפי שקלים לאורך החודש האחרון שהסתכם בסכום של כ-100,000 ₪ אשר גנבה.

לאחר איסוף הראיות ואיתור הכתובת בה נמצאת החשודה ומעבר החקירה אל שלב הגלוי, הגיעו הלילה בלשי משמר הגבול (‘מג”ב’) הזרוע המבצעית של משטרת ישראל שמטרתהּ לתת מענה גם לבעיות בנושאי ביטחון פנים, אל דירה בעיר בני ברק, שם הסתתרה העובדת זרה, החשוּדה… מתחת למיטה.

במהלך החיפוש בדירה בה שהתה, נתפסו עשרות שטרות אלפי שקלים וכן שטרות של מטבע זר. מטעם דוברות המשטרה (ירושלים) נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה, כי החשודה, כאמור, עובדת זרה בשנות ה-40, נעצרה והועברה לחקירה.

במהלך היום הזה (חמישי) היא תובא בפני בית המשפט השלום בעיר ירושלים לדיון במעצרה.

משטרת ישראל, מבהירה חד משמעית, כי תפעל בכל האמצעים למיצוי הדין עם אותם חשודים, הפועלים במרמה, כלפי ‘בני הגיל השלישי’ שמנצלים את מצוּקתם, גילם, הנגישות אל רכושם ולעיתים אף אינם מסוגלים לדעת או לספר את שעובר עליהם.

0
0דילוג לתוכן