מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל טבריה

המשטרה חילצה 3 ילדים ללא חגורות הצלה בלב אגם הכינרת

סוער בכינרת; שוטרי השיטור הימי כנרת, איתרו שני הגברים בשנות ה-30 לחייהם, כשהם חגורים בחגורות הצלה, במרחק של כ- 2 קילומטרים מקו החוף של חוף "הדקל" ◄בנוסף טיפלו 'שוטרי השיטור הימי' בעוד שלושה אירועים דומים בהם נפלו הרוכבים מאופנוע הים, כשהם חגורים בחגורות הצלה, אך עקב הגלים הגבוהים והרוח המערבית החזקה לא הצליחו לשוב ל'אופנוע הים' אשר נסחף במהירות הרחק מהם ◄ מדריך זהירות לנופשים ומפליגים באגם הכנרת.
0
0

3 ילדים ללא חגורות הצלה ואמצעי תקשורת בסירת גומי מלאה במים בלב אגם הכינרת אותרו וחולצו על שוטרי השיטור הימי כנרת. לאחר חילוץ וטיפול בשלושה אירועים בתוך שעה של נופשים, שנפלו מאופנוע הים עליו רכבו, הבחינו בסירת גומי מלאה במים בלב האגם ובתוכה 3 ילדים ללא חגורות הצלה ואמצעי תקשורת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מבצע חילוץ של רוכב אופנוע ים שנפל בכינרת על ידי השיטור הימי של משטרת ישראל | צילום דוברות המשטרה
חילוץ של רוכב אופנוע ים שנפל בכינרת

אתמול (שני, י”ג באב התש”פ) בשעות הערב המוקדמות לאחר טיפול בשלושה אירועי חילוץ שונים באגם הכינרת של רוכבי אופנוע ים על ידי שוטרי השיטור הימי, הבחינו שוטרי השיטור הימי כנרת בסירת גומי במרחק של כ-3 קילומטרים מקו החוף.

השוטרים התקרבו בזהירות לסירה והבחינו בשלושה ילדים בגילאים שונים, שכלל אינם חגורים ב’חגורות הצלה‘ ולא נמצא ברשותם כל ‘אמצעי תקשורת‘ כמו למשל, טלפון סלולארי.

בנוסף הבחינו השוטרים, כי הסירה הייתה מלאה במים ורק בדרך נס לא ארע אסון. הילדים חולצו לסירת השיטור הימי והובאו חזרה לחוף “השיקמים” בו שהו הוריהם.

מקודם יותר לחילוץ הילדים בסירת הגומי, התקבלה הודעה ב‘מוקד 100’ של המשטרה, מגבר שציין, כי הוא נמצא על החוף ומבחין בעשן מתוך אגם הכנרת ולטעמו מדובר באנשים שנמצאים במצוּקה.

עם קבלת ההודעה הוזנקו שוטרי השיטור הימי כנרת, לאזור שתואר ובתוך דקות ספורות, איתרו השוטרים את שני הגברים בשנות ה-30 לחייהם, כשהם חגורים בחגורות הצלה, במרחק של כ-2 קילומטרים מקו החוף של חוף “הדקל“.

הגברים, סיפרו, כי אופנוע הים שלהם כבה כנראה כתוצאה מתקלה והם היו ללא טלפונים ניידים או אמצעי תקשורת אחרים ולכן, הדליקו לפיד עשן, כדי לסמן את מצוקתם.

מטעם דוברות המשטרה (כנרת) מסרה מסרה לי לוי לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בנוסף טיפלו ‘שוטרי השיטור הימי’ בעוד שני אירועים דומים בהם נפלו הרוכבים מאופנוע הים, כשהם חגורים בחגורות הצלה, אך עקב הגלים הגבוהים והרוח המערבית החזקה לא הצליחו לשוב ל’אופנוע הים‘ אשר נסחף במהירות הרחק מהם.

השיטור הימי כנרת, הודיע, כי הוא שב ומדגיש לציבור, כי מציע לנקוט במשנה זהירות לנופשים ומפליגים באגם הכנרת;

🔹 אין להיכנס לעומק המים עקב סכנת היסחפות.

🔹 אין להיכנס למים על גבי אמצעי ציפה; אבובים, סירות גומי או מזרוני ים, עקב סכנת היסחפות.

🔹 מומלץ להשאיר בחוף חבר צופה עם טלפון למקרה של מצוקה.

🔹 ככלל, רצוי לא להיכנס למים לבד (בדגש על ילדים קטנים) אלא בלוויית אדם נוסף.

🔹 לעוסקים בספורט ימי (גלשנים, מצנחים, אופנועים וכו’) – במשך הפעילות יש להיות חגורים בחגורת הצלה.

🔹 למפליגים באגם הכנרת – יש להצטייד בטלפון נייד בשהייה ממושכת ובכל בעיה או סכנה יש לדווח בהקדם האפשרי למוקד 100 של המשטרה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן