קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל מסחר | תעשייה צרכנות

זהירות מסיר Super Tiger the best for life לצלייה

הסיר לצלייה חשמלי בשם; "Super Tiger the best for life" אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי, החל עליו; תקן ישראלי 900 חלק 2.9; "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים; דרישות מיוחדות למכשירי צלייה, מכשירי קלייה ולמכשירי בישול מיטלטלים דומים מחודש נובמבר 2015".
יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה מזהיר מסיר Super Tiger the best for life לצלייה חשמלי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

"הציבור הרחב מוזהר מרכישת 'סיר צלייה חשמלי' בשם; Super Tiger the best for life" – כך מתריע ומזהיר היום (רביעי, י"ט חשון תשע"ח) מר יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, שפרסם את ההודעה המסכנת את בטיחותו של הרוכש בשל ליקויים שנמצאו במוצר שהופץ על ידי העסקים; "הום דיל גבעת שאול בעירבון מוגבל ירושלים" ועל ידי; "בני סולימאן למסחר – ג'בל מוכבר".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי בבדיקות שערך 'הממונה על התקינה' באמצעות מכון התקנים הישראלי, נמצא, כי הסיר לצלייה חשמלי בשם; "Super Tiger the best for life" אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי, החל עליו; תקן ישראלי 900 חלק 2.9; "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים; דרישות מיוחדות למכשירי צלייה, מכשירי קלייה ולמכשירי בישול מיטלטלים דומים מחודש נובמבר 2015".

במוצר המוזכר לעיל, נמצאו ליקויים, לרבות אי עמידה בדרישות לאמצעי הארקה, התחממות, מבנה, ברגים וחיבורים לא מאובטחים מפני התרופפות מקרית וליקויים נוספים. הליקויים הנזכרים עלולים להוות סכנה של דליקה ו'התחשמלות' בעת השימוש במוצר ולסכן את המשתמשים בו.

 מי שנמצא שאינו עומד בהוראות התקן הרשמי צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי

כנגד העוסקים המעורבים בהפצת המוצר ננקטו אמצעי פיקוח ואכיפה במסגרת סמכויות הממונה על התקינה, לפי חוק התקנים.

הממונה על התקינה , מדגיש, כי; על פי חוק התקנים, אין לייצר, למכור ולייבא מוצר שאינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו. מינהל התקינה מבצע בדיקות שוטפות ויזומות על מוצרים עליהם חל תקן רשמי, כאשר מי שנמצא שאינו עומד בהוראות התקן הרשמי צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי.

ליצירת קשר, למידע נוסף ולעיון בתקן ישראלי (ת"י) 900 "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים" על כל חלקיו וכן בתוצאות הבדיקה למוצר הנזכרים לעיל, ניתן לפנות אל מינהל תקינה בטלפונים הבאים; 02-6662295 או 03-7347500 וכן לעיין באתר האינטרנט של מינהל תקינה באתר משרד הכלכלה והתעשייה, שכתובתו: www.economy.gov.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן