אסטרולוגיה הורוסקופ | Horoscope הורוסקופ | צילה שיר-אל חדשות כנסת ישראל

השר איתמר בן גביר ובנימין נתניהו, יהיו במסלול התנגשות כל הדרך

בנימין נתניהו והשר איתמר בן גביר (מזל שור) מתוקף השינויים המהותיים באופיים, מפות הלידה של שניהם מנוגדות לחלוטין ונראה שבאופן טבעי יִוּוצְרוּ כאן מאבקי כוח והם יהיו במסלול התנגשות משמעותי לאורך כל הדרך וגם אם ייראה שלכאורה הכול זורם על מי מנוחות ואולי אפילו בשליטה - הרי שהכול נפיץ מאוד ומחכים לנו עוד ימים סוערים.
0
0
איתמר בן גביר שר לביטחון לאומי, מזל שור מול ראש הממשלה בנימין נתניהו בן מזל מאזניים | צילום: כנסת | צילום: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו©
בן גביר מול נתניהו

איתמר בן גביר הוא השר לביטחון לאומי, השר לחיזוק וקידום קהילתי, חבר הכנסת מאז הכנסת העשרים וארבע, יושב ראש מפלגת עוצמה יהודית ופוליטיקאי ימני-רדיקלי. לאחרונה, תופס השר איתמר בן גביר, כותרות נרחבות בתקשורת ולכן, חשוב שנעיין ב’מפת הלידה’ שלו שוב ושוב על מנת שנלמד על אופיו ודרך התנהגותו ובהתאם לכך, נדע כיצד להתייחס אליו.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

תאריך לידה שלו; ו’ באייר תשל”ו, 6.5.1976 הוא בן מזל השמששור. בכל המקומות תמצאו, כי מזל שור, חשובה לו יציבות וביטחון. ואולם, במפת הלידה של בן גביר, בולט כוכב אוראנוס שגורם לו  לנהוג בחוסר יציבות ואימפולסיביות.

מספר המזל שלו, הוא; 7. יש לו נטייה לדת וללימודי קודש, אך בעיקר מרגיש שהוא לבד בדרכו האישית ובעיקר, ש”לא מבינים אותו ואת דרכו” ולכן, עליו להילחם עד אשר יבינו אותו.

מספר השנה, הוא; 8. בשנה זו, הוא יתחזק וינסה לשנות את דרכו במקצת על ידי לקיחת אחריות על התנהגותו והמסרים שהוא מעביר.

מדובר בשנה שמסתמנת כתקופה מאוד קשה ואפילו מדאיגה עבורו, שכן הוא אינו מכיר צד זה של הפוליטיקה.

משחר ילדותו, הרגיש בן גביר, כי הוא צריך להביא ישוּעה ולתרום למען הזולת כיאה ליום הלידה שלו 6 ש”דואג למען כולם“.

מאחר והיה קשה לו כילד מרדן לנהוג לפי הכללים, היה ברור לו כמו גם להוריו, כי את דרכו האישית בחיים, יעשה בדרך לא קונבנציונאלית.

מה שמפעיל אותו הוא חוסר מנוחה מתמיד וככזה הוא יוצר לעצמו פרובוקציות על מנת ליצור עניין שיספק לו התעסקות בחיים.

אי אפשר להגיד לו מה לעשות והוא פועל באופן אינדיבידואלי מבלי לשתף פעולה עם האחרים בדעותיו או בתוכנותיו, כיוון שהוא עלול לפעול במפתיע וללא תכנון מוקדם מראש של תוצאות העניין.

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, בן מזל מאזניים, אומנם זכה ברוב בקואליציה, אך הוא “זכה” גם באיתמר בן גביר, ובחבריו. מפות הלידה של שניהם הן מנוגדות לחלוטין ונראה שבאופן טבעי יִוָּוצְרוּ כאן מאבקי כוח.

יהיה קשה מאוד לראש הממשלה נתניהו להשתלט על השר בן גביר וגם אם הוא, יראה נכונות ורצינות ביוֹשֵׁבוֹ על כסאו החדש, הרי שהמרדנות הטבעית שלו הטבועה לו בַּגֶּנִים, תשתלט עליו ותפעיל אותו ו…חוזר חלילה.

בבחירות האחרונות, עמדה לטובתו העובדה שבן גביר, מייצג את הדור החדש כיוון שבערך כ-30 שנה מפרידים בינו לבין ראש הממשלה הנבחר נתניהו, אך בהתאם לכך, גם ניסיון חיים וניסיון פוליטי.

בן גביר, מושפע לטובה מכוכב התקשורת המוכר; מרקורי, הרי שהמשמעות היא שהוא יודע לאלתר, לחשוב מהר ולהשתנות בהתאם לנסיבות.

הצעירים שבחרו בו עשו זאת, כי רצו מישהו שהסתמן להם כ-חזק שילחם עבורם ועבור הצדק שלדעתם יכול להתגשם דרכו.

בן גביר, היה מספיק חכם, כדי לדעת כיצד לדבר וכיצד לכבוש את הדור הצעיר, כיוון שהוא בא ממקום קרוב בגיל ויודע גם מה חשוב לעם. כמו; המשילות בדרום, הפיגועים האין סופיים, הגניבות במשקים ועוד.

מאחר והוא מושפע לטובה מכוכב התקשורת המוכר בשמו; מרקורי, הרי שהמשמעות היא שהוא יודע לאלתר, לחשוב מהר ולהשתנות בהתאם לנסיבות.

בלשונו החריפה כעורך דין, הוא ידע כיצד לדבר ואיך לכבוש בעיקר את לב הצעירים שאולי חושבים שלא יצטרכו לעשות צבא אם בן גביר, ייקח פיקוד ואולי רק אז ייפסקו הפיגועים בכוח הזרוע שיפעיל בן גביר.

הירחתפיסה הרגשית) של בן גביר, נמצא ב-מזל אריה, עובדה שמסבירה את השאיפה שלו ל; כבוד, שליטה וגם את היכולת שלו להיות כריזמטי ולסחוף אחריו קהל שומעים שמאוד מקווה שיהיה כאן שינוי והוא האאוטסיידר, אולי יעשה זאת בדרכו המיוחדת.

לעיתים, נראה שהוא מתלבט ומנסה לעצור בעצמו מלהיות אגרסיבי, אך זהו נתון מאוד בסיסי באישיותו ולמעשה לא יוכל להשתלט על כך.

כל פעולה אצלו נעשית בגדול וחשוב לו שיהיו לו הרבה קהל יעד, כך שיוכל לקבל תשומת לב מרובה עבור מעשיו.

בנימין נתניהו ובן גביר מתוקף השינויים המהותיים באופיים, יהיו במסלול התנגשות משמעותי לאורך כל הדרך וגם אם ייראה שלכאורה, הכול זורם על מי מנוחות ואולי אפילו בשליטה – הרי שהכול נפיץ מאוד ומחכים לנו עוד ימים סוערים.

בהצלחה לכולנו.

הכותבת צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת משפחתית (052-224-8626) על מנת לקבל תחזית פרטית, מומלץ להכין מפה אישית אסטרולוגית. מומלץ לשלב בקריאה את מזל האופק.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן