איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדרה חדשות כדורגל ספורט ישראל

הפועל חדרה הפסידה מול מכבי חיפה בקוּפה אך מתכננת לנצח בנקוּדוֹת

לטענת אנשי חדרה, בעקבות פנייתם, מכיוון שמדובר בדבר המנוגד לתקנון ההתאחדות לכדורגל (התקנון מאפשר למכור במחיר אחיד עד 50 ₪, בלבד) התקבלה מטעם תובע ההתאחדות לכדורגל, תשובה חד משמעית, כי; "במידה ונעשה זאת, תועמד הפועל חדרה, לדין". "אי לכך ובהתאם לזאת, הוחלט בחדרה לגבות 80 שקלים למבוגר ו-40 שקלים לנוער/חיילים/נשים, שזה ממוצע של 60 ₪, לכרטיס והאפשרות, הכי קרובה למחיר של 60 ₪, אחיד ◄ מנכל מכבי חיפה מר בן דב, הבהיר לאנשי חדרה, כי; "הקהל עשוי למחות ברגליים ולא להגיע למשחק".
איל גוטמן מאמן הכדורגל של הפועל חדרה | רקע: שחקני חדרה מול שחקני מכבי חיפה | צילום: פייסבוק הפועל חדרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
איל גוטמן

תובע ההתאחדות לכדורגל, הודיע לאנשי מועדון הכדורגל של הפועל חדרה ש. שוורץ, כי הוא אוסר עליהם, לבצע העלאת מחיר הכרטיסים למשחק הביתי מול מועדון הכדורגל של מכבי חיפה במסגרת ‘ליגת הבורסה לניירות ערך’ בעוד כ-3 שבועות לאחר “פגרת הנבחרת” (מחזור 11) בתאריך ה-01/12/2019 מגרש נתניה אצטדיון חדש בשעה 20:00.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ראשית “הפרשה” החלה בפנייתה של הקבוצה, כדי “ללכת לקראת” אוהדי מכבי חיפה ה”כועסים” ולמכור כרטיסים במחיר מוזל ואחיד של 60 , כפי שהם שילמו בדיוק במשחקי החוץ מול נס ציונה והפועל כפר סבא.

או-אז לטענת אנשי חדרה, בעקבות פנייתם, מכיוון שמדובר בדבר המנוגד לתקנון ההתאחדות לכדורגל (התקנון מאפשר למכור במחיר אחיד עד 50 , בלבד) התקבלה מטעם תובע ההתאחדות לכדורגל, תשובה חד משמעית, כי; “במידה ונעשה זאת, תועמד הפועל חדרה, לדין”.

“אי לכך ובהתאם לזאת, הוחלט בחדרה לגבות 80 שקלים למבוגר ו-40 שקלים לנוער/חיילים/נשים, שזה ממוצע של 60 , לכרטיס והאפשרות, הכי קרובה למחיר של 60 ₪, אחיד.

אנו משוכנעים, הוסיף בהודעתו דובר הפועל חדרה; “כי לאור הצלחת שתי הקבוצות והעובדה, כי המשחק, ייערך לאחר פגרה בת שלושה שבועות (01/12/2019, האצטדיון בעיר נתניה, יהיה מלא ואנו מבקשים מכל מי שמעוניין לרכוש כרטיס להקדים ולעשות זאת, כדי להבטיח את מקומו באצטדיון”.

לפני כשבוע, שלחה הפועל חדרה, מכתב מפורט למספר קבוצות ב‘ליגת העל’ ובו ביקשה הבהרות בנושא;

1. תיאום בהגעת אוהדי חדרה למשחקי החוץ.
.2 הקצאת כמות כרטיסים.
.3 התחשבות בקביעת מחיר הכרטיס – לא לשנות את מדיניות מחירי הכרטיסים, כפי שהייתה בעונה שעברה.

מנכל מכבי חיפה מר בן דב, הבהיר לאנשי חדרה, כי; “הקהל עשוי למחות ברגליים ולא להגיע למשחק”.

מועדון מכבי חיפה, ציין, כי; “בתחילת השבוע, פנו אנשי חדרה אל מנכל הקבוצה מר אסף בן דב, ונקבו את המחיר הצפוי למשחק הקרוב בין הקבוצות.

לאחר שיח, הובהר להם שהמחיר אותו דרשו (אנשי חדרה) הנו גבוה מן העונה שעברה ב-50% לאדם בוגר“.

מנכל מכבי חיפה מר בן דב, הבהיר לאנשי חדרה, כי; “הקהל עשוי למחות ברגליים ולא להגיע למשחק”.

בעקבות כך, אנשי חדרה, הפחיתו את המחיר, “אך לצערנו” – אומרים אנשי מכבי חיפה “הוא עדיין גבוה יותר מבעונה שעברה. למרות בקשות חוזרות ונשנות,לצערנו, עודכנו, כי המחיר הסופי נקבע ואינו ניתן לשינוי.

המועדון, יפנה פעם נוספת לגורמים הרלוונטיים בנושא מחירי הכרטיסים. כל החלטה של קהל אוהדינו, תתקבל בהבנה”. סיכם מנכל מכבי חיפה, מר בן דב.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן