קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל

הסכם הסחר עם ארהב ישים סוף לחקלאות ולהתיישבות בגליל ובגולן

כך מוחים חקלאי הגליל והגולן, הזועמים על בין היתר  יבוא ללא מכס מארהב שיביא לסופה של החקלאות בגליל ובגולן ◄ יושב ראש התאחדות האיכרים, מר  דובי אמיתי; "לא ייתכן, כי לצד ההכרה החשובה בגולן, מתקיים משא ומתן לחיסול החקלאות והתעשייה באזור שתייתר את ההכרה ולמעשה, תעקור את ההתיישבות בגליל ובגולן.
דובי אמיתי, יושב ראש התאחדות האיכרים ברקע; שלט מחאה נגד הסכם הסחר עם ארהב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דובי אמיתי

דובי אמיתי, יושב ראש התאחדות האיכרים ברקע; שלט מחאה נגד הסכם הסחר עם ארהב

שלטי מחאה של חקלאי הגליל והגולן וחברי התאחדות האיכרים, יקבלו את פניהם של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ושרי הממשלה, כאשר יעשו את דרכם (היום ראשון, י"ג בסיון התשע"ט) אחר הצהריים לפתיחת ישיבת הממשלה ביישוב קלע-ברוכים ברמת הגולן המתקשטת להכרזה חגיגית על יישוב חדש על שם נשיא ארצות הברית; 'רמת טראמפ'.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

השלטים אשר מן הסתם, יעיבו על ההכרזה החשובה והחגיגית ברמת הגולן, הוצבו בצומת מחניים, צומת השריון, צומת וואסט וצומת גונן, בהם נכתב;

  • הכרה??? או עקירה???
  • יבוא ללא מכס מארהב = סוף החקלאות בגליל ובגולן

בכך מתכוונים החקלאים להתריע, כי במידה וממשלת ישראל תאשר את דרישות האמריקאים במסגרת המשא ומתן על 'הסכם הסחר' אין משמעות להכרה האמריקאית ברמת הגולן, שכן, החקלאים, ייאלצו לסגור את המשקים ובעצם לעקור את עצי הפרי ואת פרנסתם.

יושב ראש התאחדות האיכרים, מר  דובי אמיתי, אשר יזם את המהלך, טען; "לא ייתכן, כי לצד ההכרה החשובה בגולן, מתקיים משא ומתן לחיסול החקלאות והתעשייה באזור שתייתר את ההכרה ולמעשה, תעקור את ההתיישבות בגליל ובגולן.

אני חושש שממשלת ישראל בדרכם לבצע ויתורים כואבים אשר ישפיעו בצורה הרסנית על החקלאות וההתיישבות ברמת הגולן ובגליל. אני קורא אל ממשלת ישראל לנהוג באחריות, יש דרכים יצירתיות אחרות להגיע להסכמות". הוסיף וסיכם יושב ראש התאחדות האיכרים, מר אמיתי.

דוברת התאחדות האיכרים בישראל הגב' גלית חזקיה-הרשקוביץ, מסרה ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי במסגרת המשא ומתן דורשים האמריקאים לפתוח ליבוא ללא מכס שורה של מוצרים, ביניהם;

  • 13 אלף טון תפוחים.
  • 4000 טון אגסים.
  • 6500 טון שקדים (עם קליפה ומקולפים).
  • 4 אלף טון צ'יפס (תפוחי אדמה לתעשייה).

ועוד ירקות קפואים, עגבניות ושורה של מוצרים המפרנסים משפחות רבות בחקלאות ובתעשייה ובמעגלים הסובבים אותן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן