קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות טכנולוגיות תקשורת צרכנות

הרוב בוטחים בטכנולוגיה שתנהל בריאותנו אך לא שתנהל את כספנו

כך חושף מחקר חדש שערכה חברת VMware, המובילה בתחום התוכנה לארגונים, כיצד אנו מקבלים את הטכנולוגיה בחיינו; 69% בוטחים בטכנולוגיה שתשגיח על בריאותנו, 71% מסכימים שהטכנולוגיה תפקח על קרוביהם הקשישים ◄ רק 7% מוכנים להעניק לבינה מלאכותית שליטה על הכסף שלהם, אפילו אם תבטיח חסכון לרכישת דירה מהר יותר.
אלי שקד, מנהל פעילות VMware ישראל | ברקע: בינה מלאכותית | עיבוד צילום: שולי סונגו
אלי שקד

טכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית, האינטרנט של הדברים ובלוקצ'יין, משפיעות עלינו יותר ויותר החל מהבריאות שלנו ועד לאופן בו מנוהל הכסף שלנו. מחקר חדש שערכה חברת VMware, המובילה בתחום התוכנה לארגונים, חושף כיצד צרכנים מרגישים בנוגע לכניסת הטכנולוגיה לחייהם וכמה מהם מאמינים בהזדמנויות שהיא מספקת להם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לצורך המחקר, התראיינו כ- 5,000 איש מרחבי אנגליה, גרמניה וצרפת, המהווים מדגם מייצג והוא נערך בין החודשים אוגוסט לספטמבר 2018.

שלושה רבעים (71%) מהמשיבים השיבו שהם מרגישים נוח בפיקוח של טכנולוגיות על קרוביהם הקשישים, מה שיאפשר להם לגור יותר בבתיהם.

נשאלים בטווח הגילאים 55+ היו המקבלים ביותר של טכנולוגיות כאלו (74%), מה שמציע שהדורות המבוגרים יותר מאמינים שעתיד המשפחה שלהם לא טמון כבר בידיים אנושיות בלבד.

בנוסף כמעט חצי (47%) מהמשיבים, ירגישו בנוח עם גישה של הרופא שלהם לנתונים על חייהם הפרטיים (כמו; הרגלי השתייה שלהם, מידת הכושר שהם מבצעים, התזונה ועוד) – לצורך קבלת טיפול רפואי טוב יותר.

נתון מעניין נוסף הוא ש-69% הרגישו בנוח עם המחשבה שמטופלים בבתי חולים, יענדו 'צמידים' שינטרו את הנתונים האישיים שלהם וישדרו אותם בזמן אמת לצוות המטפל.

 אלי שקד, מנהל פעילות חברת VMware ישראל; "הטכנולוגיות העכשוויות ויהפכו לכן השיגור לחדשנות של המחר"

בניגוד חד לכך, בכל הקשור לארנק שלנו, אנו מעוניינים ביותר שליטה. רק כרבע (26%) ישמחו לניהול טכנולוגי של ענייניהם הפיננסיים, אפילו אם המשמעות היא יותר חיסכון.

רק 7% יעניקו ל'בינה מלאכותית' שליטה על הכסף שלהם, אפילו אם יוכלו בכך לחסוך מהר יותר לרכישת דירה.

בנוסף, 65% מהנשאלים מרגישים לחוצים מהמחשבה להעניק לבנקים שלהם גישה למידע על הוצאות שלהם והרגלים אישיים, כמו; נסיעות, תזונה ותקשורת, לצורך ניהול נכון יותר של הכסף שלהם.

חברת VMware ישראל, מסייעת ללקוחותיה לשנות את הדרך בה הם יוצרים, מעבירים וצורכים את משאבי הIT, בהתאם להתפתחות ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

מנהל פעילות חברת VMware ישראל,  מר אלי שקד, מסר, כי; "הנתונים מהמחקר, מוכיחים, כי לאנשים, יש מוכנות לאמץ חדשנות וטכנולוגיות דיגיטליות חדשות, אם אלו משפרות את חייהם.

האתגר לארגונים ולממשלות הוא למקסם זאת באמצעות חדשנות בשירות ומינוף היתרון תחרותי.

ניתן להשיג זאת באמצעות בסיס דיגיטלי שתומך ביישומים, שירותים וחוויות שיכולים לשנות את העולם. ארגונים יספקו כך את המיטב של הטכנולוגיות העכשוויות ויהפכו לכן השיגור לחדשנות של המחר".
  • דילוג לתוכן