מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-21 פוליטי מדיני

‘זהות’ מציגה השלב הבא של הפריימריס הפתוחים בישראל

משה פייגלין שם קץ לדילים הפוליטיים בישראל. שיטת הפריימריס החדשה של "זהות" מבוססת על נקודות ומחסלת, למעשה, כל אפשרות לרשימות מתואמות, ל"דילים פוליטיים" ול"מפקדי ארגזים" שהפכו לרעה החולה של המפלגות הגדולות בישראל. כל מצביע מקבל לזכותו 6 נקודות, אותן הוא יכול להחליט איך הוא מחלק בין המועמדים השונים. המצביע, יכול גם לחלק את הנקודות כולן למועמד אחד מועדף עליו. אירוע השקת מערכת ההצבעה החדשנית של "זהות" ייערך בבית ציוני אמריקה בעיר תל אביב, בתאריך 25.7.2018, בשעה 11:00.
משה פייגלין, ראש מפלגת זהות
משה פייגלין, ראש מפלגת זהות

שלוש שנים להיווסדה היא סיבה מספיק ראויה לחגיגה דמוקרטית שמציע יושב ראש ‘מפלגת זהות – תנועה ישראלית יהודית’ מר משה פייגלין; ב-25.7.18 תשיק המפלגה, באירוע מיוחד את ‘מערכת ההצבעה הייחודית והמאובטחת’ ובכך תפתח באופן רשמי את ההרשמה להצבעה ב’פריימריס הפתוחים’ הראשונים שמקיימת מפלגה או גוף פוליטי בישראל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כזכור במרץ 2015, הודיע מר פייגלין על הקמת מפלגה ששמה “זהות – תנועה ישראלית יהודית“.

יעדיה של המפלגה הם מדינה יהודית המשיבה את מרב החירות לאזרח, מבצרת את ערכי המשפחה והקהילה, מקיימת כלכלה חופשית, מממשת את ריבונותה בכל חלקי ארץ ישראל שבשליטתה ובראשם בהר הבית וחותרת לסיום מצב הלוחמה ושפיכות הדמים זאת באמצעות ניצחון על אויביה.

חבר הכנסת מטעם הליכוד לשעבר, מייסדה מפלגת זהות – תנועה ישראלית יהודית, מר משה פייגלין; “אני נרגש להשיק את מערכת ההצבעה של ‘זהות’ ב-פריימריס הפתוחים, אשר מבצעת מהפכה בכל שיטת ההצבעה בישראל בשלושה אופנים מרכזיים;

  • מעניקה לכל אזרח במדינת ישראל, כוח ויכולת השפעה שלא הייתה לו מעולם.
  • מאפשרת הצבעה מרחוק ובצורה מאובטחת וחדשנית ביותר.
  • מחסלת את כל שיטת הדילים הפוליטיים ומפקדי הארגזים השנואים.

אני גאה שמפלגת זהות היא ראש החץ בישראל של פוליטיקה אחרת, פוליטיקה של שקיפות, ניקיון כפיים ודמוקרטיה אמיתית”. סיכם יושב ראש ‘מפלגת זהות – תנועה ישראלית יהודית’ מר פייגלין.

█ המערכת החדשנית של “זהות” מאפשרת למצביעים ללא כל צורך להגיע פיזית…

מפלגת זהות פותחת בכך את ההרשמה להצבעה בפריימריס הפתוחים שלה בפני האזרחים. יועצת תקשורת הגב’ הילה זליגמן תקשורת, בעלת משרד יחסי ציבור וניו מדיה, חברת ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, מסרה ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי; מערכת ההצבעה הייחודית והמאובטחת, אשר מאפשרת לכל אזרח בישראל להצביע בפריימריס הפתוחים של המפלגה, גם אם אינו חבר בה ואפילו אם אינו מתכוון להצביע עבורה.

המערכת החדשנית של “זהות” מאפשרת למצביעים להצביע בצורה מאובטחת, מהנייד או מהמחשב האישי, ללא כל צורך להגיע פיזית להצביע, מה שמקל מאוד את ההצבעה.

כאמור, כל אזרח בישראל מעל גיל 18, יוכל להצביע ולדרג את מועמדי זהות לכנסת, בכפוף להצגת אמצעי זיהוי מוסמך של מדינת ישראל (תעודת זהות או רישיון נהיגה) בפני המערכת המאובטחת.

שיטת הפריימריס החדשה של “זהות” מבוססת על נקודות ומחסלת, למעשה, כל אפשרות לרשימות מתואמות, ל”דילים פוליטיים” ול”מפקדי ארגזים” שהפכו לרעה החולה של המפלגות הגדולות בישראל.

כל מצביע מקבל לזכותו 6 נקודות, אותן הוא יכול להחליט איך הוא מחלק בין המועמדים השונים. המצביע, יכול גם לחלק את הנקודות כולן למועמד אחד מועדף עליו.

אירוע השקת מערכת ההצבעה החדשנית של “זהות” ייערך בבית ציוני אמריקה בעיר תל אביב, בתאריך 25.7.2018, בשעה 11:00.

עוד על שיטת הפריימריס הפתוחים של “זהות” – לחץ כאן.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן