הבחירות לכנסת ה-25 חדשות כאן ישראל כנסת ישראל צבא | משטרה | ביטחון

המשטרה נערכת לרגל יום הבחירות לכנסת ה-25 של ישראל

לצד ההיערכות המשטרתית המיוחדת, סביב ריכוזי הקלפיות, נערכת משטרת ישראל גם בכדי לתת מענה הולם לאירועי השגרה ולמאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ב'יום הבחירות לכנסת' הוא 'יום השבתון' ◄ משטרת ישראל, שבה וקוראת לציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרים.
0
0

משטרת ישראל הודיעה היום (חמישי, ב’ בחשון התשפ”ג) כי לקראת יום הבחירות לכנסת ה-25 של מדינת ישראל ביום שלישי ז’ בחשון התשפ”ג, 01.11.2022.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר. 

המשטרה, נערכת בכוחות מתוגברים בכל רחבי הארץ, כדי לאפשר לכלל בעלי זכות הבחירה להגיע בבטחה ולממש את זכותם להצביע באלפי מוקדי ההצבעה ברחבי הארץ.

ניצב משנה אופיר בינדר ראש מחלקת מבצעים של משטרת ישראל ברקע: פתקי הצבעה בבחירות לכנסת | צילום: דוברות המשטרה | צילום: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
נצם בינדר, פתקי הצבעה

לדברי המשטרה ההיערכות הושלמה לאחר עבודת מטה ארוכה וסדורה שנוּהלה באגף המבצעים של משטרת ישראל ובכפוף לאחריות הלאומית של ועדת הבחירות המרכזית לכנסת.

עולה, כי ב’יום הבחירות לכנסת‘ יפעלו במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת, כ-18,000 שוטרים, לוחמי משמר הגבול (מגב) ומתנדבים במגוון משימות ברחבי הארץ.

אלפי שוטרים, יתפרסו במוקדי ההצבעה השונים שיכללו למעלה מ-13,000 קלפיות הפרוסות באלפי ריכוזים בכל רחבי הארץ, זאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי, להגן על שלום הציבור וביטחונו, ולהבטיח את קיום של ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

משטרת ישראל מזכירה, כי לא תאפשר הפרות של הסדר הציבורי וכן עבירות על חוק הבחירות ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע עבירות אלו.

לדברי המשטרה ביום הבחירות לכנסת ה-25, יפעלו כוחות גדולים של משטרה, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי למנוע ולאתר כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובקיומן התקין.

משטרת ישראל מוסיפה, כי גם במהלך יום הבחירות לכנסת, תסייע ככל שיידרש ל’ועדת הבחירות’ וליתר הגופים העוסקים בנושא, למנוע כל ניסיון פגיעה במהלכן התקין של הבחירות בהקשר זה.

מטעם דוברות  משטרת ישראל – בחירות 2022, מסרה הגב’ עדן דהן טובול, לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי לצד ההיערכות המשטרתית המיוחדת, סביב ריכוזי הקלפיות, נערכת משטרת ישראל גם בכדי לתת מענה הולם לאירועי השגרה.

כמו כן, נערכת המשטרה ברחבי ישראל למאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ב’יום הבחירות לכנסת‘ הוא; ‘יום השבתון‘.

שוטרי התנועה והסיור, יתפרסו ברחבי הארץ בכדי לפעול ל-הסדרת התנועה בכבישים ולהכוונתה, ולמתן שירותי משטרה מיטביים לאזרחי ישראל.

משטרת ישראל, שבה וקוראת לציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן