פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רדיו | טלוויזיה

העיתונאי אלירן טל עוזב הערוץ הראשון ומצטרף אל ערוץ 20

העיתונאי ושדר הטלוויזיה, אלירן טל, ביקר והאשים; "צר לי, על התנהלות מנהלי "התאגיד" ביחסם המשפיל כלפי 'עובדי רשות השידור' ◄ "...עצוב לי שבעוד שבוע תשודר מהדורת "מבט" האחרונה. מקווה, שכל חבריי הטובים מ'הערוץ הראשון' ימצאו את מקומם וימשיכו להצליח..." ◄ העיתונאי טל, ישמש הכתב המדיני של ערוץ 20.
העיתונאי אלירן טל עוזב הערוץ הראשון ומצטרף אל ערוץ 20
העיתונאי אלירן טל, עוזב הערוץ הראשון ומצטרף אל ערוץ 20

העיתונאי אלירן טל, ששמש הכתב הצבאי של ערוץ 1, הודיע היום (ראשון, י”א באייר התשע”ז) כי לאחר 10 שנים ב’ערוץ הראשון’ (11) של רשות השידור,  והוא עובר אל ערוץ 20 בו ישמש הכתב המדיני. טל, הבהיר והסביר את צעדו כשכתב בדף הפייסבוק שלו; “הודעתי למנהליי על החלטתי לעזוב את השידור הציבורי, רגע לפני מותו בייסורים ובטרם עת…”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

“אחרי עשור של עבודה מאתגרת ומרתקת בערוץ 1, הודעתי למנהליי על החלטתי לעזוב את השידור הציבורי, רגע לפני מותו בייסורים ובטרם עת. לשמחתי, מצאתי בית חם בערוץ 20, המסקרן שם אהיה הכתב המדיני.

אני מאמין בפוטנציאל העצום של ערוץ 20, שמקים בימים אלה חברת חדשות של ערוץ 20, שתיתן במה גם לאוכלוסיות שמודרות מהתקשורת בישראל.

בסוף השבוע שעבר, התבשרנו ש‘ערוץ 20’ זכה גם במכרז לשידורי ‘ערוץ הכנסת’ אחרי שגבר על ערוצים 22 ו‘ערוץ 10’! משהו חדש וטוב מתחיל, ואני גאה להיות שותף בו. הרגשות מעורבים…”.

אלירן טל; צר לי על התנהלות מנהלי ‘התאגיד’ ביחסם המשפיל כלפי עובדי רשות השידור

“צר לי – ביקר והאשים העיתונאי טל; “על התנהלות מנהלי “התאגיד” ביחסם המשפיל כלפי ‘עובדי רשות השידור’. סיכם העיתונאי ושדר הטלוויזיה, טל; עצוב לי שבעוד שבוע תשודר מהדורת “מבט” האחרונה. מקווה, שכל חבריי הטובים מהערוץ הראשון, ימצאו את מקומם וימשיכו להצליח”.

טל, עוזב לאחר ששימש בשנתיים וחצי האחרונות הכתב הצבאי של ערוץ 1 וקודם כן, סיקר עבור הערוץ הראשון את איזור חיפה והצפון. 

את דרכו התקשורתית החל העיתונאי אלירן טל (39) בעיתון המקומי “ידיעות חיפה” לאחר שירותו הצבאי ובהמשך עבר לחדשות המקומיות של HOT בצפון הארץ.

עם הקמת העיתון “ישראל היום” סיקר עבורו את איזור חיפה והגליל. מאוחר יותר הצטרף אל הערוץ 1, ושימש גם יושב ראש תא העיתונאים בעיר חיפה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן