איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כאן ילדי ישראל רפואת ילדים

המרכז הרפואי הלל יפה אשפז ילד בן 4 עקב שתיית חומר ניקוי חריף

ניקיונות הפסח, גובים עוד קורבן: ילד בן 4 מן הישוב חרמש, מאושפז במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, עקב שתיית חומר ניקוי חריף ◄ מצבו של הילד טוב והוא צפוי לעבור בדיקות נוספות לשלילת נזק ל'וושט' ◄דר' עדי קליין, מנהלת מחלקת ילדים: "הנזק של מגע עם חומרי חיטוי לילדים עלול להיות הרסני".
דר' עדי קליין מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, ברקע: סלין פוגל לוי ובנה בן ה-4 לירוי לאחר ששתה בביתו חומר ניקוי חריף | עיבוד: שולי סונגו
דר’ קליין וסלין פוגל לוי ובנה לירוי

“אם זה קרה לנו, זה יכול לקרות לכל אחד – שימו לב!” – כך מתריעים הוריו של לירוי בן ה-4, שלמרות שכל חומרי הניקוי בבית משפחת פוגל לוי מן הישוב הקהילתי חֶרְמֵשׁ, באזור צפון-מערב השומרון,  מאופסנים הרחק מהישג ידם של ילדיהם בארון סגור, בנם בן ה- 4 לירוי, שתה בשגגה חומר ניקוי, שהיה, ככל הנראה, מהול במים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הוריו,  הבהילו אותו לחדר מיון ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, שם נבדק ואושפז להשגחה.

אימו סלין, יודעת לספר, כי; “הילד לירוי, מזג לעצמו מים מכד מים קרים מן המקרר ולאחר לגימה אחת, מיד אמר לי שיש להם טעם של… סבון.

דקה אחר כך, הוא בכה והחל להקיא. הנחתי שאולי נשאר חומר חיטוי בכד, שלא נשטף היטב במים ומולא במים שהוכנסו למקרר, אבל למען הסר ספק, ניגשנו אל חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, להיבדק והבאנו את חומר החיטוי איתנו.

דר’ עדי קליין; “הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם…”

כאמור, מצבו של הילד לירוי בן הארבע, הוא; טוב, אבל כמקובל במקרים, כגון, אלו, הוא אמור לעבור בדיקות נוספות על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק ב’וושט‘.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה הגב’ דפנה נבו, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, דוקטור עדי קליין, מתריעה; “זה הזמן הזה בשנה שכולם מנקים ו‘חומרי הניקוי’ מסביבנו בכמויות גדולות מן הרגיל.

נוסיף לזה, כי הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם ועקב כך סכנה לגרימת נזק רציני באם יבואו איתם במגע ובעיקר אם ישתו אותם בשגגה, כי יחשבו שמדובר במשהו אחר.

הנזקים לוושט או ל‘קנה הנשימה’ עשויים להיות הרסניים. במקרה של הילד לירוי, אמנם ההורים, הקפידו על הרחקת חומרי הניקוי, אבל נשאר חומר חיטוי בכלי שנוקה.

אי לכך, גם כאן חשוב להעלות את המודעות בעת הניקיונות ולוודא, הסרה מלאה של חומר החיטוי בגמר הניקוי”.
דילוג לתוכן