"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות חדרה חדשות בריאות

המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה – 11 תינוקות חדשים נולדו לשנת תשפ

שנת תשפ, נפתחה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה ◄התינוקות החדשים שהגיחו לאוויר העולם "סגרו שנה" של למעלה מ- 4700 לידות שהתקיימו בשנה החולפת ◄עליה של 5% מהשנה הקודמת. ברוכה הבאה 'שנת תשפ' ומזל טוב להורים הטריים.
בני הזוג רן ודנה דגני עם תינוקם הצאצא שנולד עם פתיחת השנה החדשה עם והמיילדת קטיה עמארנה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
רן ודנה דגני התינוק וקטיה

במזל טוב, 11 תינוקות חדשים הראשונים של ראש השנה החדשה ה'תשפ, הגיחו בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. שנת תשפ, נפתחה עם 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של דנה ורן דגני מהעיר חדרה, ששקל בלידתו 3.390 קילו ונולד בלידה רגילה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ערב יציאת שנת ה'תשעט ועד לבוקר שנת ה'תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, עשר כניסה גם ל-11 תינוקות חדשים, הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, במזל טוב.

הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה, הם תמיד סיבה טובה למסיבה. ערב יציאת שנת תשעט ועד לבוקר שנת תשפ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה.

בין 11 תינוקות חדשים, היה גם בנם של רן ו-דנה דגני, תושבי חדרה, שנולד בלידה רגילה ושוקל 3.390 קילו.

לבני הזוג רן ודנה, מחכה בבית בתם הבכורה, בת השנה ו-חמישה חודשים.

דוברת 'המרכז הרפואי הלל יפה' הגב' דפנה נבו, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' כי את הלידה, שהתרחשה בשבוע 41 ושלושה ימים, ליוותה המיילדת קטיה עמארנה.

"אתמול הגעתי לביקורת ב-מיון יולדות" – סיפרה היולדת הנרגשת, דנה; "כי כבר עבר מועד הלידה והוחלט להשאיר אותי לאשפוז ולזירוז. כנראה, שהוא רצה להיוולד דווקא עם פתיחת השנה החדשה.

הלידה עצמה עברה מהר מאוד מזמן הזירוז ועכשיו רק צריך להתרגל לשניים במקום לאחת, במיוחד כשהפער ביניהם הוא קטן". סיכמה דנה היולדת הטרייה, בעוד הצאצא החדש על ידיה משמיע קולות של "חדש בשכונה".

מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה של "הלל יפה" הדר' חיים דוד, יודע לספר, כי; "חודש החגים והחודשים; ספטמבר ואוקטובר, תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות".

עוד הוא מציין, כי בשנה החולפת, התקיימו ב"הלל יפה" יותר מ- 4700 לידות, עליה של 5% לעומת השנה החולפת שנת תשעט…" מה שנקרא שנה פורייה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן