קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כאן ילדי ישראל רפואת ילדים

המרכז הרפואי הלל יפה אשפז ילד בן 4 עקב שתיית חומר ניקוי חריף

ניקיונות הפסח, גובים עוד קורבן: ילד בן 4 מן הישוב חרמש, מאושפז במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, עקב שתיית חומר ניקוי חריף ◄ מצבו של הילד טוב והוא צפוי לעבור בדיקות נוספות לשלילת נזק ל'וושט' ◄דר' עדי קליין, מנהלת מחלקת ילדים: "הנזק של מגע עם חומרי חיטוי לילדים עלול להיות הרסני".
דר' עדי קליין מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, ברקע: סלין פוגל לוי ובנה בן ה-4 לירוי לאחר ששתה בביתו חומר ניקוי חריף | עיבוד: שולי סונגו
דר' קליין וסלין פוגל לוי ובנה לירוי

"אם זה קרה לנו, זה יכול לקרות לכל אחד – שימו לב!" – כך מתריעים הוריו של לירוי בן ה-4, שלמרות שכל חומרי הניקוי בבית משפחת פוגל לוי מן הישוב הקהילתי חֶרְמֵשׁ, באזור צפון-מערב השומרון,  מאופסנים הרחק מהישג ידם של ילדיהם בארון סגור, בנם בן ה- 4 לירוי, שתה בשגגה חומר ניקוי, שהיה, ככל הנראה, מהול במים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הוריו,  הבהילו אותו לחדר מיון ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, שם נבדק ואושפז להשגחה.

אימו סלין, יודעת לספר, כי; "הילד לירוי, מזג לעצמו מים מכד מים קרים מן המקרר ולאחר לגימה אחת, מיד אמר לי שיש להם טעם של… סבון.

דקה אחר כך, הוא בכה והחל להקיא. הנחתי שאולי נשאר חומר חיטוי בכד, שלא נשטף היטב במים ומולא במים שהוכנסו למקרר, אבל למען הסר ספק, ניגשנו אל חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, להיבדק והבאנו את חומר החיטוי איתנו.

דר' עדי קליין; "הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם…"

כאמור, מצבו של הילד לירוי בן הארבע, הוא; טוב, אבל כמקובל במקרים, כגון, אלו, הוא אמור לעבור בדיקות נוספות על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק ב'וושט'.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה הגב' דפנה נבו, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, דוקטור עדי קליין, מתריעה; "זה הזמן הזה בשנה שכולם מנקים ו'חומרי הניקוי' מסביבנו בכמויות גדולות מן הרגיל.

נוסיף לזה, כי הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם ועקב כך סכנה לגרימת נזק רציני באם יבואו איתם במגע ובעיקר אם ישתו אותם בשגגה, כי יחשבו שמדובר במשהו אחר.

הנזקים לוושט או ל'קנה הנשימה' עשויים להיות הרסניים. במקרה של הילד לירוי, אמנם ההורים, הקפידו על הרחקת חומרי הניקוי, אבל נשאר חומר חיטוי בכלי שנוקה.

אי לכך, גם כאן חשוב להעלות את המודעות בעת הניקיונות ולוודא, הסרה מלאה של חומר החיטוי בגמר הניקוי".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן