איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות חדרה חדשות בריאות

המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה – 11 תינוקות חדשים נולדו לשנת תשפ

שנת תשפ, נפתחה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה ◄התינוקות החדשים שהגיחו לאוויר העולם "סגרו שנה" של למעלה מ- 4700 לידות שהתקיימו בשנה החולפת ◄עליה של 5% מהשנה הקודמת. ברוכה הבאה 'שנת תשפ' ומזל טוב להורים הטריים.
בני הזוג רן ודנה דגני עם תינוקם הצאצא שנולד עם פתיחת השנה החדשה עם והמיילדת קטיה עמארנה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
רן ודנה דגני התינוק וקטיה

במזל טוב, 11 תינוקות חדשים הראשונים של ראש השנה החדשה ה’תשפ, הגיחו בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. שנת תשפ, נפתחה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ערב יציאת שנת ה’תשעט ועד לבוקר שנת ה’תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, עשר כניסה גם ל-11 תינוקות חדשים, הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, במזל טוב.

הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, הם תמיד סיבה טובה למסיבה. ערב יציאת שנת תשעט ועד לבוקר שנת תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה.

בין 11 תינוקות חדשים, היה גם בנם של רן ו-דנה דגני, תושבי חדרה, שנולד בלידה רגילה ושוקל 3.390 קילו.

לבני הזוג רן ודנה, מחכה בבית בתם הבכורה, בת השנה ו-חמישה חודשים.

דוברת ‘המרכז הרפואי הלל יפה’ הגב’ דפנה נבו, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי את הלידה, שהתרחשה בשבוע 41 ושלושה ימים, ליוותה המיילדת קטיה עמארנה.

“אתמול הגעתי לביקורת ב-מיון יולדות” – סיפרה היולדת הנרגשת, דנה; “כי כבר עבר מועד הלידה והוחלט להשאיר אותי לאשפוז ולזירוז. כנראה, שהוא רצה להיוולד דווקא עם פתיחת השנה החדשה.

הלידה עצמה עברה מהר מאוד מזמן הזירוז ועכשיו רק צריך להתרגל לשניים במקום לאחת, במיוחד כשהפער ביניהם הוא קטן”. סיכמה דנה היולדת הטרייה, בעוד הצאצא החדש על ידיה משמיע קולות של “חדש בשכונה“.

מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה של “הלל יפה” הדר’ חיים דוד, יודע לספר, כי; “חודש החגים והחודשים; ספטמבר ואוקטובר, תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות“.

עוד הוא מציין, כי בשנה החולפת, התקיימו ב”הלל יפה” יותר מ- 4700 לידות, עליה של 5% לעומת השנה החולפת שנת תשעט…” מה שנקרא שנה פורייה.




אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן