איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל קהילה

השר ארדן בבית משפחת סלומון טקה: מקווה שזה המקרה האחרון

השר לביטחון פנים, חבר כנסת גלעד ארדן, ניחם את בני משפחתו של הצעיר סלומון טקה בביתם שבקריית חיים; "באתי בשם ממשלת ישראל ובשמי להביע תנחומים על הכאב שלכם. מיליוני אזרחים במדינה, כואבים את הכאב שלכם..." ◄השר ארדן, הודה לבני המשפחה על קריאתם למפגינים שלא לנהוג באלימות.
השר לביטחון פנים חבר כנסת גלעד ארדן בביקור ניחום במשפחת סלומון טקה הצעיר ממוצא אתיופי שנהרג בקריית חיים על ידי שוטר | צילום: ערוץ 11 | עיבוד שולי סונגו
השר ארדן אצל משפ’ סלומון טקה

“מה שקרה עם סלמון, הוא עצוב וטרגי ואני מקווה שזה יהיה המקרה האחרון” – כך אמר השר לביטחון פנים חבר כנסת גלעד ארדן, שהגיע היום (חמישי, א’ בתמוז התשע”ט) לנחם את משפחתו של הצעיר ממוצא אתיופי, בן ה-18 סלומון טקה מ-קריית חיים, שנורה ביוני 2019, על ידי קצין במשטרת ישראל, האירוע הטרגי, שהוביל לחידוש הפגנות יוצאי אתיופיה ברחבי ישראל נגד הטיית ירי ואלימות משטרתית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ב”סוכת האבלים” אמר השר לביטחון פנים מר ארדן, להוריו ולבני משפחתו; “באתי בשם ממשלת ישראל ובשמי להביע תנחומים על הכאב שלכם. מיליוני אזרחים במדינה, כואבים את הכאב שלכם”.

כתבת ‘כאן’ ערוץ 11 העיתונאית מיכל וסרמן, שדיווחה על הביקור, מוסיפה, כי השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן, הוסיף בדבריו, כי הוא מבקש  להודות למשפחה על הקריאה למפגינים שלא לנהוג באלימות.

“מה שקרה עם סלמון, הוא עצוב וטרגי ואני מקווה שזה יהיה המקרה האחרון”. אמר השר ארדן.

הקצין החשוד בהריגה, טען, כי הכדור שירה ניתז מן הקרקע ופגע בצעיר סלומון טקה בחזהו

כזכור בראשית השבוע שעבר (יום ראשון, 30 ביוני 2019, בשעה 20:08, ליד ‘מועדון נירים‘ ב-קריית חיים, בו מועסקים צעירים בני העדה האתיופית, אירעה הטרגדיה כשהצעיר סלומון טקה זכרו לברכה, נורה על ידי קצין משטרה שהיה באותה העת עם בני משפחתו בלבוש אזרחי.

על נסיבות האירוע, הגרסאות שונות. חלק מעדי הראייה, טענו, כי הקצין שאל את הצעיר טקה וצעיר נוסף, אם הם מעורבים בשוד וכשאלו נמלטו, הוא רדף אחריהם וירה בסלומון טקה.

מנגד גרסת קצין המשטרה, הייתה כי הוא נכח בסביבה עם אשתו וילדיו כשהבחין ב”קטטה בין צעירים“.

לדברי קצין המשטרה, כשניסה להפריד בין הצעירים, הם תקפו אותו ואף השליכו לעברו אבנים והוא חש סכנה מיידית לחייו ורק לאחר שנפצע במספר חלקים בגופו, שלף את אקדחו וירה.

בחקירתו במחלקה לחקירות שוטרים (מחש) מסר הקצין החשוד בהריגה, טען, כי הכדור שירה, למעשה, ניתז מן הקרקע ופגע בחזהו של הצעיר טקה.

מאוחר יותר שוחרר השוטר למעצר בית, אך לאור טענתו, כי מאיימים על חייו, הוא הועבר ממעצר הבית אל בית מלון ולא בביתו, כאשר עם היוודע הדבר הוא הכעיס את בני הקהילה האתיופית ברחבי המדינה שיצאו להפגנות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן