101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן ישראל חינוך כאן ילדי ישראל

המשטרה בפתיחת שנת הלימודים, המסר: הישמרו מהידבקות בקורונה

שוטרים ומתנדבים היו הבוקר ליד מוסדות החינוך במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של ילדי ותלמידי ישראל ופעלו לשמירה על הסדר הציבורי ולהכוונת התנועה, כדי לאפשר את פתיחתה של שנת הלימודים באופן בטוח ותקין ◄ מדריך הנחיות והמלצות משטרת ישראל לשמירה על ביטחונם של הילדים ◄ המשטרה מאחלת שנת לימודים תשפ״א – מוצלחת.
1
0
שוטר מחוז תל אביב משגיח בעת כניסת התלמידים ביום הראשון לבית הספר השכונתי שפירא | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטר משגיח על תלמידים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות בצל הקורונה, נפתחה הבוקר היום (יום שלישי, י”ב באלול התש”פ) שנת הלימודים תשפ״א 2020-2021 והתלמידים שבים ללימודיהם, כאשר כידוע, יום פתיחת שנת הלימודים מתאפיין בתנועה ערה של כלי רכב והולכי רגל בסביבות בתי הספר ומוסדות החינוך. משטרת ישראל, ליוותה הבוקר כצפוי את התלמידים בבתי הספר ומוסדות החינוך גם במחוז תל אביב וחילקה “דוחות משטרה חיוביים” לתלמידים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מאות שוטרים ומתנדבים שהוּ בסמוך למוסדות החינוך במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של ילדי ותלמידי ישראל והם פועלים לשמירה על הסדר הציבורי ולהכוונת התנועה וכדי לאפשר את פתיחתה של שנת הלימודים באופן בטוח ותקין.

מדבקה של משטרת ישראל לתלמידי בית הספר עם המסר מסכה על הפנים - רק כך מנצחים | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מעבר למעטפת הבטיחותית וניהול הזרמת התנועה, ביצעו השוטרים והמפקדים הסברה אישית לתלמידים ושוחחו איתם בסמוך לשערי בתי הספר וגני הילדים, בהיבטי ההתמודדות עם נגיף קורונה | Covid-19 והחשיבות על שמירת על קיום התקנות.

בתוך כך, חילקו השוטרים לתלמידים; עלונים, מדבקות ומערכת שעות וכחלק מעידוד התנהגות בטוחה בימי הקורונה רשמו השוטרים לילדים שעטו מסכה ״דוח משטרה חיובי אישי” כאות להוקרה על התנהגות נכונה ומוגנת בעת הזו. הילדים וההורים, התרגשו ממחווה חשובה זו.

מטעם דוברות המשטרה (מחוז תל אביב) מסרה הגב’ מירית לאתר  ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי השוטרים הפיצו מדבקות עם מסרים נגד נגיף הקורונה, חשובים להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהישמר מהידבקות מ’נגיף הקורונה‘.

להלן הנחיות והמלצות משטרת ישראל לשמירה על ביטחונם של הילדים;

שוטר במחוז תל אביב נותן לתלמידה דוח משטרה חיובי | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטר נותן לתלמידה דוח משטרה חיובי

🔹 יש להישמע להנחיות משרד הבריאות, לעטות מסיכה בזמן שהותם במסגרות החינוך ולעשות כל הנדרש מהם בכדי להישמר מנגיף הקורונה.
🔹 בכל מצב של זיהוי אדם חשוד או של חפץ חשוד, יש להתרחק מיד, לקרוא למבוגר ולהודיע ל’מוקד 100 של המשטרה‘.
🔹 ילדים מתחת לגיל 9, לא יחצו כביש לבד.
🔹 יש להקפיד על חגירת הילדים והתאמת התקני ריסון לגילם.
🔹 הורים המסיעים את ילדיהם, יורידו אותם רק במקומות בטוחים המיועדים לכך.

להלן המלצות מיוחדות בנושא רכיבה על אופנים / אופניים חשמליים / קורקינט וכדומה;

🔹 בהתאם להוראות החוק, הרכיבה על אופניים חשמליים מותרת מעל גיל 16 בלבד.
🔹 חובת חבישת קסדה בעלת תו תקן בכל רכיבה.
🔹 יש להקפיד על כל חוקי התנועה וכללי הזהירות.

משטרת ישראל מברכת את כלל התלמידים בשנת לימודים תשפ”א מוצלחת ופוריה.

1
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן