קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדרה חדשות כאן ישראל ספורט ישראל

הפועל חדרה מסתבכת – רשם העמותות הגיש בקשת פירוק

לטענת רשם העמותות בבדיקה שביצע נמצאו ליקויים ופגמים חמורים הנובעים מהתנהלות לא תקינה של העמותה ובין היתר – קליטת פעילות של עמותות ספורט אחרות בניגוד לדין, חלוקת רווחים אסורה בכספי העמותה, תשלום לחבר ועד, עסקאות עם צדדים קשורים ללא דיווח, ועוד ◄במסגרת ההליך צפוי רשם העמותות לבקש מבית משפט, כי ימונה לעמותה מפרק אשר יוענקו לו סמכויות נרחבות, אשר יאפשרו לו, בין היתר, להחליף את מוסדות העמותה, לחקור את התנהלותה הכספית של העמותה, ואף לדרוש השבה של כספים מבעלי תפקידים וגורמים אחרים, במקרים המתאימים.
מימין: אלי דגני, גבי אוחנה, יואב קובי
מימין: אלי דגני, גבי אוחנה, יואב קובי

רשם העמותות ב'רשות התאגידים' הגיש בסוף השבוע שעבר (יום חמישי האחרון, ו' בכסלו התשע"ט, 15.11.18) אל בית המשפט המחוזי בעיר חיפה בקשה למתן צו פירוק נגד עמותת לימוד כדורגל בתי ספר מכבי חדרה (ע"ר)  580464964, המנהלת את קבוצת הפועל חדרה בכדורגל (אשר קבוצות הבוגרים והנוער שלה, משחקות בליגת העל) וזאת לאחר שמשא ומתן שהתנהל בין הצדדים, מספר חודשים, לא צלח.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לטענת רשם העמותות בבדיקה שביצע נמצאו ליקויים ופגמים חמורים הנובעים מהתנהלות לא תקינה של העמותה ובין היתר – קליטת פעילות של עמותות ספורט אחרות בניגוד לדין, חלוקת רווחים אסורה ב-כספי העמותה, תשלום לחבר ועד, עסקאות עם צדדים קשורים ללא דיווח, ועוד.

לעמדת רשם העמותות, ליקויים אלה מעידים, כי פעולות עמותת לימוד כדורגל בתי ספר מכבי חדרה (ע"ר) 580464964, המנהלת את קבוצת הפועל חדרה בכדורגל, מתנהלות בניגוד לחוק, למטרותיה ולתקנון העמותה ומקימים עילה לפירוק העמותה. 

█ רשם העמותות לבקש מבית משפט, כי ימונה לעמותה המנהלת את קבוצת הפועל חדרה בכדורגל, מפרק

מטרת הבקשה היא לאפשר לעמותה לתקן את הליקויים שנפלו בפעילותה תחת פיקוח בית המשפט, וזאת תוך רצון להביא להבראתה ולאפשר את פעילותה הספורטיבית.

דוברת היחידות המקצועיות במשרד המשפטים עורכת דין שיר נוי פיינר, מסרה, ל'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינהעולה, כי במסגרת ההליך צפוי רשם העמותות לבקש מבית משפט, כי ימונה ל-עמותה המנהלת את קבוצת הפועל חדרה בכדורגל, מפרק.

למפרק, יוענקו לו סמכויות נרחבות, אשר יאפשרו לו, בין היתר, להחליף את מוסדות העמותה, לחקור את התנהלותה הכספית של העמותה ואף לדרוש השבה של כספים מבעלי תפקידים וגורמים אחרים, במקרים המתאימים.

█ השבוע בתיווכו של משרד הספורט, מאמצים לביטול ההחלטה – אולם במידה וגם הפגישה הזו לא תניב תועלת, נגיע לבית המשפט.

הפועל חדרה גבעת אולגה שולם שוורץ, פרסמה בתגובהרשם העמותות, טוען לליקויים ומבקש למנות מפרק. הקבוצה, טוענת, כי הליקויים, לכאורה, בוצעו לפני מספר שנים ואין להם השפעה על ההתנהלות הנוכחית. בית המשפט, יכריע בסוגיה.

מהתגובה הרשמית של הקבוצה, הפועל חדרה, עולה, כי "הנהלת המועדון, ניסתה במשך כל החודשים האחרונים לעשות הכל על מנת להגיע לפשרה מול רשם העמותות, תוך שמירה על העקרונות החשובים לנו ומתוך אמונה מלאה בהתנהלות ההנהלה הנוכחית.

מאמצים אלה, יימשכו גם השבוע בתיווכו של משרד הספורט, אולם במידה וגם הפגישה הזו לא תניב תועלת, נגיע לבית המשפט.

היה ברור לנו בתחילת התהליך, כי הוא עשוי להסתיים בבית המשפט, ואנו יחד עם עורכי הדין שלנו, נגיע מוכנים, אם וכאשר נידרש לכך. חבל מאוד ש'רשם העמותות' ממהר להודיע על הבקשה לכלי התקשורת, עוד בטרם היא נשלחה אלינו". סיכם, דובר המועדון.

אל בקשת פירוק הפועל חדרה.

אל דוח רשם העמותות ותוצאות בדיקה עמותת מכבי חדרה שבאמצעותה פועלת הפועל חדרה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן