ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

באקה אל-גרבייה חדשות בריאות

המרכז הרפואי הלל יפה: דר’ סייף אבו מוך מונה למנהל מח’ פנימית ב’

בימים בהם המחלקות הפנימיות בבתי החולים עולות לכותרות כל העת, המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, מייצר כותרת משמעותית משלו; מינוי מנהל מחלקה חדש ונערץ למחלקה פנימית ב'; דר' סייף אבו מוך. נשוי ואב לארבע בנות, תושב העיר באקה אל גרביה, אשר החליף את דר' יעקב ירחובסקי, מנהלה הוותיק של מחלקה פנימית ב' בהלל יפה, שפרש לגמלאות.
דר' סייף אבו מוך מנהל מחלקה פנימית ב' של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דר’ סייף אבו מוך

דר’ סייף אבו מוך, אחד הרופאים המוערכים והמוכרים בתחומו, מונה למנהל מחלקה פנימית ב’ של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר’ אבו מוך, נשוי ואב לארבע בנות, תושב העיר באקה אל גרביה, החליף את דר’ יעקב ירחובסקי, מנהלה הוותיק של מחלקה פנימית ב’ בהלל יפה, אשר פרש לגמלאות.

דר’ סייף אבו מוך, החל את עבודתו ב‘המרכז הרפואי הלל יפה‘ בעיר חדרה, כבר לפני כ- 35 שנה, כסטאז’ר, לאחר שסיים בהצלחה את לימודי הרפואה באוניברסיטת בולוניה – איטליה.

דר’ אבו מוך, סיים את התמחותו ב’רפואה פנימית’ ב‘מרכז הרפואי הלל יפה‘ ועבד ב’יחידת הכבד’ של בית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

בשלב מסוים חזר אל המרכז הרפואי הלל יפה, מונה כרופא בכיר ושימש כסגן מנהל מחלקה פנימית ב’ עד למינויו כמנהל יחידת כבד בשנת 2015.

לאחרונה, כאמור, נבחר באמצעות מכרז לנהל את מחלקה פנימית ב’.

דר’ אבו מוך, הינו רופא מוערך ומוכר, אשר הוביל מספר מחקרים פורצי דרך לטיפול ב‘הפטיטיס C’ Hepatitis, מחלת כבד, השייכת לקבוצת מחלות הקרויה דלקת כבד נגיפית הנגרמת על ידי מספר וירוסים, הנגרמת על ידי וירוס ההפטיטיס C, ממשפחת הפלאוויווירידה).

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, הגב’ דפנה נבו, הוסיפה ומסרה לפורטל ‘כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ כי; דר’ אבו מוך, משמש כמרצה קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון וכן חבר בחברה הישראלית לחקר הכבד, חבר ב‘איגוד האירופאי והאמריקאי לחקר הכבד’ וכן חבר ב‘איגוד הישראלי לרפואה פנימית’.

דר’ סייף אבו מוך, ימשיך לשמש כיועץ בתחום רפואת הכבד בבית החולים ובכוונתו להעמיק את הפעילות האקדמית והמחקרית, בדגש על תחום הכבד והאנדוקרינולוגיה (Endocrinology) תחום בביולוגיה וברפואה העוסק בחקר ההורמונים, היווצרותם, הרכבם ופעולתם.

 
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן