חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הריון | לידה | תינוקות חדרה חדשות בריאות

המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה – 11 תינוקות חדשים נולדו לשנת תשפ

שנת תשפ, נפתחה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה ◄התינוקות החדשים שהגיחו לאוויר העולם "סגרו שנה" של למעלה מ- 4700 לידות שהתקיימו בשנה החולפת ◄עליה של 5% מהשנה הקודמת. ברוכה הבאה 'שנת תשפ' ומזל טוב להורים הטריים.
0
0
בני הזוג רן ודנה דגני עם תינוקם הצאצא שנולד עם פתיחת השנה החדשה עם והמיילדת קטיה עמארנה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
רן ודנה דגני התינוק וקטיה

במזל טוב, 11 תינוקות חדשים הראשונים של ראש השנה החדשה ה’תשפ, הגיחו בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. שנת תשפ, נפתחה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ערב יציאת שנת ה’תשעט ועד לבוקר שנת ה’תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, עשר כניסה גם ל-11 תינוקות חדשים, הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, במזל טוב.

הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, הם תמיד סיבה טובה למסיבה. ערב יציאת שנת תשעט ועד לבוקר שנת תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה.

בין 11 תינוקות חדשים, היה גם בנם של רן ו-דנה דגני, תושבי חדרה, שנולד בלידה רגילה ושוקל 3.390 קילו.

לבני הזוג רן ודנה, מחכה בבית בתם הבכורה, בת השנה ו-חמישה חודשים.

דוברת ‘המרכז הרפואי הלל יפה’ הגב’ דפנה נבו, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי את הלידה, שהתרחשה בשבוע 41 ושלושה ימים, ליוותה המיילדת קטיה עמארנה.

“אתמול הגעתי לביקורת ב-מיון יולדות” – סיפרה היולדת הנרגשת, דנה; “כי כבר עבר מועד הלידה והוחלט להשאיר אותי לאשפוז ולזירוז. כנראה, שהוא רצה להיוולד דווקא עם פתיחת השנה החדשה.

הלידה עצמה עברה מהר מאוד מזמן הזירוז ועכשיו רק צריך להתרגל לשניים במקום לאחת, במיוחד כשהפער ביניהם הוא קטן”. סיכמה דנה היולדת הטרייה, בעוד הצאצא החדש על ידיה משמיע קולות של “חדש בשכונה“.

מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה של “הלל יפה” הדר’ חיים דוד, יודע לספר, כי; “חודש החגים והחודשים; ספטמבר ואוקטובר, תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות“.

עוד הוא מציין, כי בשנה החולפת, התקיימו ב”הלל יפה” יותר מ- 4700 לידות, עליה של 5% לעומת השנה החולפת שנת תשעט…” מה שנקרא שנה פורייה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן