בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל מסחר | תעשייה צרכנות

זהירות מסיר Super Tiger the best for life לצלייה

הסיר לצלייה חשמלי בשם; "Super Tiger the best for life" אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי, החל עליו; תקן ישראלי 900 חלק 2.9; "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים; דרישות מיוחדות למכשירי צלייה, מכשירי קלייה ולמכשירי בישול מיטלטלים דומים מחודש נובמבר 2015".
יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה מזהיר מסיר Super Tiger the best for life לצלייה חשמלי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

"הציבור הרחב מוזהר מרכישת 'סיר צלייה חשמלי' בשם; Super Tiger the best for life" – כך מתריע ומזהיר היום (רביעי, י"ט חשון תשע"ח) מר יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, שפרסם את ההודעה המסכנת את בטיחותו של הרוכש בשל ליקויים שנמצאו במוצר שהופץ על ידי העסקים; "הום דיל גבעת שאול בעירבון מוגבל ירושלים" ועל ידי; "בני סולימאן למסחר – ג'בל מוכבר".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי בבדיקות שערך 'הממונה על התקינה' באמצעות מכון התקנים הישראלי, נמצא, כי הסיר לצלייה חשמלי בשם; "Super Tiger the best for life" אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי, החל עליו; תקן ישראלי 900 חלק 2.9; "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים; דרישות מיוחדות למכשירי צלייה, מכשירי קלייה ולמכשירי בישול מיטלטלים דומים מחודש נובמבר 2015".

במוצר המוזכר לעיל, נמצאו ליקויים, לרבות אי עמידה בדרישות לאמצעי הארקה, התחממות, מבנה, ברגים וחיבורים לא מאובטחים מפני התרופפות מקרית וליקויים נוספים. הליקויים הנזכרים עלולים להוות סכנה של דליקה ו'התחשמלות' בעת השימוש במוצר ולסכן את המשתמשים בו.

 מי שנמצא שאינו עומד בהוראות התקן הרשמי צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי

כנגד העוסקים המעורבים בהפצת המוצר ננקטו אמצעי פיקוח ואכיפה במסגרת סמכויות הממונה על התקינה, לפי חוק התקנים.

הממונה על התקינה , מדגיש, כי; על פי חוק התקנים, אין לייצר, למכור ולייבא מוצר שאינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו. מינהל התקינה מבצע בדיקות שוטפות ויזומות על מוצרים עליהם חל תקן רשמי, כאשר מי שנמצא שאינו עומד בהוראות התקן הרשמי צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי.

ליצירת קשר, למידע נוסף ולעיון בתקן ישראלי (ת"י) 900 "בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים" על כל חלקיו וכן בתוצאות הבדיקה למוצר הנזכרים לעיל, ניתן לפנות אל מינהל תקינה בטלפונים הבאים; 02-6662295 או 03-7347500 וכן לעיין באתר האינטרנט של מינהל תקינה באתר משרד הכלכלה והתעשייה, שכתובתו: www.economy.gov.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן