חדרה חדשות חדשות ספורט כדורגל ספורט ישראל

הפועל חדרה מול בית”ר ירושלים בעיר נתניה: מבצע הבריחה מתחתית

המגן השמאלי קויאה מבאה של הפועל חדרה, לקראת המשחק מול בית"ר; "היא קבוצה מסוּכנת, עם כלים התקפיים מצוינים ואנחנו נצטרך להיות מאוד חכמים מולם, כדי לא להיתפס לא מוכנים. כמובן שאנחנו מגיעים לנצח, רוב הקבוצות בליגה שוות ואפשר להתמודד בצורה טובה מול כולן, אבל כדי לנצח, נהייה חייבים להישאר מרוכזים ולדעת לנצל את המצבים שנגיע אליהם" ◄הנחיות פיקוד העורף בעת קבלת 'התרעת ירי תלול מסלול בתחומי האצטדיון'.
0
0
מימין: קויה אריסטידה מבאה, כדורגלן, המגן השמאלי של קבוצת הפועל חדרה | צילום שלומי גבאי באדיבות דוברות הפועל חדרה | עיבוד צילום: שולי סונגו©
מימין: קויה מבאה

“אנחנו מגיעים אחרי תוצאה טובה ומשחק קשה מאוד נגד הקבוצה הכי טובה בליגה בית”ר ירושלים. התיקו בבלומפילד מול מכבי תל אביב (1:1) הכניס בנו המון ביטחון, אבל אם לא נדע לייצר המשכיות אז לא עשינו כלום…” כך אמר היום (שישי, ב’ בשבט התשפ”ד) המגן השמאלי קויאה מבאה של הפועל חדרה שולם (שלום) שוורץ, לקראת קרב תחתית החשוב מחר מול (בית”ר ירושלים).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

המגן השמאלי מבאה, הוסיף ואמר לקראת המשחק מול (בית”ר ירושלים) כי; “בית”ר ירושלים, היא קבוצה מסוּכנת, עם כלים התקפיים מצוינים ואנחנו נצטרך להיות מאוד חכמים מולם, כדי לא להיתפס לא מוכנים.

כמובן שאנחנו מגיעים לנצח, רוב הקבוצות בליגה שוות ואפשר להתמודד בצורה טובה מול כולן, אבל כדי לנצח, נהייה חייבים להישאר מרוכזים ולדעת לנצל את המצבים שנגיע אליהם”. סיכם קויאה מבאה המגן השמאלי של הפועל חדרה.

אצל היריבה ביתר ירושלים, נערכים בדריכות רבה מאד לקראת המשחק מול הפועל חדרה, כאשר שאלת שיתופם במשחק של החלוץ מיירון ג’ורג’ והקשר דן עזריה עוד לא נקבעה.

ההחלטה על כך, נופלת כמתבקש על המאמן יוסי אבוקסיס ומעריכים שהיא תתקבל זמן קצר לפני המשחק בנתניה כשהפער בטבלה בין היריבות עומד כרגע על נקודה אחת.

ניצחון לחדרתים (מקום 12 עם 14 נקודות) או לירושלמים (מקום 9 עם 15 נקודות, כזכור, לביתר, הופחתו 4 נקודות) יהיה בעל משמעות גדולה מאוד בקרבות ההישרדות בתחתית טבלת ליגת העל לעונת 23-24 במסגרת המחזור ה- 16.

היערכות משטרת ישראל למשחק הכדורגל בין הפועל חדרה לבית”ר ירושלים

ערב המשחק בין הקבוצות הפועל חדרה לבית”ר ירושלים שייערך מחר (שבת, 13.1.24), בשעה 15:00 באצטדיון בנתניה, הודיעה היום משטרת ישראל, כי שוטרי מחוז מרכז, השלימו את היערכותם לקראת המשחק.

במסגרת היערכות זאת, יתפרסו מחר (שבת) החל משעות אחר הצהריים, שוטרי תחנת נתניה, סדרנים ומאבטחים, באזור האצטדיון, ויפעלו לשמירה על הסדר והביטחון, לאבטחת הקהל והכוונת התנועה באזור.

שערי האצטדיון, יפתחו בשבת בשעה 13:30 ותתבצע בדיקה קפדנית בקרב הבאים לאצטדיון. יש להישמע להנחיות פיקוד העורף בנוגע לאירוע חירום.

מטעם דוברות משטרת ישראל (שרון) נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעיםאתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה על מספר דגשים והנחיות לקהל האוהדים;

♦️ ככל שתתקבל התרעה במהלך המשחק על ירי תלול מסלול, יש לשבת במקומותיכם, להתכופף ולהגן על הראש עם הידיים למשך 10 דקות. בכל מקרה יש להישמע להוראות הסדרנים וכוחות המשטרה במקום.

♦️ לא תותר הכנסת אלכוהול למקום ולא תותר כניסת אוהדים תחת השפעת אלכוהול.

♦️ תתבצע מכירת כרטיסים בקופות. במקביל – כוחות גלויים וסמויים, יתפרסו בסביבת האצטדיון, ויפעלו ולמניעת תופעת ספסרות המהווה עבירה פלילית.

♦️ הכנסת ציוד עידוד מותנית באישור המשטרה בלבד. חל איסור מוחלט על הכנסת אבוקות ואמצעי פירוטכניקה אחרים.

♦️ לא תותר כניסת אוהדים עם כלי נשק ולא תותר הפקדתו ביומן תחנת המשטרה.

במשטרה, הודיעו, כי; “אנו קוראים לקהל האוהדים, להישמע להנחיות השוטרים והסדרנים, להימנע מגילויי גזענות, אלימות פיזית ומילולית, לשמור על הוראות החוק והסדר הציבורי בטרם, במהלך ולאחר המשחק. שימרו על אווירה ספורטיבית וחווית ספורט מהנה לכולם”.

אל הנחיות פיקוד העורף בעת קבלת ‘התרעת ירי תלול מסלול בתחומי האצטדיון‘.

0
0



Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן