"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כאן ילדי ישראל רפואת ילדים

המרכז הרפואי הלל יפה אשפז ילד בן 4 עקב שתיית חומר ניקוי חריף

ניקיונות הפסח, גובים עוד קורבן: ילד בן 4 מן הישוב חרמש, מאושפז במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, עקב שתיית חומר ניקוי חריף ◄ מצבו של הילד טוב והוא צפוי לעבור בדיקות נוספות לשלילת נזק ל'וושט' ◄דר' עדי קליין, מנהלת מחלקת ילדים: "הנזק של מגע עם חומרי חיטוי לילדים עלול להיות הרסני".
דר' עדי קליין מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, ברקע: סלין פוגל לוי ובנה בן ה-4 לירוי לאחר ששתה בביתו חומר ניקוי חריף | עיבוד: שולי סונגו
דר' קליין וסלין פוגל לוי ובנה לירוי

"אם זה קרה לנו, זה יכול לקרות לכל אחד – שימו לב!" – כך מתריעים הוריו של לירוי בן ה-4, שלמרות שכל חומרי הניקוי בבית משפחת פוגל לוי מן הישוב הקהילתי חֶרְמֵשׁ, באזור צפון-מערב השומרון,  מאופסנים הרחק מהישג ידם של ילדיהם בארון סגור, בנם בן ה- 4 לירוי, שתה בשגגה חומר ניקוי, שהיה, ככל הנראה, מהול במים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הוריו,  הבהילו אותו לחדר מיון ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, שם נבדק ואושפז להשגחה.

אימו סלין, יודעת לספר, כי; "הילד לירוי, מזג לעצמו מים מכד מים קרים מן המקרר ולאחר לגימה אחת, מיד אמר לי שיש להם טעם של… סבון.

דקה אחר כך, הוא בכה והחל להקיא. הנחתי שאולי נשאר חומר חיטוי בכד, שלא נשטף היטב במים ומולא במים שהוכנסו למקרר, אבל למען הסר ספק, ניגשנו אל חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, להיבדק והבאנו את חומר החיטוי איתנו.

דר' עדי קליין; "הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם…"

כאמור, מצבו של הילד לירוי בן הארבע, הוא; טוב, אבל כמקובל במקרים, כגון, אלו, הוא אמור לעבור בדיקות נוספות על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק ב'וושט'.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה הגב' דפנה נבו, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מנהלת מחלקת ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, דוקטור עדי קליין, מתריעה; "זה הזמן הזה בשנה שכולם מנקים ו'חומרי הניקוי' מסביבנו בכמויות גדולות מן הרגיל.

נוסיף לזה, כי הילדים בחופשה, מה שהופך את זמינותם של חומרי הניקוי הרעילים, גבוה יותר עבורם ועקב כך סכנה לגרימת נזק רציני באם יבואו איתם במגע ובעיקר אם ישתו אותם בשגגה, כי יחשבו שמדובר במשהו אחר.

הנזקים לוושט או ל'קנה הנשימה' עשויים להיות הרסניים. במקרה של הילד לירוי, אמנם ההורים, הקפידו על הרחקת חומרי הניקוי, אבל נשאר חומר חיטוי בכלי שנוקה.

אי לכך, גם כאן חשוב להעלות את המודעות בעת הניקיונות ולוודא, הסרה מלאה של חומר החיטוי בגמר הניקוי".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן