חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן ישראל מאזני הצדק מבצע שומר החומות פלילים

הפרקליטות תתעדף תיקי מפרי חוק ומסיתים במבצע שומר החומות

בכל המחוזות, הוגשו על ידי הפרקליטות עד עתה 14 כתבי אישום כנגד 52 נאשמים, חלקם ‘קטינים‘ בעבירות שונות ובהן; סיכון חיי אדם ב-נתיב תחבורה, תקיפת שוטרים, יידוי אבנים, התנהגות פרועה במקום ציבורי, הצתה ועוד ◄ בראשית השבוע הבא (יום ראשון) על פי פרקליטות המדינה לאמצעי התקשורת, צפויים להיות מוגשים כ-20 כתבי אישום נוספים נגד מפרי חוק מהימים האחרונים.
0
0
עורך דין עמית איסמן ממלא-מקום פרקליט המדינה, ברקע: מפר חוק אלים נעצר על ידי שוטר | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו ©
עורך דין עמית איסמן

ממלא-מקום פרקליט המדינה, עורך דין עמית איסמן, הנחה היום (יום שישי, ג’ בסיוון תשפ”א), כי תיקי חקירה שיועברו מ’משטרת ישראל לפרקליטות ביחס לאירועי ימים אלה (‘מבצע שומר החומות’) יְתוּעְדְּפוּ ויטוּפלו באופן מיידי על ידי ‘פרקליט ייעודי בכיר’ בכל מחוז של הפרקליטות וכי הטיפול בכלל התיקים ברחבי הארץ, ירוכז מעתה ברמה ארצית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

בהודעת פרקליטות המדינה היום לתקשורת, דווח, כי היא פועלת בימים האחרונים בנחישות להביא למיצוי הדין עם מפרי חוק אלימים, באמצעות כלי האכיפה, העומדים לרשותה בהתאם לדין.

בכל המחוזות, הוגשו על ידי הפרקליטות עד עתה 14 כתבי אישום כנגד 52 נאשמים, חלקם ‘קטינים‘ בעבירות שונות ובהן; סיכון חיי אדם ב-נתיב תחבורה, תקיפת שוטרים, יידוי אבנים, התנהגות פרועה במקום ציבורי, הצתה ועוד.

הבוקר, הוגש בין היתר, כתב אישום נגד שלושה תושבי מזרח ירושלים, זאת בגין ניסיון לבצע ‘לינץ‘ באזרח יהודי ליד מוזיאון רוקפלר בעיר ירושלים ויוחסו להם עבירות של מעשה טרור של פציעה בנסיבות מחמירות, הצתה וחבלה במזיד ברכב, כל זאת כשהמניע הנו; גזעני.

בראשית השבוע הבא (יום ראשון) על פי פרקליטות המדינה לאמצעי התקשורת, צפויים להיות מוגשים כ-20 כתבי אישום נוספים נגד מפרי חוק מהימים האחרונים.

משטרת ישראל, העבירה עד היום אל פרקליטות המדינה כ-130 תיקי חקירה, שבחלקם הטיפול הסתיים וחלקם מצויים בבחינה.

הפרקליטות, פעלה במקביל לטיפול במישור הפלילי נגד מפרי חוק, גם באמצעות הכלים העומדים לרשותה גם ל’הסרת תכנים מסיתים‘ מ’הרשתות החברתיות‘.

מסוף השבוע שעבר עד סוף השבוע הנוכחי, עלה מספר הפניות מגופי הביטחון השונים, פי 5, כדי להסיר תכנים העוסקים בהסתה לאלימות, הסתה לטרור, תמיכה בארגוני טרור ושבח למעשי טרור ברשתות החברתיות השונות.

ממלא מקום ראש מחלקת הדוברות של אגף דוברות הסברה ותקשורת, משרד המשפטים עורך דין נועם שרביט, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי מחלקת הסייבר ב-פרקליטות המדינה, טיפלה במאות פניות להסרת דפים, חשבונות ותכנים ב-טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק ועוד.

לאחר בחינה, כי תוכן הפנייה, אכן מפר חוק, מהווה סיכון או מפר את תנאי השימוש, פועל צוות המחלקה אל מול הפלטפורמות הרלבנטיות לשם צמצום החשיפה או הסרת התוכן.

בין היתר, מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, פעלה לאחרונה להשעיית חשבון הטוויטר (Twitter) של דובר הזרוע הצבאית של ה‘ג’יהאד האיסלאמי’.

0
0דילוג לתוכן