פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל קהילה

השר ארדן בבית משפחת סלומון טקה: מקווה שזה המקרה האחרון

השר לביטחון פנים, חבר כנסת גלעד ארדן, ניחם את בני משפחתו של הצעיר סלומון טקה בביתם שבקריית חיים; "באתי בשם ממשלת ישראל ובשמי להביע תנחומים על הכאב שלכם. מיליוני אזרחים במדינה, כואבים את הכאב שלכם..." ◄השר ארדן, הודה לבני המשפחה על קריאתם למפגינים שלא לנהוג באלימות.
השר לביטחון פנים חבר כנסת גלעד ארדן בביקור ניחום במשפחת סלומון טקה הצעיר ממוצא אתיופי שנהרג בקריית חיים על ידי שוטר | צילום: ערוץ 11 | עיבוד שולי סונגו
השר ארדן אצל משפ’ סלומון טקה

“מה שקרה עם סלמון, הוא עצוב וטרגי ואני מקווה שזה יהיה המקרה האחרון” – כך אמר השר לביטחון פנים חבר כנסת גלעד ארדן, שהגיע היום (חמישי, א’ בתמוז התשע”ט) לנחם את משפחתו של הצעיר ממוצא אתיופי, בן ה-18 סלומון טקה מ-קריית חיים, שנורה ביוני 2019, על ידי קצין במשטרת ישראל, האירוע הטרגי, שהוביל לחידוש הפגנות יוצאי אתיופיה ברחבי ישראל נגד הטיית ירי ואלימות משטרתית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ב”סוכת האבלים” אמר השר לביטחון פנים מר ארדן, להוריו ולבני משפחתו; “באתי בשם ממשלת ישראל ובשמי להביע תנחומים על הכאב שלכם. מיליוני אזרחים במדינה, כואבים את הכאב שלכם”.

כתבת ‘כאן’ ערוץ 11 העיתונאית מיכל וסרמן, שדיווחה על הביקור, מוסיפה, כי השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן, הוסיף בדבריו, כי הוא מבקש  להודות למשפחה על הקריאה למפגינים שלא לנהוג באלימות.

“מה שקרה עם סלמון, הוא עצוב וטרגי ואני מקווה שזה יהיה המקרה האחרון”. אמר השר ארדן.

הקצין החשוד בהריגה, טען, כי הכדור שירה ניתז מן הקרקע ופגע בצעיר סלומון טקה בחזהו

כזכור בראשית השבוע שעבר (יום ראשון, 30 ביוני 2019, בשעה 20:08, ליד ‘מועדון נירים‘ ב-קריית חיים, בו מועסקים צעירים בני העדה האתיופית, אירעה הטרגדיה כשהצעיר סלומון טקה זכרו לברכה, נורה על ידי קצין משטרה שהיה באותה העת עם בני משפחתו בלבוש אזרחי.

על נסיבות האירוע, הגרסאות שונות. חלק מעדי הראייה, טענו, כי הקצין שאל את הצעיר טקה וצעיר נוסף, אם הם מעורבים בשוד וכשאלו נמלטו, הוא רדף אחריהם וירה בסלומון טקה.

מנגד גרסת קצין המשטרה, הייתה כי הוא נכח בסביבה עם אשתו וילדיו כשהבחין ב”קטטה בין צעירים“.

לדברי קצין המשטרה, כשניסה להפריד בין הצעירים, הם תקפו אותו ואף השליכו לעברו אבנים והוא חש סכנה מיידית לחייו ורק לאחר שנפצע במספר חלקים בגופו, שלף את אקדחו וירה.

בחקירתו במחלקה לחקירות שוטרים (מחש) מסר הקצין החשוד בהריגה, טען, כי הכדור שירה, למעשה, ניתז מן הקרקע ופגע בחזהו של הצעיר טקה.

מאוחר יותר שוחרר השוטר למעצר בית, אך לאור טענתו, כי מאיימים על חייו, הוא הועבר ממעצר הבית אל בית מלון ולא בביתו, כאשר עם היוודע הדבר הוא הכעיס את בני הקהילה האתיופית ברחבי המדינה שיצאו להפגנות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן